فهرست
ستاره بعدی برانکو؛ فراری از خاطره تلخ دوپینگ
ستاره بعدی برانکو؛ فراری از خاطره تلخ دوپینگ

ستاره بعدی برانکو؛ فراری از خاطره تلخ دوپینگ

آی اسپورت - برانکو ایوانکوویچ همواره معروف به ستاره سازی بوده و هیچ گاه مربی مصرف گرایی نبوده است. بنابراین باید انتظار داشته باشیم او امسال هم سورپرایزی داشته باشد. این طور که از تمرینات مشخص است، یکی از سورپرایز های او شهاب زاهدی است. مهاجم بیست ساله پرسپولیس که سال گذشته را به خاطر محرومیت از دست داد و حالا با انگیزه ای مضاعف پا به تمرینات گذاشته تا مهره ای مثمرثمر برای پرسپولیس در فصل جدید باشد.
 
برانکو او را در تمرینات بسیار تشویق می کند و او هم ستاره تمرینات این روزهای پرسپولیس است. انتظارات برانکو از این بازیکن خیلی بالاست و حتی امید بسته که جای خالی مهدی طارمی در فصل پیش را برایش پر کند. مهاجمی تکنیکی، سرعتی و گلزن که فیزیکی مناسب برای بازی در این پست دارد. او اگر چشم نخورد و اسیر حواشی نشود، می تواند مهاجمی آماده برای سرخ ها باشد.
 
نکته دیگر درباره زاهدی مربوط به دوپینگ اوست. در زمان سرمربیگری حمید درخشان در پرسپولیس بود که آزمایش دوپینگ زاهدی مثبت اعلام شد و باعث شد او محرومیت را هم تجربه کند. حالا خود زاهدی هم امیدوار است با درخشش در این فصل خاطره تلخ آن سال را به فراموشی بسپارد.

کد خبر:9402
  ۲  
آی اسپورت
2016-07-05 09:42:55
نظر دهید
۲ نظر
-
سه شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۵، ۱۰:۰۰
انالله بیاد جایخالی بعضی آدمای بی معرفت رو پر کنه
Derrick Rose
سه شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۴۵
از پرسپولیسی که بازیکن لیگ دویی رو از پادگان میاره و آقای گل لیگ و بازیکن فصل میکنه و مدافع راستی که تو صبا و راه آهن درجه 2-3 هم نبود رو میاره و ملی پوش و بعدم لژیونر میکنه اصلا بعید نیست که این جوون رو هم بفصل آینده ستاره ملی و لیگ معرفی کنه..
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر