فهرست
اردوی استقلال در ارمنستان؛ یک عکس و چند نکته
اردوی استقلال در ارمنستان؛ یک عکس و چند نکته

اردوی استقلال در ارمنستان؛ یک عکس و چند نکته

آی اسپورت - تیم استقلال برای برگزاری اردوی آماده‌سازی پیش از فصل به ارمنستان رفته است. گذشته از بازیکنانی که در این اردو همراه استقلال هستند تیم نسبتا پرتعدادی از همراهان هم در کنار استقلال حضور دارند. این عکس علاوه بر اینکه تعداد نسبتا بالای همراهان استقلال را نشان می‌دهد حاوی نکات دیگری هم هست.

اول اینکه ادموند اختر بازیکن سابق استقلال هم در اردوی استقلال حضور دارد. او مدیر برنامه‌های هرایر مگویان مدافع ارمنی استقلال است.

دوم اینکه به نظر می‌رسد علیرضا منصوریان سرمربی جدید استقلال در این عکس به طور زیرکانه و نامحسوسی عدد 4 را نشان داده و برای پرسپولیسی‌ها کری خوانده است.

کد خبر:9402
  ۹  
آی اسپورت
2016-07-07 11:15:29
نظر دهید

۹ نظر
-
پنجشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۵، ۱۱:۳۳
خیلی با این منصوریان حال میکنم. یه حسی بهم میگه پاشنه آشیل این فصل استقلال خودشه. با این رفتارهای جلف که کار تماشاگر یا نهایت بازیکنه چنان جوی به تیمش میده که باعث سلب روحیه میشه. امیدوارم تا دربی برکنار نشده باشه.
-
پنجشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۵، ۱۱:۴۱
چوبله تو حلق لنگیاست
برانکو چارچشم
پنجشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۵، ۱۱:۴۲
لنگ پاره چیه براش کری بخونیم. تیمایی که افتخار اسیایی ندارن براشون کری نمیخونیم
-
پنجشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۵، ۱۱:۴۶
لونگ سوراخ عددی نداره با اختلاف دو برده شده افتخارش .
۱
استیو گ ی ر خر
پنجشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۵، ۱۱:۴۸
این عدد 4 نشون خار و ضایع شدن استقلالیها تواین فصلنشون میده که برای 4بار نتونستن برن اسیا ازالان مسیر رو داره بادستش نشون میده
-
پنجشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۵، ۱۱:۵۰
اگ ی مقدار درک داشته باشین و نخواهید بین پرسپولیس و استقلال بحث و توهین راه بیندازید گوشی یا ی شی کوچیک توی دست منصوریان هست .منصوریان اهل کری هست ولی استثنائااین دفعه منظورش نبوده.خدایا ب ما کمک کن نون حلال ب سفره هامون ببریم
مه دی
پنجشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۵، ۱۱:۵۸
پرسپولیسیا حرفشونو تو زمین مسابقه می زنن تو زمین چهار تا گل تو کیسه می کنن جلوی اسمشون عدد چهار نوشته می شه نه اینکه بعد از مسابقه برن حساب کتاب کنن با زور و جعل و فوتوشاپ و جا انداختن یه دربی به چهار برسن، سوال روز:اسم اون تیمی که تو جام ولایت با پرسپولیس دو دو کرد چی بود؟
آوانس: رنگش آبی بود. نکته: دربی همیشه دربیه این دو تیم تو خیابون هم بازی کنن دربیه لطفن مرد باشید و مسئولیت اون تیم رو به عهده بگیرید. این چهاری که در تصویر می بینید بیشتر بزدلانه و یواشکی هستش.
-
پنجشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۰۹
خیلی تند میره موتور میسوزونه این دیگه. ظرفیت نداشت مربی استقلال بشه نمیدونه بزرگتر از اینم اینجوری همون اول کار دشمن تراشی نمیکنه. با اون کارای زشتی که تو نقل و انتقالات کرد. هنوز نمیدونه موفقیت فقط به بازیکن بستگی نداره و این کاراش باعث میشه وسط کار نفسش ببره
کیسه کشای کریه
پنجشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۵، ۱۸:۰۸
شما هم اینجوری فکر میکنید یا فقط من اینجوریم؟! همه کیسه کشا رو کریه میبینم،. اصنم فرقی ندارن کجا و تو چه مسندین،. همشون به کراهت انگل باری تو چهره هاشون هست.. یه جور شومی و پلشتی خاص
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر