فهرست
اختصاصی/ منصوریان: فوتبال زیبا، قهرمانی و بردن دربی
اختصاصی/ منصوریان: فوتبال زیبا، قهرمانی و بردن دربی

اختصاصی/ منصوریان: فوتبال زیبا، قهرمانی و بردن دربی

آی اسپورت- امیر قلعه نویی مجبور بود برای جواب دادن از «علی» استفاده کند، پرویز مظلومی همیشه گوشه رینگ می رفت و تا ناک اوت شدن مشت می خورد و مرفاوی هم اصولا صدایی برای جواب دادن نداشت؛ حالا اما علیرضا منصوریان روی نیمکت استقلال نشسته. مربی جوانی که حداقل خوب حرف می زند و با استفاده از واژه های انگلیسی تلاش می کند خودش را به روز نشان دهد.
منصوریان همچنان به هواداران تیمش وعده های شیرین می دهد. او که در اردوی ارمنستان حضور دارد، می گوید:«می خواهم استقلال فوتبالی بازی کند که مردم آن را دوست داشته باشند و به عشق آن به ورزشگاه بیایند. وقتی تیم زیبا بازی کند هواداران ترغیب می شوند که به ورزشگاه بیایند. من هم می خواهم استقلالم طوری بازی کند که هوادارانش آن را دوست داشته باشند. در فوتبال قول دادن کاری منطقی نیست. اولین هدف من این است که استقلال فوتبالی زیبا و دلپذیر ارایه دهد و هواداران را به ورزشگاه بیاورد. بعد به دنبال این هستیم که بهترین نتایج را بگیریم و در لیگ و جام حذفی مدعی باشیم. اگر بتوانیم قهرمان هر دو جام می شویم وگرنه حداقل یک جام را باید به هواداران بدهیم. البته لیگ امسال هم لیگی بسیار سخت است چون علاوه بر پرسپولیس و تراکتورسازی که خیلی خوب تیم بسته اند، از تیمهایی مثل گسترش فولاد هم نباید غافل شد. از هواداران استقلال می خواهم حمایتهای گرم شان را از ما دریغ نکنند و اگر موفقیت و سربلندی می خواهند استقلال را تنها نگذارند».
منصوریان هنوز روی دربی و بردنش تاکید دارد:«متاسفانه از آخرین سالی که استقلال در دربی پیروز شده 5 سال گذشته و این موضوع خیلی ناراحت کننده است. شخصا به عنوان یک استقلالی از عملکرد استقلال در دربی آخر خیلی ناراحت هستم و مطمئن باشید که یکی از اهدافم جبران کردن آن نتیجه است. پرسپولیس امسال از پارسال هم قوی تر است و شکست دادنش در دربی کار آسانی نیست. من از حالا می خواهم ذهن بازیکنانم را برای برد در دربی آماده کنم و به آنها بقبولانم که می توانند بعد از 5 سال در دربی پیروز شوند. البته دربی برای ما همه چیز نیست اما من به خاطر دل هواداران استقلال و خواستی که آنها از من دارند می خواهم امسال برد در دربی را به آنها هدیه کنم».
  ۱۰  
آی اسپورت
2016-07-05 19:25:34
نظر دهید

۱۰ نظر
-
سه شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۵، ۱۹:۲۹
برانکو: جام شهدا، جام ولایت، جام فجر
زهرا
سه شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۵، ۱۹:۳۶
خخخخ واژه انگلیسی ! یعنی دیگه طرف ته مربیگریه!!!

عزیز من الان 90 درصد ملت اقلا یه لیسانس دوقوز آباد رو دارن ، که تو همون دوقوز آباد هم باید زبان عمومی و اختصاصی رو بگذرونن

بماند که طرف چند سال اونور آب بوده ، بلد نباشه دوزار اصطلاحات فوتبال رو بگه ، خیلی نوبره دیگه


یه نکته رو هم بگم، بعنوان یه فرد آکادمی که 16 سالی میشه تو دانشگاه های محتلف ایران مشغول بودم؛ هر قدر ینفر بیشتر از واژه های انگلیسی تو تدریس و کنفرانس ها و ... استفاده کنه ، بیانگر سواد سطحی و پوشاندن عدم اطلاع و درک عمیق ، با این اصطلاحات هست.
اسمان
سه شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۵، ۱۹:۴۲
اقای منصوریان نیم فصل حیا کن رها کن....
-
سه شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۵، ۲۰:۰۷
داور به کمک لنگیای کیسه کش امده تیمی که جام شهدا هم نمیتونه ببره درحد بردن اس اس نیست
-
سه شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۵، ۲۰:۰۹
لنگ سوراخ نه ساله هیچ شکری نخورده
علی سینز و بانو برانکو.
سه شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۵، ۲۰:۱۰
داش علی ما بهت ایمان داریم
محسن
سه شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۵، ۲۰:۲۹
باخت قبلی واسشون عقده بوجود اورده
-
سه شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۵، ۲۱:۰۱
تو فعلا کود بمال به سرت
-
چهارشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۵، ۰۱:۵۱
زهرا خانم شما ک 16 ساله کار دانشگاهی دارین ماشالا مثل من بیکار .خوب وقت دارین زیر تمام پستهای منصوریان و استقلال نظربگذارید مگه ترم تابستونه بر نداشتین .تمام نظراتتون هم پر از کینه هست ازیکی همکاران روانشناستون هم بخواهید ی وقت مشاوره بهتون بدهند شاید بتونید این همه کینه و دشمنی رو درمان کنید
-
چهارشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۵، ۰۳:۰۵
آقا انگار ۴ تایی شدن کیسه کشا حیلی فشار آورده که از قبل فصل تو نقل و انتقالات کثافت کاری رو شروع کردن. داداشمون یه لشگر بازیکن خریده هیچ بازم بازیکن میخواد تازه از وزیرم شاکی بودن که چرا حمایتشون نمیکنه که کرد و تو تمیرانتم تشویقش کردن. اخه اگه میخواین این کارای کثیفتون که سالهاست انجام میدین رو ادامه بدین حداقل انقدر تابلو نکنین. داوری که پارسال به ضرر پرسپولیس بود اخر فصل مدعی شدن به ضرر ایناست. ببین امسال چه گندی بخواد داوری برنه. کیروش هم با برانکو لج انداختن که سوژه حاشیه امسالم برای پرسپولیس جور باشه. بازیکناشم که داشت به راحتی فسخ کردن تا تیم خالی بشه. باز ما کار خودمونو میکنیم از تیم ملی هم حمایت میکنیم تا چشتون در بیاد. امروز یه تیم اکراینی رو ۴ تایی کردیم اونم تو ۶ دقیقه. منصور عقده ای و وزیر و کیسه کشا و تمام کسایی که میخوان پرسپولیسو تضهیف کنن این اول راه بود بشین بشمور حادثه ها رو.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر