فهرست
پیگرینی: اشتباهات داوری باعث شکست ما شد
پیگرینی: اشتباهات داوری باعث شکست ما شد

پیگرینی: اشتباهات داوری باعث شکست ما شد

آی اسپورت- مانوئل پیگرینی، سرمربی منچسترسیتی، به تصمیمات مارک کلاتنبرگ، داور بازی تیمش مقابل لیورپول معترض است و می‌گوید که داور یک "پنالتی واضح" را برای تیمش اعلام نکرده است.

گل‌های رحیم استرلینگ، مارتین اشکرتل و فیلیپه کوتینیو باعث شد تا میزبان، بتواند نایب قهرمان فصل پیش لیگ قهرمانان را با نتیجه ی 2-3 شکست دهد.

سرمربی سیتیزن‌ها معتقد است است که تیمش شایسته ی شکست نبوده ولی معتقد است که اشتباهات بازیکنانش باعث شده آنها فرصت خوبی برای بهتر کردن موقعیت در لیگ را از دست بدهند.

پیگرینی در مصاحبه با Sky Sports گفت:بازی امروز ناراحت کننده بود زیرا شایسته ی شکست نبودیم. بسیار خوب کار کردیم. مخصوصا در 15 دقیقه ی پایانی نیمه ی اول و نیمه ی دوم.

موقعیت‌های گلزنی خوبی داشتیم ولی فوتبال از اتفاقات خوب و اشتباهات ساخته شده است.

آنها بازی را خوب شروع کردند و از روی کرنر، گل دوم را به ثمر رساندند. بازی کردن در خانه و در شرایطی که دو گل جلو هستید، کار آسانتری است. وقتی با آرامش پیش می‌روید، آسانتر هم می‌شود.

پس از اینکه دوباره متمرکز شدیم، 15 دقیقه ی پایانی نیمه‌ی اول را خوب کار کردیم و دو موقعیت عالی را از دست دادیم. در نیمه ی دوم تنها یک تیم در درون زمین دیدیم. دو گل زدیم و دو یا سه موقعیت عالی برای گلزنی داشتیم.

یک پنالتی مشخص برای ما گرفته نشد. توپ کاملا به دست اشکرتل خورد. کاملا مشخص بود. ولی اشتباهات ما باعث شد که گل سوم را دریافت کنیم و آنها پیروز از زمین خارج شوند."

     
آی اسپورت
2014-04-13 23:15:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر