فهرست
آقای کی‌روش شما متهمید!
آقای کی‌روش شما متهمید!

آقای کی‌روش شما متهمید!

آی اسپورت - تنها بیست و چند روز به جام جهانی روسیه مانده است. رقابت‌های مهیجی که برای ما خوره‌های فوتبال منتهی الیه لذت و سرخوشی‌ست و گزاف نیست اگر بگوییم جز عمرمان به حساب نمی‌آید. این دوره اما شور و شوقمان فروکش کرده است. آنچنان که بیست و اندی روز مانده به بازی افتتاحیه کمتر کسی را می‌بینید که با اشتیاق از گروهمان بگوید. از اسپانیا که تلفیقی از بارسا و رئال است و ویترین فوتبال اروپا به شما می‌رود. از پرتغال که کریستیانوی فاتح پنج توپ طلا را دارد و از مراکش ناشناخته و جذاب.

انگار گرد مرگ پاشیده‌اند بر محفل فوتبالی‌ها. همگی در حالت خوف و رجا مانده‌اند و این همه را مدیون و مرهون کادر فنی تیممان هستیم. کادری که به جای آنکه به بازیکنانش و به شاکله فوتبالمان آرامش تزریق کند، هر روز با اقداماتی شتاب‌زده و حساب‌نشده دشمنی بر دشمنانش می‌افزاید. حالا دایره‌ی متحدان کارلوس آنقدر تنگ شده که هر آینه بیم آن می‌رود که اوسیانو کروز هم از آن بیرون بیفتند. همان کروز که به جای آنکه مانند سیستم کروز کنترل سرعت کی‌روش را متعادل کند، بر آتش کینه و عداوت می‌دمد.

آنچه هواداران و ذوب شدگان در کی‌روش نمی‌پذیرند اینست که مربی محبوبشان مردی ناسازگار و پرخاشگر است. سیاهه و لیست آنهایی که با کی‌روش به مشکل خورده‌اند هر روز طویل‌تر می‌شود. در کادر فنی علی کریمی، جواد نکونام، مجید صالح، مارکار آقاجانیان، امید نمازی، مک درموت، سیموئز و دن گاسپار هرکدام در مقاطعی با مرد پرتغالی به بن‌بست رسیدند. در میان بازیکنان هم مهدی رحمتی، هادی عقیلی، خلعتبری، رحمان احمدی و بسیاری دیگر ناگهان به دلایلی معلوم و نامعلوم از چشم کی‌روش افتادند تا ارتباط مسالمت‌آمیز با کارلوس سخت‌ترین کار دنیا باشد.

ممکن است شما برانکوی سرسخت باشید که با اردوهای عجیب مخالفت میکنید یا شفر انعطاف‌پذیر باشید که تا پای اتوبوس تیم هم خودتان را برسانید، نتیجه چندان تفاوتی نمی‌کند. ناگهان کارلوس مصاحبه‌ای می‌کند و بازیکنان خط خورده‌ را مقابلتان قرار می‌دهد تا آچمز شوید. طیف مخالفان کی‌روش آنقدر وسیع شده که از مایلی‌کهن و قلعه‌نویی بعنوان نماد مربیان ‌سنتی تا افاضلی و حاج رضایی و مجید جلالی در آن جای میگیرند. اینک مدافعان کی‌روش سخت‌تر می‌توانند منتقدان او را به بهانه‌های همیشگی برانند، ضمن اینکه او چنان به سرعت دشمن می‌سازد که مدافعان اغلب جا می‌مانند. هرچند ارتش مدافعان کارلوس با قلم‌های آخته آماده‌اند که به هر تنابنده‌ای که به ساحت حضرتش خلل وارد کند، حمله کنند. خواه کریمی باشد، خواه برانکو، هدایتی، قلعه‌نویی، گرشاسبی و دیگران باشند. کار آنچنان نابسامان شده که چهره نجیب و محترمی مانند حاج رضایی می‌گوید نظرم را درباره کی‌روش نمی‌گویم تا آماج حملاتی قرار نگیرم که شان مرا نشانه خواهد رفت. فضای رعب و وحشتی که سینه‌چاکان کی‌روش مهیا کرده‌اند هر قلمی و هر انتقادی را در نطفه خفه می‌کند، جز امثال مایی که نه غم دوزخ داریم و نه حرص بهشت!

کی‌روش می‌‌تواند از هر فرصتی یک تهدید بسازد، هدایتی مشتاق که پول بی‌زبان را -هر پولی و به هر دلیلی- به پای تیم ملی می‌ریخت، ناگهان بدون آنکه ضرورتی داشته باشد به مسلخ می‌کشد تا پای پرواز آخرین مدافعانش را هم از دست بدهد. تاج، کفاشیان، نبی و فدراسیون نشینان هم هرگز از کی‌روش ایمن نبوده‌اند. گویی سرمربی ایران لذت می‌برد از اینکه دوست دارانش را ناامید کند. خط زدن وریا، آما‌ده‌ترین بازیکن حال حاضر لیگ و سید جلال صخره‌ی رسوخ ناپذیر دفاع و البته سید حسین آماده و کاوه رضایی و دعوت خانزاده و دژاگه آخرین تیر ترکش کارلوس بود تا آب سردی بپاشد بر اشتیاق هواداران. شاید حالا درک کنیم چرا این آتش شعله‌‌ور نشده است. چرا اتمسفر جام جهانی همه کشورها را در بر گرفته اما در ایران به اولویت چندم تبدیل شده است.

آقای کی‌روش انگشت اتهام به سوی شماست. شما لذت این ماجراجویی را از خودتان و ما سلب کردید. شما با پرخاشگری، با آتش‌افروزی، با رجزخوانی‌های تمام نشدنی بر تیم ملی سایه افکندید. سایه زیاده‌خواهی شما، انحصار‌طلبی، اتهام‌زنی و اشتهای پایان ناپذیرتان برای جنجال و هیاهو این جام را برای ایران شروع نشده پایان داد. این لشکر برای فتح و ظفر نمی‌رود، خودتان بهتر از هرکس می‌دانید. شما در دورنمای ذهنتان سه شکست سنگین برای ما کنار گذاشته‌اید و از حالا به دنبال مقصر/مقصران و شرکای جرم می‌گردید. تمام تقلایتان برای همین است.  جنجال‌هایی که با خط زدن ستاره‌ها به پا می‌کنید، درگیری بی‌حاصل با امثال هدایتی و حتی داور یک مسابقه دوستانه، اعلام خداحافظی پیش از رفتن به تورنمنت و تحت فشار گذاشتن فدراسیون آنچه پس افکارتان می‌گذرد را برملا می‌کند. شما خودتان را باخته‌اید، آینده‌ی ما را نیز هم.

۲۶۶ ۴۸  
آی اسپورت
2018-05-26 10:28:00
نظر دهید

۴۸ نظر
الف
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۱۰:۳۶
تف به سایت خبری که این جیره خور توش کار میکنه.
حرف حساب
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۰۷
محض اطلاع تو بيسواد، حسين غفوري تو اي اسپرت کار نميکنه اينها نوشته هاش تو پيج خودش هست که اي اسپرت اينجا منتشر ميکنه و دوم اينکه جيره خوار به کسي ميگن که با وجود اين همه اشکال در کيروش حتي يکبار زبان به انتقاد باز نکرده و کورکورانه تاييدش کردند از جمله برنامه فاسد نود و مجريش! غفوري از معدود کساني بود که جراتش رو داشت ميون اين همه جيره خوار و عشاق سينه چاک کيروش در رسانه ها ازش انتقاد کنه! و حقيرهايي مثل تو که از جواب منطقي دادن به انتقاداش ناتوان هستيد بهش توهين ميکنيد!
#باید_خونگریست_به_حال_سایتی_که_روزنامه_نگارش_حسین_غفوری_باشد
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۳۰
نگو اینجوری "الف"
استاد مرسی که هستی!
#باید_خونگریست_به_حال_سایتی_که_روزنامه_نگارش_حسین_غفوری_باشد
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۳۲
استاد فقط یه نظری هم به لایک های کامنت های موافق خودت هم بکن، همش لایک برای این تیتر کافی نیست!
۱
محسن
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۱۶:۵۲
آقای غفوری چند میگیری از هدایتی تا لجن پراکنی کنی ؟
سامان
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۱۷:۰۸
لجن که کار طرفدارای کیروشه
بجای این کارا جواب حرفای منطقیشو بدید
حمید
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۱۰:۴۳
مشکل امثال شماها که خودتون رو خبرنگار میدونید ، خط خوردن بازیکنان محبوبتون هست ! اگه اینا رو خط نمی زد و خانزاده رو خط یزد ، همه چیز حل بود !!!
محسن
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۱۰:۴۹
عموما شیوه ی کار همینه دقیقا یاد آقایان روحانی و معاون اول بزرگوار افتادم که همه چیز رو به دیگران نسبت میدهند و حمله میکنن درصورتی که همه چیز دست خودشان هست
ینی مثلا گفته میشه وضع اقتصادی مردم باید خوب بشود؟؟؟!!!
خوب کی باید خوب کند اینرا کار کیست؟
به این متن ها و گفته ها میگن فرافکنی بدترین القاب و رفتارها رو دیدن همه بعد کیروش مشکل داره ؟
چندین ساله دیگه حتی در سخیفترین سطح جامعه دیگه از الفاظی مثل اینکه یه روز یه ترکه یا یه لره یا.... برای مسخره کردن استفاده نمیشه اونوقت شما قشر روشنفکر تا پای موزابیکی بودن ایشون و مسخره کردنش پیش رفتید بعد میخواید بیاد روتونم ببوسه
عزیزمن شما وقتی پرفسور باشی بعد یه بچه کلاس اولی بیاد درباره مثلا فرمول مشتق ازت ایراد بگیره قاطی نمیکنی؟
دقیقا الان شماها دارین همین کار رو میکنید
ایمون زاید
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۱۰:۵۲
عالی بود
حرف دل ما رو زدی
دکتر
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۰۱
نویسنده،فرد بسیار احمق و نفهمی هستی،در زمره اربابت علی کرمکی.
سعيد
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۱۹
از جواب دادن شما به يک متن انتقادي محترمانه معلومه کي احمقه! هيچ وقت هم مدرک تحصيلي نشان دهنده شعور و فهم آدمها نيست!!!
((
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۰۳
واقعا حاج رضایی حق داره همچین حرفی زده. کافیه مخاطبان نوشته های اشک ریز رو بخونن اگرچه قلم زهراگین ایشون کاملا مشخصه ولی کسی ندونه واقعا متوجه نمیشه این همه هتاکی و توهین از طرف یه خانم داره اتفاق می افته! هتاکی، فحاشی، سفسطه کردن و تخریب یه بخشی از کارهای ذوب شدگان در کیروش هست.
serezo
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۱۳
منتظر سینه چاکان کیروش در این پست باشید! کسانی که تخریب شخصیت منتقدین تنها حربشون بوده در این سالها ، کیروش حتی به قول شما با شفر انعطاف پذیر هم سر به ناسازگاری گذاشت و بازیکنان خط خورده اش رو مقابل قرار داد ، اینکار یکبار دیگه شخصیت مستبد ، خودخواه و دیکتاتور کیروش رو به نمایش گذاشت!، و جماعتی که همچنان در توهم توطئه به سر میبرن و نمیخوان مشکل شخصیتی کیروش و حقایق رو قبول کنن
**
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۱۷:۰۲
کیروش مشکل شخصیتی داره و اونوقت علی کریمی و هدایتی و درخشان و روشن و....سالم هستند؟!!!.اگه اینها سالم هستند که خودشون آبروی واسه هم نذاشتن.مشکل احمق هایی مثل تو اینه که این افراد را دلسوز میدونی .نه خیر همشون دنبال چاپیدن بعد کیروش هستن و هسته اش هم به تو نمیرسه
۶
بی طرف
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۲۱
متن خیلی خوبی بود ای کاش همکارانتون هم بتونن مثل شما واقعیت این بی ادبی های کی روش رو ببینن.
احمد
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۲۶
روانیه -مدافعاش رو نگاه کنید -اشک ریز - سیا بشکه -کیروش ورزشی -ظالم کیروشی پور -
علی
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۲۶
مقاله ای پر از سیاه نمایی.
بهتر هست نویسنده به جای علاقمندی های ذهنی خودش که هیچگونه سابقه کاری هم پشتش نیست به تفکرات مربی تیم ملی احترام بذاره و قبولشون کنه. این قصه هایی که شما گفتی جام جهانی قبلی هم می گفتن.
اميرحسين
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۰۹
سياه نمايي نبود عين واقعيت بود! امثال شما رو که خودشون رو به خواب زدند نميشه بيدار کرد
پرسپولیس واقعی
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۲۷
حسین آقا
بالاغیرتا تو یکی, کل مردم ایرانی!!!
تو خودت را چی فرض میکنی که این مقاله را در مذمت سرمربی تین ملی ایران می نویسی!
فقط و فقط تو یکی اگر فکر میکنی ذوق و شوقی بین مردم وجود نداره ، چه کار مثبتی برای ایجاد این ذوق و شوق انجام دادی !!!

با نوشتن این مقاله الان تو خیلی کمک به تیم ملی کردی!!!!

نام مخالفان کی روش را آوردی و اسمهایی را بردی که سابقه آنها معلوم است و مخصوصا جلالی(نامه به رئیس جمهور وقت برای برکناری برانکو در دوهزار و شش)
و یا حاج رضایی که بعد از بازی باقطر در دور قبل غیرت بی مثال کی روش را سر سر مربیان وطنی کوبیده بود
اما نام مدافعانش را چرا نگفتی ، علی دایی و مهدوی کیا و شفر و ...
چون سیاهه ی مخالفان کی روش همان جماعتی هستند که ایویچ را فراری دادند و بلاژویچ را عاصی و کلافه کردند و برانکو را ممنوع الورود!!!!!!
مگر ایویچ و بلاژ و برانکو هم شبیه کی روش بودند ؟؟؟
چرا هیجکس از قماش تو به این سوال جواب نمی دهد؟
آنها چه کرده بودند که باهاشون چنین رفتاری شد؟؟

این عادت و رویه معمول ما در آستانه ی جام جهانی هاست.
جامانده ها و کوتاه شده ها از سفره ی وسیع فوتبال تیشه به ریشه ایویج و بلاژ و برانکو زدند.
یک روز ایویچ را ناوارد به فرهنگ ما می دانستند و بلاژ را سیاه باز و برانکو را حقیر
امروز به یک صخره برخورد کردند که تحت تاثیر شانتاژهای امثال تو قرار نگرفت و دارید می سوزید.

مردم ایران تو و امثال تو و من و امثال منی که از فرط سرخوشی تو سایتهای ورزشی و غیر ورزشی پلاسیم نیستند !
مردم واقعی ایران اصلا مقاله ی تورا نمی خوانند و کامنت مرا تف می کنند.
لطفا مثل سیاستمدارها و کاسبها "مردم مردم " نکنید!
کی روش دوبار تیم ملی را به جام جهانی برده ، تو چکار کردی!
همش میگم تو چون لایق شما گفتن نیستی ، چون تو فقط تویی و یک نفری و بس؟!
و مردم ایران از تو نیستند.
حرف حساب
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۱۷
نه! مردم يعني فقط تويي که سرتو مثل کبک زير برف کردي تا چيزي نبيني! نگاهي به کامنتها و لايکهاي خودت و مخالفان کيروش بنداز شايد باورت بشه که شما پاچه خوارهاي اجنبي پرست تعدادتون خيلي کمتر از بقيه است! صد احسنت به شجاعت غفوري که تو اين همه مطبوعات جيره خوار کيروش از کيروشي پور گرفته تا اشکريز جرات انتقاد از اين مرتيکه دلال معلوم الحال رو داره! خدا رو شکر که ما با کيروش تو اين فوتبال به افتخاري نرسيديم (جز دو بار جام جهاني که دوميش با وجود حريفان ضعيف با هر مربي صعود ميکرديم!) وگرنه شما کيروش رو در حد خدا و ائمه بالا ميبرديد!
soltan
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۲۸
برو جمع کن !
#باید_خونگریست_به_حال_سایتی_که_روزنامه_نگارش_حسین_غفوری_باشد
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۲۹
"هدایتی مشتاق که پول بی‌زبان را" !!!
هیچی فقط همین!
امین همتی
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۴۱
کی روش ک بالاخره بعد جام جهانی میره.اما اعتبار فوتبالیش رو از سر خیابون جمع نکرده.مطمئن باشید تمام توانش رو میذاره.اتفاقا بنظرم دلیل این جو خبرنگاران و مقاله نویسان هستن.آقایون بخدا ترکیب یه تیم دست مربیشه نه روزنامه نگارا.الان کی گیر میده به لوپتگی که چرا سرخی روبرتو رو نبردی کارواخال رو بردی ک نصف فصل مصدوم بوده.آقا دست بکشیناز این حرفا.سه هفته مونده تیمای حریف رو انالیز کنید تیم خودمونو...بیرون بکشید دیگه گند زدید به انگیزه های جامعه...
hffjfj
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۵۲
sdfsdkfj
نظر ٣
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۵۳
اميدوارم نظرم را جاب كنيد. اقاي غفوري ، جرا اكاهانه خيانت مي كنيد؟
عمار كلايي
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۱۱
چه عجب بالاخره يه متن درست و حسابي.من خودم طرفدار كي روش تا 2014 و اون جام خوب جهاني بودم.بعد اون ديگه كيروش ادم سابق نيست.بعد از اون جوي كه بازيكناي تيم ملي راه انداختن واسه تمديد قراردادش فهميدم شرايط نرمال نيست.البته امسال خانم اشك ريز كه گوهرافشاني هاشون تو همين سايت هم هست و منتظرم پس از بيانيه هدايتي مسلسل و بگيره و از كيروش تو دفاع (برعكس چيزي كه نويسنده ميگه و ميگه مدافعين جا ميمونن)جلو بزنه
jan
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۱۵
tst
علی پرسپولیسی
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۴۷
فوق العاده بود . واقعا حال و هوای جام جهانی نداریم . پر هستن کسانی که میبینیم آرزوی شکست سنگین میکنن واسه تیم ملی تو جام جهانی!! چجوری یه آدم تونسته این حس ملی گرایی و وطن پرستی همیشگی این مردمو اینجوری به خاک و خون بکشه!؟!
نویسنده محترم داره میگه بین فوتبال دوستان و تیم ملی فاصله افتاده اونوقت زامبیا میان این زیر فحاشی میکنن! زامبیای عزیز بهتر نبود برای اثبات حرفتون ، جای این همه توهین و فحاشی میرفتید بازی رایگان جلو ازبکستانو از استادیوم میدیدید که به شکل محکم تری بزنید توی دهن ما؟
عرفان
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۳۴
آخه احمق عزیزی مثل شما که شعر عاشقانه در وصف برانکویی مینویسه که نتایجش در بازی های بزرگ به شرح زیر است باخت ۳ بر ۱ از السد باخت ۴ صفر از الهلال باخت ۳ بر صفر از الهلال باخت ۳ بر ۲ از الجزیره باخت ۳ بر یک از الریان باخت ۳ بر ۲ از منصوریان و..... نباید از باخت سنگین حرف بزنه بدبخت آدمای بدبختی مثل تو اسطورشون همون آقای اموجی همون نژاد پرست احمق تو نمیخواد از عداوت و دشمنی حرف بزنی
110
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۱۳
یعنی برانکو و تیمش حق ندارن ببازن؟ یعنی تو فوتبال همیشه باید برد و برنده بود تا عالی باشن؟ اونقدر شل مغزی که رفتی سه سال کارنامه برانکو رو زیرورو کردی نتیجه از توش دراوردی؟ مگه همین شماها که 6 تا از العین خوردین نمیگفتین برزیل هم از المان 7 تا خورد؟ اتفاقا احمق تویی که حتی وقتی کیروش سرمربی دستمال کش تیمت رو با خاک یکسان کرد و مقابل بازیکنانش قرار داد هنوز داری ازش دفاع میکنی. اونقدر از برانکو عقده دارین که با هر بهونه ای از برانکو حرف میزنید.
AbolFazl
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۱۵
دمتگرم آقای غفوری عزیز

شما برخلاف جعفر مومنی و شقایق اشک ریز که قلم فروش و[...] هستن ، حرف حق رو میزنی

جالبه طرفداران موزامبیکی دلال ، تا کوچکترین انتقاد مودبانه ای از ارباب دلال بی شرف بزدل شون میشه میگن اینا جهان سومی هستن

ولی وقتی ارباب دلال شون به عالم و آدم توی این کشور توهین میکنه از وزیر ورزش تا دبیرکل فدراسیون تا پیشکسوت ها و بازیکن ها و هزار و یک ایرانی دلسوز ، سریع میان میگن واااااووو چقد شما لایک داری مستر CQ عزیز

از فحش دادن ها تا بددهنی ها و دلالی های این موزامبیکی رو نشونه پیشرفت فوتبال میدونن

جالبه ، کجای دنیا با یه پست توی فیس بوک یه دلال موزامبیکی ، وزیر ورزش و دبیرکل فدراسیون شون رو برکنار میکنن ؟؟؟

کجای دنیا یه دلال آشغالی مث بامداد میرزایی از محله های سیرالئون بازیکن میاره تا تیم ملی شون باهاش بازی کنه ، درحالیکه بقیه رقبای ما با تیم های درجه یک اروپایی بازی میکنن

کجای دنیا وسط فصل بازیکن های باشگاهی رو میگیرن و به اسم ریکاوری اونارو بدن سازی میکنن تا کیفیت بازیکن ها بیاد پایین ، بعد با تیم محلی سیرالئون ، با تیم دانش آموزان ازبکستان ، تیم سوم پاناما و تیم شهدای ونزوئلا بازی میکنن و به این میکن مسترپلن!!!!

کجای دنیا یه سرمربی تیم ملی بازیکن ها رو مقابل سرمربی هاشون قرار میده و اونا رو به لیگ های درجه 5 اروپایی دلالی میکنه ؟؟؟

از گرفتن ماشین شاسی بلند از بابای خانزاده و خط زدن سیدجلال شب آخر بگذریم که قطعا اون شاسی بلند خییییلللییی میتونه توی پرش بازیکن های تیم ملی کنار رونالدو کمک کنه خخخخخ
پرسپولیس واقعی
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۲۳
به حرف حساب

وقتی یادداشت کسی را کامل نمی خونی ، حرفی میزنی که من منکرش شدم.
میخواهی یه فحش با استقلال یا پرسپولیس بنویسم تا لایکها سر به فلک بزنه!!!!

شما و علی پرسپولیسی و بقیه که از کی روش ناراضی هستید به سوال من در متن یادداشتم جواب بدهید؛
چرا با بقیه مربیان در آستانه ی جام جهانی چنین رفتار کردیم؟
اونا که مثل کی روش نبودند؟
جوتبش در تلاشهای مذبوحانه ی رسانه ها و مربیان و بعض خبر نگاران نیست ؟
۸ ۱
گل آقا
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۴۹
قبول کن حرفات خریدار نداره چون صادقانه و از روی دلسوزی نیست! بلکه از علاقه افراطی و نامعقول به کیروشه! یعنی واقعا این همه که لایک میخورن فحش میدن به این و اون؟؟؟!!!!
#باید_خونگریست_به_حال_سایتی_که_روزنامه_نگارش_حسین_غفوری_باشد
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۳۰
نگو اینجوری "الف"
استاد مرسی که هستی!
۱
پرسپولیس واقعی
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۱۵
در ضمن حرف حساب جان
راجع به تیمهای ضعیف گروه ما عرض کنم که
اما یه سرچ تو اینترنت بکن ببین سال دوهزار ده و دوهزار دو که ما نرفتیم جام جهانی ، چه تیمهای قدری جای ما رفتند!!!!
۲ ۱
حرف حساب
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۱۷:۴۶
نیازی به سرچ اینترنت نیست خوب یادمه همیشه ژاپن و کره که بودند! (البته نه این کره جنوبی ضعیف و بی رمق امسال!) سال 2002 چین و عربستان و 2010 کره شمالی و استرالیا! کدومشون ضعیف بودند؟ عربستان که قهرمان آسیا بود؟ چین که اون سال تیم خوب و یه دستی داشت؟ فقط کره شمالی سال 2010 خیلی تیم نبود! حالا انصافا خودت بگو کدوم یک از تیمهای گروه ما از جمله قطر ازبکستان سوریه جنگ زده یا حتی خود کره جنوبی از کره شمالی اون دوره قوی تر بودند! داداش خودتو گول میزنی بزن ولی ما رو دیگه رنگ نکن! من کرکره وجدانم رو نکشیدم پایین تا علایقم رو مطابق میلم توجیه کنم! تیم ایران تو این گروه به والله قسم با دایی و قلعه نوعی هم بالا میرفت حالا با دو امتیاز کمتر یا بدبینانه اش تیم دوم!
علی پرسپولیسی
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۱۶
به پرسپولیس واقعی! ؛
داداش چرا دروغ پراکنی میکنی؟ یا سنت به دوره های قبل قد نمیده یا تازه با فوتبال آشنا شدی یا داری همون دروغ میگی . کی و کجا دم جام جهانی بین مربی تیم ملی و تیمش این فاصله بوده؟! تیم حشمت مهاجرانی رو که ما نبودیم ولی اینجور که میبینیم هنوزم از اعضاش با احترام یاد میشه . تیم ۹۸ که ویرا برد جام جهانی هنوزم مردم عاشقشن ، ایویچ که تیمو آماده کرد هیچ فشاری از مردم روش نبود و توطئه ای هم اگر بود که بود ، از داخل خود تیم و فدراسیون بود و ربطی به مردم نداشت . باز وقتی طالبی مربی شد هم هیچ هجمه ای بهش از سوی مردم وارد نشد .‌تیم برانکو هم باز به همین شکل بود . چنان حمایت عجیبی از سوی مردم داشت که فقط روزی ۴تا آهنگ واسه جام‌جهانی میومد بیرون . انقد امید و حمایت زیاد بود که باعث شد به دلیل شکست مقابل پرستاره ترین پرتغال تاریخ ، سازمان تربیت بدنی و رئیس جمهور احمق زمان اقدام به اخراجش کنه . تو جام جهانی ۲۰۱۴ هم با همین کیروش مردم با جون و دل تیمشونو حمایت کردن . کجا همچین جوی وجود داشت؟ اونجا هم لیست تیم ملی به همین عجیبی بود . اونجا هم بازیکن های محبوب نرفتن جام جهانی ولی هیچوقت چنین هجمه ای علیه سرمربیش ایجاد نشد .
لطف دروغ پراکنی نکنید و حقیقتو وارونه نکنید . حرف اگر میزنید مستند بزنید . اگر تاب شکست تو تفکراتتونو ندارید خودتونو و تفکراتتونو اصلاح کنید نه اینکه برای توجیهش شروع به بهانه تراشی و دروغ گویی کنید .
حرف حساب
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۱۷:۴۹
مرسی . بند آخرت عالی بود! لایک!
پرسپولیس واقعی
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۱۶:۵۱
به علی پرسپولیسی
آقاجان ! عزیزم ،
ایویچ عطای کار را به لقایش بخشید و تو باید اگر سن تو زیاده بدونی که رسانه ها بابت اردوی بروجرد دمار از روزگار ایویچ در آوردند،
و بعد از باخت به رم ، دیگه آب پاکی را ریختند رو دستش ، کودتا از داخل بود ولی رسانه ها قبل از آن پشت ایویچ را خالی کرده بودند.
وقتی تیم را برای تمرین به سالن سرپوشیده برد ، همه کاری کردند و حرفهای جواهر گونه ی ایویچ را به تمسخر می گرفتند.(من یازده کماندو می خواهم)

تو اون موقع رسانه خوان نبودی!!!
چطور اینها یادت نمی آید.
طالبی ، آخ طالبی ، یهویی سبز شد و تیم ما با مربی وطنی رفت جام جهانی ،
همه داستان همین بود ، تیم با مربی ایرانی برود جام جهانی!

ویرا فقط سه بازی سرمربی بود و همه میدانیم که او نقش اول نبود ، تو چطور نمیدونی!

بلاژویچ ، اوف ، رسانه ها کاری کردند که اون جمله معروفش را بیان کرد که مشخصات سرمربی ایران را برشمرد(دل شیر و صبر ایوب و پوست کرگدن)

واقعا اینارو نمیدونی!!!
و برانکو ، تا زمانی که در فرودگاه آلمان پیاده نشده بود و تا سوت آغاز بازی با مکزیک ، اطمینان نداشت سرمربی تیم ملی خواهد ماند ،
و اگر دادکان سر لج با علی آبادی نداشت تسلیم رسانه ها و باند علی کریمی شده بود که مربی بزرگ می خواستند!!!!
من دارم راجع به نقش رسانه ها میگم نه مردم که البته مردم من و تو و حسین غفوری نیستیم،
اما در مورد کی روش ،
تمام اون دسیسه هایی که رسانه ها سر ایویچ و بلاژوویچ و برانکو بکار برده بودند را اینجا پیاده کردند اما کی روش نه مثل ایویچ بود که حوصله ی سر و کله زدن با جماعت خودخواه و حیله گر را نداشت

و نه مثل بلاژ در دام سوالات و ایرادات بی وقفه ی رسانه ها افتاد و تمرکزش را از دست داد و
نه مثل برانکو آنقور نجیب بود که ساکت بماند و بگذارد دادکان جنگها را انجام دهد،
پس توطئه دیگری پیاده کردند و آن روبرو کردن طرفداران پرسپولیس با کی روش ،
این تیم ملی عزیز ماست و به جام جهانی رفته ؛ و سرمربی اش کارلوس کی روش است که به هیج رسانه یا پیشکسوت و یا خبرنگار و پولدار ی باج نداد!

پ ن : البته عیار واقعی طالبی چند ماه بعد در جام ملتهای آسیا در لبنان معلوم شد.
۷
آنتی شومن
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۱۶:۵۸
آقای غفوری من مطلب شما رو نخوندم ولی به نظرم تو هم جزئ ان دسته از نویسندگانی هستی که مسابقه مطلب نوشتن با هم دارن.روش کاری شما هم به اینصورت است کیفیت مطلب مهم نیست مهم اینه که اول کلمه کیروش داخل تیتر باشه و بعد نگاه کنیم که باد از کدام طرف میوزد سپس شروع کنید به بافتن کلمات.
۵
سامان
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۱۷:۰۷
تو محشری پسر
فقط برای خوندن تو به این سایت سر میزنم
علی پرسپولیسی
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۱۷:۲۷
به پرسپولیس واقعی! ؛
قشنگ جان! چرا شلوغ کاری میکنی ؟ نمیفهمی یا الان صرف میکنه که نفهمی؟
شما گفتی هر دوره جام جهانی مردم مثل این دوره پدر مربی تیم ملی رو در آوردن و من گفتم خیر .همچین چیزی نیست . هیچوقت چنین فاصله ای بین مردم ، تیم ملی و سرمربیش نبوده حتی تو دوره قبل که خود کیروش بوده . اونوقت شما داری واسه من از ارزش های فنی پایین یا بالای طالبی و یا نتایج زمان ایویچو این چیزا حرف میزنی؟ چه ربطی داره؟ مگه من گفتم فلانی خوبه فلانی بد؟ گور بابای طالبی ! مگه من گفتم طالبی خوب بوده که داری بحثو به انحراف میکشونی؟ من فقط به دروغ پراکنی تو جواب دادم اونم نه برای خودت چون تو اصلاح پذیر نیستی بلکه برای خواننده ای که کامنتتو بخونه و اشتباها فکر کنه تو درست میگی! نه عزیزم هیچ دوره جام جهانی ای چنین نفرتی از سرمربی تیم‌ملی تو دل مردم وجود نداشته . هیچ دوره ای اینقدر زیاد نمیدیدی مردمی رو که آرزوی شکست تیم ملیشونو تو جام جهانی کنن فقط به این امید که دیگه ریخت این سرمربی رو نبینن .
حالا باز جای قبول اشتباهت در گفتن دروغ بیا این زیر از نتایج ۲۰ سال پیش بگو و ارزش های فنی این و اون!
پرسپولیس واقعی
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۲۱
به علی پرسپولیسی و حرف حساب
اول به علی،
من کجای مطلبم گفتم مردم پدر تیم ملی را درآوزدند باباجا یه کم کامنتها را بخونید،
دقیقا گفتم سیاهه ی مخالفا ن کی روش که آقای غفوری اسمشون را ردیف کرد نه مردم
به مردم چیکار داری تو هم مثل آقایون از مردم مایه میزاری!!!
توروخدا همینطوری نخونده نیا جواب بدی
و حرف حساب؛
مرسی
جوابمو گرفتم
هروقت رفتیم جام جهانی حریفامون ضعیف بودند هر وقت نرفتیم اونا قوی بودند.
۵
پرسپولیس واقعی
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۱۶
اگه گفتین چرا اغلب کسانی که از کی روش ناراضی هستند پرسپولیسی اند از خبرنگار تا کامنتهای خوانندگان !!!

اونوقت میگن مردم ایران ،
تاریخ فراموش نمی کنه که پرسپولیسیها اگه خودشون تو تیم ملی نباشن دیگه اون تیمو دوست ندارند!

تازه اگه یه پرسپولیسی بیاد از کی روش و تیم ملی دفاع کنه میگن که تو پرسپولیسی نیستی!!!!!!!
۶
روستایی
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۱۹
این تیم تیم ملی همه ماست .
برید لطفا مصاحبه مهدوی کیا را بخونید مخصوصا اونایی که ادعای پرسپولیسی بودن دارند.
۴
عبدالله
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۲۲:۰۱
در این مقاله حسین غفوری به کسی توهین نکرد
آیا فرایند رفتاری کیروش در 7 سال گذشته غیر از این است که در مطلب غفوری تشریح شد؟
غفوری کجای مطلبش توهین یا تهمت بود؟
در دنیا کجا به یک مربی 7 سال فرصت میدهند در حالی که در این 7 سال در هیچ تورنمنتی تیم ملی فوتبال ایران چهارم هم نشد که کاپ اخلاق، نصیبمان بشود.
اگر در آلمان سرمربی مثل یواخیم لو هنوز سرمربی است دلیلش این است که آلمان همواره در این جندسال جزو 4تیم برتر هر تورنمنتی بود.
اما کیروش چی؟
به صغیر و کبیر فوتبال این کشور رحم نکرد.
کاری کرد که هر فوتبالیستی تا یه ذره مطرح میشه لژیونر میشه
چون میدونه که از نظر کیروش بازیکن باید لژیونر باشد تا به پیراهن تیم ملی برسد.
نمونه های زیادی وجود داره
رفتن به قطر چه اثری برای فوتبال سروش رفیعی (بجز بحث مالی ) داشت؟
عابد زاده چه برتری بر حسینی دروازه بان استقلال دارد؟
و..........
آیا سیدجلال که هرقت نبود، پرسپولیس دفاعش به مشکل خورد و هروقت بودش صخره بود، لایق حضور درجام جهانی نبود؟
من یقین دارم که با کیروش در جام ملتهای آسیا2019 هم به جایی نمی رسیم. البته جایگیزین او نباید دایی و قله نویی باشد
الان کیروش هفتمین مربی گران قیمت در بین 32 مربی حاضر در جام جهانی است آیا در بین مربیان 25 تیم حاضر درجام جهانی که خیلی از آنها قراردادشان تمام میشود نمی توانیم جایگزین کیروش را پیدا کنیم؟
آیا با همین حقوق کیروش نمی توانیم مربی تاپ برای تیم ملی استخدام کنیم؟
شاید گفته شود زمان 6 ماه تا جام ملتها ، برای جایگزینی کیروش کم است ؟
اولا نیازی نیست که ما تا مردادماه، برای انتخاب جانشین کیروش صبر کنیم. در دنیا هم مرسوم است که 6 ماه مانده به پایان قرارداد طرفین می توانند مذاکره کنند.
ثانیا فراموش نکنیم امثال شفر و برانکو کمتر از 6 ماه تیم های خود را متحول کردند.
بشرطی که فدراسیون زمان را ازدست ندهد. اگر فدراسیون سرمربی آینده تیم ملی را سریعتر مشخص کند اون میتونه از همین الان کارش را شروع کنه با توجه به اینکه 5 تیم مطرح آسیا ( ایران کره جنوبی ژاپن استرالیا و عربستان) در جام جهانی حضور دارند، شناخت کافی نسبت به رقبای ایران هم بدست آورد
روستایی
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۲۳:۵۴
فقط به یکی دو مورد حرفات جواب بدم باقی بقایت؛

یک ، گفتی غفوری توهین نکرد در حالی که اسم مخالفان کی روش را ردیف کرد اما اسم موافقان اونو نه ، موافقان مثل کریم باقری و مهدوی کیا و علی دایی
مگر اینکه از نظر غفوری اینا آدمهای مهمی نباشند ،

دو _ مربی عابدزاده جلوی پورتو بهش اعتماد کرد و گذاشت توی دروازه اما مربی حسینی جلوی خونه به خونه بهش اعتماد نکرد.
۴
سلام
يكشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷، ۰۲:۱۶
گل گفتی,متاسفانه کیروش چند ساله با دشمن تراشی و پایین آوردن سطح توقع مردم و انداختن تقصیرها به گردن ایم و اون فوتبال ما رو به بازی گرفته و کارمون به جایی رسیده که رفتن به جام جهانی با وجود تیمهای ضعیف شده آسیایی و سهمیه بیشتر برامون شده افتخار!!!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر