فهرست
حمایت تمام‌قد مسلمان: طارمی نبود، جام هم نبود!
حمایت تمام‌قد مسلمان: طارمی نبود، جام هم نبود!

حمایت تمام‌قد مسلمان: طارمی نبود، جام هم نبود!

آی‌اسپورت- پرسپولیس تهران در روزی که می‌توانست هر 3 امتیاز بازی با سیاه‌جامگان را به خود اختصاص بدهد در نهایت به تساوی یک – یک رضایت داد. در پایان این مسابقه مهدی طارمی مورد حمله برخی تماشاگران قرار گرفت و پس از رفتن به رختکن اشک‌هایش سرازیر شد... این اتفاق واکنش همبازیان آقای گل را به همراه داشت. علیرضا بیرانوند، حسین ماهینی و سیدجلال حسینی سعی کردند به مهدی طارمی دلداری بدهند. در این میان اما محسن مسلمان رفیق صمیمی ستاره بوشهری بیش از سایرین ناراحت شد و در مصاحبه اختصاصی با خبرورزشی به دفاع از آقای گل پرداخت.

* از اول مسابقه با سیاه‌جامگان شروع کنیم یا پایان آن؟

متأسفم که باید از پایان مسابقه شروع کنم، از لحظاتی که واقعاً زشت بود. نمی‌دانم چه بگویم. مگر می‌شود یک عده با برنامه‌ریزی قبلی بخواهند روی اعصاب آقای گل پرسپولیس رژه بروند؟

* راستی مهدی طارمی در رختکن اشک ریخت؟

از بس که مهدی تعصب دارد، غیرت دارد. سیب‌زمینی که نیست. او آقای گل فوتبال ایران است (با حرارت بیشتری اضافه می‌کند) اگر مهدی طارمی نبود پرسپولیس به نصف جام هم نمی‌رسید. 18 تا گل فصل قبل زد تا به قهرمانی تیم کمک کند و آن وقت... آیا این برخورد درست بود؟

* مثل این که خیلی ناراحت شدی؟

معلوم است که ناراحتم. آن آدم‌ها مثلاً هوادارانی که اشک مهدی را درآوردند تقاص پس خواهند داد. مطمئن باشید!

* چه جوری؟

خیلی زود. مهدی طارمی از این نامهربانی‌ها زیاد دیده اما همیشه دوباره گل زده و به اوج برگشته است. روسیاهی به همین آدم‌هایی می‌ماند که دل‌شان مثل زغال است. برای این دسته آدم‌ها فرقی نمی‌کند پرسپولیس موفق شود یا نشود بلکه دنبال منافع خودشان هستند.

* نمی‌خواهی اسم ببری؟

هواداران پرسپولیس به خوبی این عده را می‌شناسند و ان‌شاءا... به زودی آنها را به همه معرفی می‌کنیم. ما بازیکنان پرسپولیس مثل کوه پشت مهدی طارمی هستیم.

* سیدجلال حسینی هم مشابه همین حرف‌ را زد و عنوان کرد تشویق منشا در لحظه توپ خراب کردن مهدی طارمی کار درستی نبود!

به هر حال این افراد می‌خواهند با شیطنت مهدی را خراب کنند. بحث آنها منشا هم نیست. سال‌های قبل هم شیطنت‌هایی کردند و دیگر دست‌شان برای ما بازیکنان رو شده است.

* چرا تشویق یک بازیکن باید حساسیت‌زا باشد؟

اصلاً حساسیت‌زا نیست. هواداران هر بازیکنی را که دل‌شان بخواهد می‌توانند تشویق کنند اما لحظه‌ای که مهاجم تیم و آقای گل ایران موقعیتی را روی بدشانسی از دست می‌دهد نیاز به حمایت دارد. مهدی طارمی در آن لحظه تشویق می‌خواهد وگرنه روزی که دو تا، سه تا زده که تشویق کردن او هنر نیست.

* حرف جالبی زدی...

بله، تماشاگر واقعی یعنی شریک برد و باخت. این که نمی‌شود با هر توپی که هدر می‌رود یک عده‌ای شروع به شیطنت و خراب کردن تو وسط مسابقه شوند. در این رابطه خیلی حرف‌ها دارم که فعلاً در دل خودم نگه می‌دارم.

* به هر حال پرسپولیس روز 31 مرداد در یک دیدار حساس در مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا باید به مصاف الاهلی برود. این اتفاقات حاشیه‌‌ای روی کار شما اثر نمی‌گذارد؟

امیدوارم که نگذارد!

* یعنی چه؟ این حرف بوی طعنه می‌داد؟

حاشیه‌سازان خودی و غیرخودی حالا می‌توانند خوشحال باشند که موفق شدند پرسپولیس را به حاشیه ببرند. واقعاً متأسفم.

* پرسپولیس تنها نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیاست و ما امیدواریم مقابل حریف سعودی موفق باشد.

ممنونم، ما هم سعی می‌کنیم بهترین عملکرد را مقابل الاهلی به نمایش بگذاریم. ان‌شاءا... با ارائه یک بازی خوب و بردی شیرین بتوانیم بعضی‌ها را روسیاه کنیم!

خبرورزشی

 
۳ ۱۳  
آی اسپورت
2017-08-19 20:14:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۳ نظر
امید از تفت
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۲۰:۲۴
اولاً که حرف مفته. دوم اینکه هواداران نبودند اصلاً پرسپولیس هم نبود. سوم ما حاضریم جام نباشه بازیکن بی شعور و بی جنبه و بی ظرفیت و نمک نشناس و گستاخ و نازک نارنجی هم نباشه. همین هواداری که یه بازی منشا را تشویق کرد به آقای نازک نارنجی برخورد باعث شد ایشون آقای گل بشه. ما با برانکو قهرمانیم نه با طارمی. طارمی نیم فصل گورشو گم میکنه و از دستش راحت میشیم.
حمید رضا
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۱۱
تو یا خیلی بچه ای یا ...
همه از برانکو تا تمام بازیکنا پشت مهدی اند و هوادارای واقعی میدونند کی واسه تیم زحمت میکشه.
مهدی نه تنها افتخار پرسپولیسه. افتخاره ایرانه. اون بود که رفتن به روسیه رو واسمون تضمین کرد.
اگه مهدی اول فصل میخواست بره حق داشت. جدا از بی منطقیای هوادار نماهای امثال تو دوست داشت تا سنش زیاد بالا نرفته شانسشو برای اروپا امتحان کنه. که نشد و خودش گفت با جون و دل این فصل هم میمونه.
بحث گریه اش ربطی به منشا نداره. اون از کسایی فحش خواهر مادر شنید که عاشقشونه و بخاطرشون این همه انرژی میذاره تو زمین و فکر میکرد قدرشو میدونند.
این حرف باند بازیو و رفیق بازیو امثال این سایت و روزنامه های زرد در اوردند. اگه بچه ها باهم رفیق نبودند هیچ وقت نمیتونستند اینجوری هماهنگ بازی کنند.
امید نفتی این واسم عجیبه که تو چرا همیشه باید واسه هر مطلبی نظرات چرندتو بذاری. چرت نگی نمیگند لالی بخدا. واسم عجیبه چطور یه آدم میتونه انقدر بیکار و نفهم و حال بهم زن باشه...
امثال خبر ورزشی و امثال این سایت کارشونو خوب انجام دادند. روزی نبود که یه تیتر دروغ و حاشیه ای برای پرسپولیس نزنند. تیمو با قربانی کردن مهدی اقای گلمون بردند تو حاشیه. نمیدونم اصلا پول میگیرند یا واسه کی دم تکون میدند ولی خسته نباشند که موفق شدند. متاسفم که بازم درخشش پرسپولیس فقط توی یه فصل خلاصه میشه.
حمید
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۱۲
از اون آدمایی که برای چت کردن به استادیوم میری و هیچی از فوتبال نمیفهمی
۲
سوراخ از تفت
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۲۳
این حرکت ها نخ نما شده! قدیم با اسم برزو میومدی پشتک میزدی الان با یه اسم دیگه. در کل پرسپولیس یه فرهنگه که با هواداران و تیم و بازیکنان و اسطوره ها و پیشکسوتانش معنا پیدا میکنه و محض خاطر باید بدونی طارمی تا ششتقلال رو باز سوراخ نکنه جایی نمیره!‌
شما دعا کن کچل خانت تا نیم فصل دوام بیاره و مایه خنده و مباهات ما گرفته نشه
۸
موراتا
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۰۶:۲۸
آقای حمیدرضا نمیتونی بدون بی ادبی کردن مخالفت کنی فکر کردی نظر خودت خیلی کارشناسی و حساب شدست که از امید خواستی نظر نده فکر کردی دیگران نمیتونن مثل خودت چهار تا لیچار بارت کنن و بهت بگن نظر نده مخالف باش اما حق نداری برای دیگران تکلیف تعیین کنی
۱
تراختور
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۰۸:۰۰
طارمی الان بهترین مهاجمه سرعت جاگیری خوب قدرشو بدونید ان شاالله موفق باشه
امیرحسین
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۲۰:۴۳
اینو هم بدون اگه هوادارای پرسپولیس و برانکو نبودن هنوز داشتی رو سکو های فولاد شهر اصفهان و غدیر اهواز چیپس و پفک میخوردی.پدر این تیمو همین رفاقت های بیجا و بچه بازیای امثال مسلمان و احمدزاده درمیاره
فرهاد
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۲۱:۳۸
خخخخ یعنی طرفداران برانکو و بقیه بازیکنان پرسپولیس را هیچی حساب نکرد همین بازیکنان و امثال ماهینی به درد پرسپولیس می خورند در سپاهان اگر کسی بخواهد چنین ربان درازی کند با تیپایی از تیم می اندازندش بیرون. یادمه ذوب در حال قوط بود اذری مسلمان را قرضی داد پرسپولیس همه از تعحب شاخ درورند که چرا این کار را کرد. اذری می گفت تیم سقوط کند بهتر است امثال مسلمان در تیم باشند لذت ببرید از این بازیکنان بی اخلاق که هر روز یکی از انها به شما هواداران اهانت می کند
۶ ۲
کیوان
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۱۹
بی اخلاق و بی غیرت اونایی هستن که به خوردن 6 تا گل از تیم اماراتی و اون آبروریزی بین المللی میرن بساط قلیون را میندازن و به ریش هوادارانشون میخندن فقط یه آدم بی مایه وطن فروش میتونه تو این شرایط که پرسپولیس داره برای ایران تو آسیا افتخار آفرینی میکنه و اون آبروریزی آقایون رو جمع کنه اینجور در مورد بازیکنان پر افتخار پرسپولیس حرف بزنه
فرهاد حامی تیم شله زرد در خطر سکته
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۵۳
ایتقدری که تو زیر پستهای پرسپولیس پلاسی، هواداران پرسپولیس نیستند:))))

پرسپولیس واقعی
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۳۳
مهدی در این دوسال اخیر بهترین بازیکن ایرانی بود و هست ؛
چه موقعی که جلوی استقلال درخشان ظاهر شد و دو گل زد و چه موقعی که پنالتی را مقابل الریان خراب کرد و چه زمانی که ....

مهدی بهترین است با اختلاف دست نیافتنی و لی
بعض هواداران ، انگار ،
متوجه نیستند که دارند به دیگران در تخریب و نابودی این ستاره های بی بدیل سرخ ، خدمت می کنند.
کسی که قرار است دروازه های جام جهانی را فتح کند همین مهدی طارمی است نه منشا و نه آزمون و نه گوچی
فقط مهدی این توانایی را دارد.
اگر یک بازیکن به تنهایی کاره ای نیست و اگر بازیکنان پرسپولیس به تنهایی هیج کاره اند؛!
یک مربی هم به تنهایی کاره ای نخواهد بود.

بعض هواداران بجای زیر ابرو گرفتن و زیبا کردن پرسپولیس ، با برداشت های نادرست و تعصب بیجا ، چشم و چار تیم را درآوردند.
۵
پرسپولیس پرسپولیسه!!!
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۰:۰۶
خدایی خیلیوقت بود نظر ندادم یعنی حالم از پرسپولیس بهم میخورد . چون نتیجه هم میگرفت کسی نمیتونست تو جمع آونایی که فقط نوک دماغشونو میبینند نظر بده.... پرسپولیس که سه تا الف بچه رو پر بال داد تا اینجوری برا هوادارا کری بخونند و خیال بکنند خیلی هستند یعنی خیلی مهمند حالا اینو ولش کنیم یه لحظه ... خب به هر حال مطمئنم خیلیها از من خششون نمیاد . چون هادی نوروزی بعد مردنشم برا من همونی بود که با هشت سال بازی متوسط رو به ضعیفش آزارم میداد و مثل عوام وقتی که مُرد مثل یه امامزاده جدید باهاش برخورد نکردم و تنها از مردنش خوشحال شدم نه بخاطراینکه خصومت شخصی داشتم ونه بخاطر این که حال کنم که یه پسر بچه ایرانی دیگه هم قراره یتیم بشه ... خدایی خوشحالی من فقط و فقط بابت این بود که اعتقاد قلبی داشتم تا این آقا پرسپولیسه وضع موجود همونیه که دیدیم جنگ برای میانه جدول ....حال بگذریم ... اما این آقایون ::::1. مهدی طارمی(در گیر با عقده های بچکیش ) محسن مسلمان (صاف و ساده بود درسته قبل از اینکه به زور راهشش دادن پرسپولیس اما حالا که پرسپولیس دوباشدی 2. احمد زاده مفلوک ( زورم میاد که این فنچ بچه برام کری بخونه ... فک میکنه ویاست ) ای سه تا رو میشه مقیاس سه تا پسر بچه ای که پسر بچه خواهند ماند تفصیر کرد و خاک بر سر مایی که نمیتونیم بزنیم زیر گوششون تا تربیت بشند ... ماهینی هم که دیگه اعجوبه تنفره و ..... حالا فرض کنید سیامک نعمتی جای احمدزاده باشه ... منشا جای طارمی .... محرمی جای آچار شکسته
۲ ۱
فرهاد
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۱:۳۶
یک طرفدار فهمیده و با منطق هم در بین هواداران پرسپولیس دیدیم. متاسفانه انگشت شمارند افرادی که چنین دیدی بدون تعصب کورکورانه به تیمشان داشته باشند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر