فهرست
سوال تکراری: بدنساز استقلال کجاست؟
سوال تکراری: بدنساز استقلال کجاست؟

سوال تکراری: بدنساز استقلال کجاست؟

آی اسپورت- تنها چند روز بعد از فینال فصل گذشته جام حذفی، علیرضا منصوریان به آرزوی همیشگی‌اش رسید و مسئولیت نیمکت باشگاه محبوب‌اش را برعهده گرفت. سرمربی جاه طلب نفت تهران بعد از دو فصل نسبتا موفق در باشگاه بی‌هوادار، دوباره به استقلال برگشت تا این بار نقش تازه‌ای را در جمع آبی‌ها بر عهده بگیرد. حضور منصوریان، شور و هیجان را دوباره به اردوی استقلال بازگرداند تا هواداران این تیم بعد از سه فصل بدون جام، دوباره در انتظار موفقیت تیم مورعلاقه در فوتبال ایران باشند. استقلال در جذب ستاره‌ها نیز روزهای موفقی را پشت سر گذاشت تا همه چیز برای شروع یک فصل خوب در این تیم آماده باشد. با این وجود هنوز هم یکی از تکه‌های مهم پازل موفقیت در تیم علیمنصور ناقص است. این مربی که با وعده جذب مک درموت به عنوان بدنساز کارش را در استقلال آغاز کرده بود، بعد از مدتی تاکید کرد که این پست کلیدی در باشگاه را به استیون جونز انگلیسی می‌سپارد اما هنوز هم هیچ خبری از اضافه شدن مربی بدنساز به کادر فنی استقلال نیست.
 حالا حدود سه هفته از شروع جلسه‌های تمرینی استقلال برای فصل جدید می‌گذرد و آبی‌ها همچنان بدون بدنساز به تمرین ادامه می‌دهند. سرمربی جوان باشگاه پیش از این بدنسازی تیمش را به اردوی ارمنستان موکول کرده بود اما در این اردو نیز خبری از یک بدنساز تخصصی نیست و به نظر می‌رسد استقلالی‌ها به همین سادگی طلایی‌ترین روزها برای بدنسازی را از دست می‌دهند. اگر گزینه انگلیسی مدنظر منصوریان ظرف روزهای آینده به تیم محلق نشود، دیگر بعید به نظر می‌رسد حضور او بتواند بدن ستاره‌های آبی‌پوش را در شرایط ایده‌آل حفظ کند. معمای عجیب بدنسازی در باشگاه استقلال در شرایطی رقم می‌خورد که این تیم در فصل پیش رو باید برای بازی در سه جام آماده باشد و طبیعتا برای جنگیدن در سه جبهه، به آمادگی فوق‌العاده‌ای در ترکیب تیم نیاز خواهد بود. به نظر می‌رسد در  همه سال‌های گذشته، بدنسازی درست و اصولی، کلیدی‌ترین دلیل موفقیت تیم‌های قهرمان لیگ برتر بوده و با ادامه این روند، شانس نتیجه‌گرفتن استقلال در ماراتن لیگ کمتر و کمتر خواهد شد. استقلال تا به امروز ستاره‌های بزرگی خریده و یکی از بهترین ترکیب‌های لیگ را در اختیار دارد و همچنان به دنبال چند ستاره دیگر است اما این هزینه‌ها بدون رساندن بازیکنان به اوج شرایط جسمانی، سود چندانی برای تیم نخواهند داشت. تیمی که تابستان را با تمرین در ارتفاع می‌گذراند اما هنوز هم مربی بدنساز ندارد. 


کدخبر:9405
  ۷  
آی اسپورت
2016-07-06 15:01:01
نظر دهید
۷ نظر
-
چهارشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۲۴
تو یکی از همین بشکه هاست
-
چهارشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۳۵
با برنامه جونز داره کار پیش میره بعدش هم منصوریان سی سال کارش فوتباله خودش علم بدنسازی داره
-
چهارشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۳۳
همه دلسوز شدن
علی سینز و بانو برانکو
چهارشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۵، ۱۷:۱۴
جواب تکراری : بــــــــه تـــــــــوچــــــه
میلاد تاجی
چهارشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۵، ۲۰:۰۹
عزیز دلم ممنون که این حرف رو گوش زد کردی ولی اگر مصاحبه قبل منصوریان رو بخونین میگه هر سال دوبار با یه گروهی تو امارات جلسه دارم در مورد بدنسازی و از علم بدنسازی کامل آگاهی داره و اگر مصاحبه رو نگاه کنید میگه با استیو جونز هماهنگه و از همه چیز آگاهی داره به جز نوشتن متن یه کم فکر و تحقیق هم بد نیست اخه مگه میشه تیم سه هفته تمرین کنه و بدنسازی کار نکنه؟ مگه میشه منصوریان که به گفته سایت خودتون مربی علم گراست میشه بدنسازی نکنه؟
-
چهارشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۵، ۲۱:۴۳
به احتمال زیاد، کچل دنبال بدنساز پرسپولیسه...
علی سینز و بانو برانکو
چهارشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۵، ۲۳:۲۸
خخخخخ این آخری فوق العاده بود.عزیزم لنگ هم مگه بدنساز داره لنگ باید داوراش بدنسازی کنند که اونم تحت کنترل کمیته داوران هست نه لنگ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر