فهرست
هدیه پیروانی به دایی: نفت به جای بیکاری!
هدیه پیروانی به دایی: نفت به جای بیکاری!

هدیه پیروانی به دایی: نفت به جای بیکاری!

آی اسپورت - افشین پیروانی با انصراف از هدایت نفت تهران، راه را برای دوست نزدیکش علی دایی باز کرده است. مدیران تازه و پرسپولیسی نفت، در روزهای گذشته با چند گزینه که بیشتر آن‌ها سابقه بازی و مربیگری در پرسپولیس را داشتند وارد مذاکره شدند و در نهایت با پیروانی به توافق رسیدند. توافقی که زیاد دوام نیاورد و پیروانی برای ماندن در تیم ملی قید نفت را زد.

با جدایی پیروانی، مدیران نفت با گزینه‌های جدیدی وارد مذاکره شدند. نام علی دایی، هومن افاضلی و مجید صالح به عنوان گزینه‌های جدید نفت مطرح شده و محمد خاکپور هم همچنان در لیست گزینه‌های آن‌ها قرار دارد. در حال حاضر شانس دایی بخاطر شهرت و سابقه بیشتر از سایر گزینه‌هاست. دایی زمانی که بهنام پیشرو اسپانسر پرسپولیس بود، رابطه خوبی با آن‌ها داشت و جدایی‌شان بخاطر اختلاف با سیاسی رئیس هیات مدیره باشگاه، تقریبا همزمان شد.

دایی از لیگ دهم تا امروز، لیگ برتر را روی نیمکت پرسپولیس، راه آهن یا صبا آغاز کرده است. تنها مانع توافق دایی با نفت، می‌تواند مبلغ قرارداد او باشد. دایی بر خلاف پیروانی، صالح، افاضلی و خاکپور رقم قرارداد بسیار بالایی دارد و مدیران نفت برای استخدام او باید مثل صبا قراردادی میلیاردی ببندند.کد خبر: 9406
     
آی اسپورت
2016-07-05 14:10:49
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر