فهرست
اتحاد ملی‌پوشان برای حمایت از ایران/«وطنم ای شکوه پا برجا»
اتحاد ملی‌پوشان برای حمایت از ایران/«وطنم ای شکوه پا برجا»

اتحاد ملی‌پوشان برای حمایت از ایران/«وطنم ای شکوه پا برجا»

آی اسپورت- پس از توهین ها به کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی در فضای مجازی، تمام بازیکن ایران پست های خود را در اینستاگرام پاک کردند تا متحد شوند و به این توهین ها اعتراض خاموشی داشته باشند. این رفتار آنها بازخورد زیادی در رسانه ها داشت و دیگر هواداران معترض هم نتوانستند به صفحه آنها بروند و به کی روش توهین کنند. چند روز پس از این ماجرا اما اتفاق تازه ای افتاده است. ملی پوش های ایران همگی به صورت متحد، قصد دارند بخشی از یک آهنگ حماسی را روی صفحه های خود بگذارند تا اعلام اتحاد کنند. علیرضا جهانبخش و مسعود شجاعی دو بازیکن تیم ملی هستند که فعلا بخشی از آهنگ وطنم ای شکوه پابرجا را در صفحه خود منتشر کرده اند. قرار است در روزهای آینده هم دیگر بازیکنان تیم ملی این آهنگ را منتشر کنند تا در آستانه بازی های مرحله نهایی انتخابی جام جهانی، همه شاهد یک اتحاد ملی باشند.

منبع: خبر آنلاین
  ۹  
آی اسپورت
2016-07-05 20:58:53
نظر دهید
۹ نظر
امید
سه شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۵، ۲۱:۰۴
اتحاد برای ایران، شعار علیه کیروش و مهدی ریزه
-
سه شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۵، ۲۱:۵۳
هر کی با ما در افتاد ور افتاد

ما مشکلمون سر جاش هست تا بازی های تیم ملی تسویه حسابمون رو انجام بدیم. از احدی هم نمیگذریم میخواد بازیکن باشه یا مربی تیم که بخواد ما رو ضعیف کنه.

هرکی خربوزه میخوره پا لرزشم میشینه. قرارمون 11 شهریور


چاپ کن بی طرف باش
رضا
سه شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۵، ۲۱:۵۶
وقتی پرچم پرتغال تو آزادی آتیش زدیم آنوقت کیروش متوجه میشه که نباید با دم شیر بازی کنه
-
سه شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۵، ۲۳:۰۳
"هر کی با ما در افتاد ور افتاد ...."
من ریدم به یکی یکیتون خخخخ
شماها چه گوهی هستین مگه؟
یه مشت لات بی سواد و بی کلاس
رضا اگه پرچم پرتقال رو آتیش نزدی بکن اونجای ننت خخخخ
-
چهارشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۵، ۰۰:۳۱
مافیایی که تمام این سالها از روی بغض و کینه تیم ملی و کارلوس کیروش رو مورد عنایت قرار داده و موفق نبودند ... حالا موج سواران قهاری شده و بر طبل نفاق می کوبند ...
-
چهارشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۵، ۰۲:۱۳
واقعا بعضی طرفدارای پرسپولیس خیلی بی جنبه بازی در میارن.
بابا طارمی و رضائیان رفتن نه مسی و رونالدو. حتی تو تیم ملی فیکس هم نمیتونن باشن. همینا یه روز دیگه برانکو رو با فحش مادر خواهر بدرقه میکنن . حالا ببین کی گفتم.
اسمان
چهارشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۵، ۰۲:۳۶
ازترس کیروش بازیکنها ازپرسپولیس فراری شدن کیروش دیگه سرمربی تیم نیست وپیروانی اگه یه پرسپولیسی اصیل سریع اعلام کنه.
-
چهارشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۵، ۰۳:۲۲
استقلالی ها انقدر شکست ۴ تا بهشون فشار آورد که با لابی وزیر هر کاری کردن که برای پرسپولیس حاشیه درست کنن. اینجوری هم استقلال به هدفش که تضعیف پرسپولیس بود میرسید هم وزیر برای کیروش حاشیه درست میکرد با استفاده ابزاری از برانکو که اخرش بتونه کنارش بذاره. ۹۰ هم که پخش نمیشه کثافت کاریشون رو نشون بده. الکی نیست استقلالی ها از ۹۰ متنفرن چون تا وقتی پخش بشه نمیتونن به کثافت کاریشون ادامه بدن. هیچکس هم نیست بیاد بپرسه چجوری بازیکنای پرسپولیس راحت فسخ میکنن ولی برای استقلال و سپاهان و غیره نمیتونن فسخ کنن بازیکناشون. اگر بیرانوند هم گذاشتن فسخ کنه دلیلش این بود که دیگه خیلی تابلو بود منصوریان یه طرفه فسخ کنه ولی بیرانوند نتونه وگرنه اونم نمیزاشتن برای پرسپولیسی شدن فسخ کنه. منصوریان هم که یه عمره با دهن بقیه غذا میخوره الانم خودش چیزی نیست میخواد با جنگ کثیف بازیکن بخره (نمونش کاری که با کنعانی و رضایی و افشین کرد) با رضایی هماهنگ کرد پرسپولیس رو الاف کنه تا بازار خالی بشه افشین هم تا دید حدس پرسپولیسی شدنشه باهاش قرارداد بست تا دست حریفش خالی بشه در حالی که نیازی نداشت بهش. حالا بگرد تا بگردیم آقای وزیر آقای منصوریان آقایون سازمان لیگ و قطع به یقین آقایون کمیته داوران تو فصل آینده. به کوری چشمتون از تیم ملی حمایت میکنیم، از کیروش حمایت میکنیم، از برانک و پرسپولیس هم حمایت میکنیم. انقدر منافع شخصیتون کورتون کرده که ندیدید این کاراتون منافع ملی هم خدشه دار کرد. امروز ۴ تا زدیم بازم میزنیم دربی هم داغ بردنو تو دلتون میزاریم تیم ملی هم میبره و میره تیم ملی. اگر قرار باشه با این کثافت کاریتون نتیجه بگیرین عدالت الهی رو زیر سوال بردین و چون به عدالت الهی ایمان داریم پس شما قراره چوب کاراتونو بخورید. این اول راهه بشین بشمور حادثه ها رو.
یک ایرانی پرسپولیسی با تعصب
چهارشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۵، ۱۰:۲۳
می خواهید نادان ها را بشناسید 11 شهریور به آزادی بیایید و به چهره کسانی بنگرید که بر علیه بازیکنان تیم ملی و سرمربی تیم ملی شعار می دهند .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر