فهرست
پیشنهاد رسمی تمدید قرارداد به یحیی گل محمدی
پیشنهاد رسمی تمدید قرارداد به یحیی گل محمدی

پیشنهاد رسمی تمدید قرارداد به یحیی گل محمدی

آی‌اسپورت‌ ـ نفت تهران با رتبه ای فوق العاده لیگ برتر فوتبال ایران را به پایان رساند. آنها که می‌ توانستند لیگ را به قهرمانی تمام کنند اسیر سپاهان شدند، تیمی که به هر حال تجربه موفقیت بازی هایی مثل این را دارد. با این حال کسب عنوان سوم هم برای نفت تهران یک پیروز مهم محسوب می‌ شود و آنها باید خود را آماده حضور قدرتمند در رقابت های آسیایی کنند.
در شرایطی که گفته می‌ شد یحیی گل محمدی علاقه ای به ادامه فعالیت در این باشگاه تهرانی ندارد مدیرعامل باشگاه نفت تهران تاکید دارد آنها یحیی را می‌ خواهند.
قنبرزاده در عین حال ادامه داد: کسب سهمیه لیگ قهرمانان مسوولیت ما را بیشتر کرده است و بایستی تیمی را مهیا کنیم تا نماینده شایسته ای برای فوتبال ایران باشد.باشگاه نفت خواهان همکاری با این مربی است. وی در استراخت بسر می برد و بزودی مذاکرات را آغاز می کنیم و امیدوارم همکاری ماادامه داشته باشد.

این مقام مسوول با اشاره به اینکه 80 درصد بازیکنان نفت با این باشگاه قرارداد دارند، گفت: پس از مشخص شدن کادر فنی چند بازیکن اضافه خواهیم کرد تا بتوانند تیم را در پلی اف لیگ قهرمانان آسیا کمک کرده و به مرحله گروهی این پیکارها برسیم.

     
آی اسپورت
2014-04-13 19:17:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر