فهرست
کارشناسی: قلبِ پوگبا با یونایتد نیست
کارشناسی: قلبِ پوگبا با یونایتد نیست

کارشناسی: قلبِ پوگبا با یونایتد نیست

آی‌اسپورت – منچستر یونایتد و اد وودوارد سه تا از چهار بازیکنی که برایِ شروعِ دورانِ ژوزه مورینیو در اولدترافورد نیاز داشتند را به چنگ آورده‌اند: اریک بایی، زلاتان ایبراهیموویچ و هنریک مخیتاریان. خودِ مورینیو در اولین کنفرانسِ مطبوعاتی‌اش اعلام کرد دنبالِ نفر چهارم است. این نفر چهارم حالا به نظر می‌رسد کسی نیست جز پسرِ طلاییِ سابقِ یونایتد، پل پوگبا، که سالِ 2012 این باشگاه را به مقصدِ یوونتوس ترک کرد و حالا در 23 سالگی در آستانه‌یِ بدل شدن به گران‌ترین بازیکنِ تاریخِ فوتبال است.
گزارش‌هایِ مختلفی از انگلیس و ایتالیا به گوش می‌رسد که حاکی از جلسه‌یِ دو روز پیشِ وودوارد با ایجنتِ پوگبا، مینو رایولا هستند. رایولا که پیش از این، در دورانِ سر الکس فرگوسن، رابطه‌یِ خوبی با یونایتد نداشت (سر الکس رابطه‌یِ خودش با او را مثل آب و روغن توصیف کرده بود)، حالا با آوردن دو تا از بهترین بازیکنانش به اولدترافورد، زلاتان و مخیتاریان، آماده‌یِ ترتیب دادن یک انتقالِ بزرگِ دیگر، به مبلغِ 100 میلیون پوند است.
با این وجود گیوم بلگه اعتقاد دارد مقصدِ محبوبِ پوگبا منچستر نیست: «پوگبا به وضوح به رئال مادرید گفته که دوست دارد برایِ این تیم بازی کند. پوگبا با زیدان هم حرف زده و گفته دوست دارد زیرِ نظرِ او به فوتبالش ادامه بدهد. اما مسئله اینجاست که رئال پولی که یونایتد آماده‌یِ پرداختش است را ندارد و اصولا اعتقاد دارد پوگبا اینقدر نمی‌ارزد.»
بلگه درباره‌یِ مذاکراتِ رایولا با یونایتد می‌گوید: «علاقه‌یِ پوگبا به یک تیم دلیل نمی‌شود که رایولا با تیمی دیگر به توافق نرسد. من این گزارش را باور دارم که یونایتد با پوگبا به توافقِ شفاهی رسیده است، اما اولین باری نیست که چنین اتفاقی می‌افتد و لزوما به معنایِ نهایی شدنِ انتقال نیست. در حالِ حاضر ارجحیتِ رئال مشخص نیست، اما ارجحیتِ پوگبا پیوستن به رئال است. با این حال شاید پوگبا به هدفش نرسد چون رئال به رایولا گفته چنین پولی بابتش نمی‌دهد. باید صبر کنیم ببینیم کار به کجا می‌کشد. تنها چیزی که الان ازش مطمئن هستیم علاقه‌یِ سفتِ و سختِ یونایتد و رئال به پوگبا است.»
 
 
     
آی اسپورت
2016-07-08 11:11:13
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر