فهرست
تنها دستاورد آبی‌ها از بازی ایران – کره؛ تیتر بامزه استقلال جوان
تنها دستاورد آبی‌ها از بازی ایران – کره؛ تیتر بامزه استقلال جوان

تنها دستاورد آبی‌ها از بازی ایران – کره؛ تیتر بامزه استقلال جوان

آی اسپورت - یکی از تیترهای بامزه روزنامه‌های امروز را روزنامه استقلال جوان زده بود. تیتر درشت این روزنامه امروز این بود: «درد کره‌ای‌ها را فقط پرسپولیسی‌ها می‌دانند و بس؛ آنها هم چوبله شدند» این در حالی است که استقلال تا به حال نتیجه‌ای مثل 4 گل خورده از پرسپولیس در یک بازی داشته و چوبله معروف‌شان را هم پرسپولیسی‌ها قبول ندارند؛ چون می‌گویند بین این 4 باخت، یک بازی در جام ولایت برگزار شده که نتیجه آن تساوی بوده است. الان هم مدتی است بردی برابر پرسپولیس نداشتند و از آنجایی که سهم چندانی هم در تیم ملی ندارند و پرسپولیس 5 بازیکن فیکس در تیم کی‌روش دارد، شاید تنها نکته‌ای که از بازی کره برایشان جذاب بوده همین 4 باخت پشت هم این تیم مقابل تیم ایران بوده است.

 

منبع: خبر آنلاین

۳ ۳  
آی اسپورت
2016-10-15 12:56:00
نظر دهید
۳ نظر
22
شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵، ۱۴:۰۱
اين استقلاليا خيلي باحالن. يكي از بردهاي ايران در برابر كره تويبازي دوستانه بدست اومده در حالي كه دربي 72 رو كه همه جزو آمار حساب ميكنن اينا به حسابنميارن تا 4 جعليشون جور بشه. والله اگه اينو چاپ نكنين از كيسه كشا بدترين
۲
برزو
شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵، ۱۷:۳۵
4 بازي رسمي متوالي باختيد. همين بسه! جام ولايت رو هم حساب نكنيد 4 بازي "رَسمى"(تَكرار ميكنم رَسمى!) به خدا واسه ما كسر شأنه با دوتا ستاره بياييم با زنگ تفريح آسيا كري بخونيم ولي خب ديگه همينه كه هست.
۱ ۱
...... برزو
شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵، ۲۳:۴۵
شب و روز زیر پست های پرسپولیس پلاسی مفلوک خان :))))
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر