فهرست
تیموریان: جریمه باید دلیل و منطق داشته باشد/ 12 نفره با الشباب بازی کنیم ؟
تیموریان: جریمه باید دلیل و منطق داشته باشد/ 12 نفره با الشباب بازی کنیم ؟

تیموریان: جریمه باید دلیل و منطق داشته باشد/ 12 نفره با الشباب بازی کنیم ؟

آی‌اسپورت‌ ـ آندرانیک تیموریان بدون کوچکترین واهمه تصمیمات علی فتح‌اله‌زاده مدیرعامل باشگاه را زیر سوال می‌ برد، فتح‌اله‌زاده پس از شکست استقلال مقابل تراکتورسازی بازیکنان و کادرفنی استقلال را 20درصد جریمه کرد.

به گزارش آی‌اسپورت‌ آندو که تنها بازیکنان ملی پوش در تمرین استقلال بود به خبرنگاران گفت: اگر قرار است جریمه ای برای بازیکنان در نظر گرفته شود باید دلیل  و منطق داشته باشد و البته باید در قرارداد اولیه پیش بینی کرده باشد که برای ما چنین اتفاقی رخ نداده است.
آندو که به وضوح از واکنش احساسی فتح‌اله‌زاده به شکست مقابل تراکتور ناراحت بود درباره حضورش در تمرین گفت: معرفت حکم می‌ کند تیم مان را تنها نگذاریم.
او ادامه داد: بازی بسیار سختی برابر الشباب عربستان داریم وبرای اینکه شانس صعودخود را حفظ کنیم بایدبه 3 امتیاز دست یابیم. بازی رفت را در تهران به این تیم واگذار کرده ایم و حال باید این نتیجه را جبران کنیم.


تیموریان در پاسخ به این سوال که در صورت حضور بازیکنان ملی پوش این تیم (تیموریان، حیدری، بیگ زاده و صادقی) در اردوی آفریقای جنوبی تیم استقلال دچار مشکل نخواهد شد؟ گفت: استقلال از ابتدای فصل با مشکلات همراه بود و هم اکنون نیز حدود 15 نفر در تمرین هستند که گمان می برم اگر ملی پوشان تیم را همراهی نکنند با 12 نفر و یک بازیکن ذخیره به مصاف الشباب برویم.

این بازیکن ملی پوش تاکید کرد: امیدوارم چاره ای اندیشیده شود که استقلال و تیم ملی آسیبی در این زمنیه نبینند.
 هم اکنون نشستی در وزارت ورزش با حصور مسوولان باشگاه و تیم ملی درحال برگزاری است و امیدوارم که بهترین تصمیم اتخاد شود.

     
آی اسپورت
2014-04-13 18:06:24
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر