فهرست
شیخ‌سلمان بین ایران و عربستان میانجی‌گری می‌کند
شیخ‌سلمان بین ایران و عربستان میانجی‌گری می‌کند

شیخ‌سلمان بین ایران و عربستان میانجی‌گری می‌کند

آی اسپورت - لیگ قهرمانان ۲۰۱۹ در حالی پیگیری خواهد شد که تیمی از ایران در ادامه مسابقات حضور ندارد. این در حالی است که فصل گذشته نیز عربستان در یک چهارم نهایی نماینده ای نداشت و بنابراین تیم های ایرانی بدون ترس از بازی در زمین بی طرف به استقبال قرعه کشی رفتند.

حالا رسانه های سعودی خبر داده اند که شیخ سلمان رییس کنفدراسیون فوتبال آسیا بین دو فدراسیون ایران و عربستان میانجی‌گری می‌کند تا مشکل بازی در زمین بی طرف حل شود. این خبر را برخی از خبرنگاران معتبر سعودی نیز تایید کردند. به طور مثال سعد الحارثی نوشته است:

شیخ سلمان رئیس کنفدراسیون آسیا دستور داد در اسرع وقت کلیه اختلافات فیمابین فدراسیون ایران و فدراسیون عربستان حل شود تا در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ بازی های بین باشگاههای دو کشور در زمین بی طرف برگزار نشود! احتمالا پایین آمدن میانگین تماشاگران در دیدار بین ایرانی ها و عربستانی ها مهم ترین عاملی بوده که کنفدراسیون فوتبال آسیا را بر آن داشته تا این مشکل را حل کند. البته طبیعتاً حضور عربستانی ها در ایران نیازمند حل مشکلات دیپلماتیک است و باید دید آیا این مشکل پس از ۴ سال حل می‌شود یا نه.

 

ورزش سه

۱    
آی اسپورت
2019-08-18 12:55:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر