فهرست
معضل عجیب تنیس ویمبلدون؛ستاره‌ها حوله می‌دزدند!
معضل عجیب تنیس ویمبلدون؛ستاره‌ها حوله می‌دزدند!

معضل عجیب تنیس ویمبلدون؛ستاره‌ها حوله می‌دزدند!

آی اسپورت - دزدی حوله‌ها به یکی از نگرانی‌ها در رقابت‌های تنیس ویمبلدون تبدیل شده است. مسئولین برگزاری برخی از تنیسورها را عامل این اتفاق می‌دانند. نام جوکوویچ، اندی ماری و سرنا ویلیامز، تنیسورهای برتر جهان در این بین دیده می‌شود.
 
جوکوویچ مرد شماره یک تنیس جهان در این باره به روزنامه تلگراف گفت: برای برداشتن حوله‌های ویمبلدون با ساک نیمه‌خالی یا یک ساک خالی در مسابقه حضور پیدا می‌کنم! از طرفی ماری گفت: معمولا در هر بازی یک حوله برمی‌دارم تا آن را به یکی از اعضای تیمم بدهم. برای خودم نگه نمی‌دارم اما همسرم حوله‌ها را دوست دارد. جنس آن‌ها خیلی خوب است. ویلیامز آمریکایی نیز در این باره گفت: حوله‌های زیادی در خانه دارم. از سال ۱۹۹۷ به جمع کردن آن‌ها روی آوردم.
 
در رقابت‌های تنیس ویمبلدون از شش هزار حوله استفاده می‌کنند که در بازی‌های امسال ۲۰ درصد آن‌ها گم شده است. قیمت هر حوله ۳۵ یورو است و تاکنون به ویمبلدون ۱۷۰ هزار یورو به خاطر دزدیده شدن حوله‌ها خسارت وارد شده است.

کد خبر:9402
  ۱  
آی اسپورت
2016-07-06 10:35:43
نظر دهید

۱ نظر
برزو
چهارشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۵، ۱۱:۴۱
یعنی چی! مگه حوله ها مال خودشون نیست!؟ نکنه دوباره میشورن میدن به یکی دیگه استفاده کنه؟ 35 یورو مگه واسه اینا پوله که بخوان به خاطرش دزدی کنند!؟ این چه تیتریه این چه خبریه!؟ جنستون چیه؟ فازتون چیه؟ ساقیتون کیه!؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر