فهرست
نگرانی سایپا در فصل نقل و انتقالات / سقف قرارداد ۳۰۰ میلیون؟
نگرانی سایپا در فصل نقل و انتقالات / سقف قرارداد ۳۰۰ میلیون؟

نگرانی سایپا در فصل نقل و انتقالات / سقف قرارداد ۳۰۰ میلیون؟

آی‌اسپورت‌ ـ بی ثباتی در فوتبال ایران مرزها را پشت سر گذاشته و حتی گریبان تیم هایی مثل سایپا را می‌ گیرد. تیم هایی که با توجه به اینکه زیرمجموعه کارخانجات بزرگ صنعتی هستند با وسواس و برنامه بیشتری گرده خورده اند.
به گزارش آی‌اسپورت‌ سایپا یکی از تیم های کم تماشاچی اما شناسنامه دار لیگ برتر ماست که امسال لیگ را با رتبه قابل قبول تمام کرد. اما سایپایی ها که فصل پیش اولین تیمی بودند که سرمربی شان معرفی کردند. در فصل جدید تغییراتی خواهند داشت، در حال حاضر بزرگترین مسئله در سایپا موضوع تغییر رئیس کارخانه سایپاست که مسئله ای بسیار حیاتی و مهم در سرنوشت این باشگاه محسوب می‌ شود.
مدیرعامل فعلی سایپا که بعد از یک سال با کار خو گرفته است. به احتمال زیاد شغل خود را از دست خواهد داد چرا که مدیرعامل جدید نفرات جدیدی را برای هدایت تیم زیرمجموعه اش زیرنظر دارد که این مسئله چندان هم غیرطبیعی نیست چرا که اساسا شیوه مدیریت در ایران بر پایه تغییرات است و مدیران جدید نفرات جدیدی را به سمت های دسته پایین خواهد گمارد. در عین حال پس از مشکلاتی که سایپا در اداره کارخانه در سال های گذشته داشته این باشگاه برای بهبود در شرایط این فصل ریاضت اقتصادی را در دستور کار قرار خواهد داد و گفته می‌ شود با این وصف قرارداد بازیکنان تا حد زیادی کاهش می‌ یابد. طبق آنچه که در این باره گفته شده باشگاه سایپا امسال قصد دارد سقف قرارداد خود را بین 300 تا 350 میلیون تومان در نظر بگیرد عددی که با آن قدرت مانوری چندانی در فصل آینده نخواهد داشت.
     
آی اسپورت
2014-04-13 18:31:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر