فهرست

سوژه روز: مشکل عجیب استقلال

آی اسپورت - باشگاه استقلال وضعیت جالبی دارد. در حال حاضر یکی از مهمترین مشکلات این تیم مربوط به رفع و رجوع پرونده کسانی است که هنوز با باشگاه قرارداد دارند، اما استقلال مایل نیست با آنها همکاری کند. مهمترین عضو این گروه پرویز مظلومی است. سرمربی پیشین آبی‌ها در حالی ابتدای فصل به استقلال پیوست که مدیران باشگاه با او قرارداد دو ساله بستند و خود پرویز هم با کمال میل پذیرفت. حالا او را کنار گذاشته‌اند، اما دوست هم ندارند که کل طلبش را بدهند. گفته می‌شود مظلومی بین 800 تا یک میلیارد و 300میلیون تومان بابت این دو سال از استقلال طلبکار است و گفته تا پولش را نگیرد جدا نمی‌شود. این موضوع چنان حاد است که علیرضا منصوریان هنوز نتوانسته قراردادش با استقلال را به طور رسمی در هیات‌فوتبال امضا کند.
 نفر بعدی پروپیچ است؛ مهاجمی که به عنوان ماشین گلزنی بالکان به استقلال آمد و در زمان جذب، پرویز مظلومی از او به عنوان یکی از چهار گلزن برتر جهان(!) نام برد. از قضا با او هم قرارداد دو ساله بسته شده، اما باشگاه قادر به تسویه مطالبات نیست و به همین خاطر خطر شکایت این بازیکن از باشگاه در آینده‌ای نه‌چندان دور وجود دارد. قرارداد پروپیچ از همان ابتدا به خاطر ثبت در خارج از زمان نقل‌وانتقالات جنجالی شد و حالا به نظر می‌رسد مشکلات مربوط به آن، این بار از زاویه مسایل مالی ادامه داشته باشد.
 وحید طالب‌لو هم این روزها داستان مشابهی دارد. گلر استقلال با این باشگاه قرارداد دو ساله بسته، یک سالش گذشته و حالا او را در لیست مازاد گذاشته‌اند. وحید حاضر نیست قراردادش را با استقلال فسخ کند و این مساله به یک دردسر جدی برای آبی‌ها تبدیل شده است. طالب‌لو سال گذشته به ندرت برای استقلال به میدان رفت و در همان بازی‌هایی هم که انجام داد، چهره چندان پرفروغی نداشت.


منبع: بانک ورزش
  ۱  
آی اسپورت
2016-07-06 08:08:52
نظر دهید

۱ نظر
برزو
چهارشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۵، ۱۲:۰۱
حالا اون پروپیچ هیچی چون واسه پول لومده بود ایران شما دوتا که اینقدر از غیرت و تعصب دم میزنید چرا سنگ جلوی پای استقلال میندازید!؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر