فهرست
خشابی که با برگشتن ستاره پر می‌شود!
خشابی که با برگشتن ستاره پر می‌شود!

خشابی که با برگشتن ستاره پر می‌شود!

آی‌اسپورت- در دوران ساخت و ساز دوباره استقلال توسط آندره آ استراماچونی،بزرگترین قدم برای پیشرفت بعد از خرید شیخ دیاباته برداشته شد. شکار مدافعی که با بازی کردن در تیم‌های ناپولی، فیورنتینا، المپیاکوس، کروتونه و بسیاری دیگر از باشگاه های مطرح اروپایی، استرا را برای خریدش قانع میکرد.هوش و ذکاوت، تفکر و تجربه و تکنیک و دقت تنها گوشه ای از توانایی‌های او بود. بازیکنی به نام هروویه میلیچ. استرا با تفکرات خلاق خود توانست بهترین استفاده ممکن را از میلیچ کند و بار دیگر کاردانی خود را به رخ دیگر مربیان لیگ بکشد.درخشش میلیچ بعد از جدایی استراماچونی پایان نیافت و او توانست خودش را جز نفرات اصلی ترکیب فرهاد مجیدی و مجید نامجو مطلق جای دهد. ماه عسل حضور هروویه در استقلال، با انجام دادن ۳۰ بازی برای این تیم که به تفکیک ۲۲بازی در لیگ،۴بازی در آسیا و ۴بازی در جام حذفی بود به پایان نرسید بلکه این الماس کروات استقلال در ۲۲ بازی لیگ برتر، علاوه بر گلزنی برابر صنعت نفت و گل گهر،توانست یک پاس گل نیز در این مسابقات به نام خود ثبت کند.

پاس گل میلیچ در دقیقه ۹۲ برای دانشگر در نیمه نهایی جام حذفی برابر پرسپولیس بزرگترین رد پایی بود که از او حس می‌شد تا استقلال بتواند در ضربات پنالتی با نتیجه ۴-۲ پرسپولیس را شکست دهد و هروویه بیش از پیش در بین علاقه مندان به استقلال محبوب شود و هواداران بتوانند در کنار او خاطرات تلخ پروپییچ دیگر بازیکن کروات آبی ها را فراموش کنند. به استناد آمار سایت یازده میانگین دقت پاس های میلیچ در بازی هایی که از ابتدا به میدان رفته ۸۱/۲ درصد و میانگین نمره وی ۷/۵ بوده است که درخشش او را کامل می کند. این بازیکن ۴۲ بار مانند سدی محکم در مقابل حریفان ایستادگی و مانع به وجود امدن موقعیت خطرناک بر روی دروازه حسینی شده است.

علاوه بر آن رفع مشکلات سمت چپ خط دفاعی آبی پوشان،هدیه ارزنده‌ای بود که او برای آنها به ارمغان آورد.هدیه ای که در سالیان متمادی بزرگانی چون علیرضا نیکبخت، صادق ورمزیار، محمدرضا مهرانپور، علی اصغر حاجیلو،جی لوید ساموئل،هاشم بیک زاده، مهدی امیر آبادی و بسیاری دیگر که از اساتید حال حاضر استقلال هستند به دست می‌آوردند اما هیچ کدام از آنها مانند هروویه میلیچ تجربه بازی در سری A و قرار گرفتن در برابر تیم های بزرگ اروپایی را نداشتند. این آمار و ارقام نشان از سطح کیفی بالای میلیچ است که او را از سایر رقبای خود ماننده میلاد زکی پور یا متین کریم زاده خرید جدید استقلالی ها پیش می‌ندازد. حال باید دید باشگاه به تعهدات خود در قبال هروویه میلیچ عمل می‌کند و آن را برمی‌گرداند یا اینکه میلیچ هم به جمع ستارگان از دست رفته چند سال گذشته باشگاه به دلیل بی کفایتی مدیریت می‌پیوندد. تاکنون ۲ استوری آخر پیج او حاکی بر برگشت او به ایران است.

۱۴ ۱  
آی اسپورت
2020-10-21 15:15:00
نظر دهید

۱ نظر
اقلیت تاس
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹، ۱۵:۳۵
جان.عزیزم شایان بابا..هر روز به نوگلان نویسنده کیسه کش سایت اضافه میشه..جناب امیرپور خب شیطونی هستی.نگی نفهمیدیم عمو سبزی فروش... شایان جان عزیزم به خودت فشار نیار،تا خشابت پر نشه یادگاران اجازه شروع لیگ را نمیدن.آره عمو امیرپور قربونت بشه
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر