فهرست
پرسپولیس مطالبات شهرخودرو را نمی‌دهد؟
پرسپولیس مطالبات شهرخودرو را نمی‌دهد؟

پرسپولیس مطالبات شهرخودرو را نمی‌دهد؟

آی اسپورت - مدیران وقت باشگاه پرسپولیس برای جذب یحیی گل محمدی مبلغ زیادی را برای دریافت رضایت نامه این مربی چک دادند که هنوز موفق به پرداخت آن نشدند. تنها پرداختی باشگاه پرسپولیس در آن زمان یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان بود که به صورت نقدی پرداخت شد و قرار بود مابقی پول رضایتنامه در چند فقره چک به باشگاه شهرخودرو پرداخت شود که هنوز این اتفاق رخ نداده است. اکنون چک‌ها در چند فقره برگشت خورده است و این می‌تواند دردسر‌های زیادی برای سرخ‌ها داشته باشد.

درحالیکه فرهاد حمیداوی، مالک باشگاه شهرخودرو انتقادات زیادی را به مدیران تیم سرخپوش وارد کرده بود، رسول پناه در این باره بیان کرد: رضایت‌نامه وصول شد، اما مشکلی درباره چک‌های باشگاه شهر خودرو وجود دارد که از سازمان بازرسی کل کشور استعلام کردیم تا اصل قرارداد با پرسپولیس تعیین تکلیف شود. متأسفانه اشکالات فنی وجود دارد. یکی از مسائل این است که صاحبان امضای باشگاه پرسپولیس که باید مدیرعامل و یکی از اعضای هیئت مدیره باشند، آن را امضا نکرده‌اند. در این باره شائبه وجود دارد و از مراجع نظارتی خواستیم به موضوع رسیدگی کنند.

  ۲  
آی اسپورت
2020-05-31 00:18:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
حسین
يكشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹، ۰۱:۲۰
ناف پیروزی رو با دبه و شارلاتانی بریدن.. دارن هرچی شاررلاتانی دارن توی زمین پیاده میکنن... واقعا بوی لجن لنگ عبده همه ایرانو برداشته
۲
اصفهانی
يكشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹، ۱۴:۵۱
اقا میتوند نده زورش میرسد نده اگه هم پدیده شکایت کند تیمش را محروم میکنند
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر