فهرست
فروزان مقابل پرسپولیس/ باخت ششم یا برد دوم؟
فروزان مقابل پرسپولیس/ باخت ششم یا برد دوم؟

فروزان مقابل پرسپولیس/ باخت ششم یا برد دوم؟

آی اسپورت - یکی از چهره‎های ویژه بازی شنبه پارس جم جنوبی و پرسپولیس محسن فروزان است. او که یک استقلالی متعصب است و به تازگی 500 میلیون تومان از مطالباتش از این باشگاه را بخشیده، یکی از مهره‌های کلیدی مهدی تارتار در این فصل بوده و از عوامل مهم صدرنشینی پارس جم هم هست. تارتار به درخشش فروزان در مقابل پرسپولیس امیدوار است اما آمار نتایجی که فروزان در تیم‌های مختلف مقابل پرسپولیس گرفته اصلا امیدوارکننده نیست؛ هر چند او همه تلاشش را برای بسته نگه داشتن دروازه‌اش مقابل پرسپولیس انجام داده است.

فروزان در لیگ سیزدهم دو بار با تیم گسترش فولاد مقابل پرسپولیس قرار گرفت. در بازی رفت پرسپولیس با گل پنالتی خلعتبری 1-0 پیروز شد اما در بازی برگشت با گسترش با تک گل مهرداد بایرامی باخت دور رفت را جبران کرد. این بازی اولین و آخرین باری بود که فروزان با تیمش مقابل پرسپولیس موفق به گرفتن امتیاز شد.

در لیگ چهاردهم فروزان دروازه‎بان اول استقلال بود. او در بازی رفت که با نتیجه 2-1 به سود پرسپولیس تمام شد در ترکیب اصلی قرار داشت ولی در بازی برگشت، فروزان روی نیمکت بازی وحید طالب‌لو را تماشا کرد.

در نیم‎‌فصل اول لیگ پانزدهم فروزان بازیکن سیاه‌جامگان مشهد بود. پرسپولیس در این بازی 2-1 پیروز شد و فروزان در نیم‎فصل دوم به راه‎آهن پیوست. در بازی هفته آخر پرسپولیس و راه‎آهن باز هم سرخ ها 2-1 پیروز شدند تا فروزان در هر دو تیم با نتیجه مشابه مغلوب پرسپولیس شود. او فصل گذشته را در تیم لیگ یکی خونه‎به‎خونه آغاز کرد ولی در نیم‌فصل دوم به صبای قم پیوست و در بازی مقابل پرسپولیس در قم دو بار دروازه خود را بسته شده دید.

فروزان در مجموع تا امروز 6 بار در لیگ برتر با تیم‌های مختلف مقابل پرسپولیس قرار گرفته که حاصل آن یک برد و 5 باخت است. با این حال بازی روز شنبه با تمام بازی‎های قبل برای او فرق دارد. او حالا در تیمی بازی می‌کند که صدرنشین لیگ است و شانس کمی برای پیروزی مقابل پرسپولیس ندارد. روز شنبه یا ششمین باخت فروزان مقابل پرسپولیس رقم می‌خورد یا دومین پیروزی او بر این تیم ثبت خواهد شد. البته این احتمال هم وجود دارد که او برای اولین بار مقابل پرسپولیس به تساوی برسد.

۱ ۴  
آی اسپورت
2017-11-22 19:04:00
نظر دهید

۴ نظر
اینم مث تیم محبوبش سوراخ:)))
چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶، ۱۹:۱۰
بیشتر شبیه بشکه است تا دروازه بان
۳ ۱
شیش تای فتح یا شیش تای الهلال
پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶، ۰۰:۱۳
خریبین دنبالتون میگشت و هی میگفت سوراخها کجا رفتند
علیرضا
پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶، ۰۰:۴۳
خداوکیلی این آمارهای ... رو از کجاتون میارید؟؟محسن فروزان فصل 91-1390 با تراکتورسازی تحت هدایت امیر قلعه نوعی دور برگشت لیگ 92-1391 باز هم با تراکتورسازی اینبار به سرمربیگری موقت حسن آذرنیا بترتیب 1-0 در آزادی و 4-1 و 3-1 در یادگار امام پرسپولیس رو شکست داده.لطفا" آمار درست بدید
یوسف
پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶، ۱۲:۰۳
جالبه که تو بازی با صبا دو بار دروازه ش رو بسته دیده تو یه بازی!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر