فهرست
آغاز فصل نقل و انتقالات: ملوان به یغما می‌ رود
آغاز فصل نقل و انتقالات: ملوان به یغما می‌ رود

آغاز فصل نقل و انتقالات: ملوان به یغما می‌ رود

آی‌اسپورت‌ ـ باشگاه ملوان بندرانزلی در آغازفصل نقل و انتقالات در بدترین شرایط ممکن قرار گرفته است.  
به گزارش آی‌اسپورت‌ از زمان حضور سیروس محجوب مالک جدید باشگاه ملوان هواداران این تیم وعده ها از وی شنیده اند اما هیچ اثری از بهبود اوضاع در این باشگاه به چشم  نمی‌ خورد و شرایط حتی بدتر از گذشته شده است.
در شرایطی که صادق درودگر مدیرعامل پیشین با دست خالی اما با ارتباط خوب ملوان را از آب و گل درآورد و در نهایت تیمش با هدایت دراگان اسکوچیچ بهترین رتبه را کسب کرد، آینده بسیار ناروشنی در  انتظار ملوانی هاست. محجوب در حال حاضر استراتژی مشخصی برای لیگ برتر ندارد و کسی  نمی‌ داند دراگان اسکوچیچ یکی از دو مربی برتر لیگ ایران در فصل آینده در ملوان می‌ ماند یا نه؟!
دراگان که فصل استراحتش را آغاز کرده و به احتمال زیاد در ملوان نخواهد ماند تنها مشکل ملوان نیست. این تیم بازیکنانی ممتاز و درجه اول دارد که همه آنها می‌ خواهند انزلی را ترک کنند، بازیکنانی که در تیم های با حساب و کتاب تر لیگ ایران جای خالی برایشان وجود دارد.
محجوب که در ابتدای حضور در انزلی با مطبوعات سرگرم بود حالا به زمانی رسیده که باید باقیمانده طلب بازیکنان را پرداخت کند و البته مشخص نیست که از پس این کار برمی آید یا نه؟ طرفداران ملوان به شدت نگران سرنوشت تیمشان هستند و چقدر خوب است که محجوب اقلا تکلیف آنها را روشن کند.
     
آی اسپورت
2014-04-13 18:09:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر