فهرست
بمب جدید زنوزی کی‌روش است؟
بمب جدید زنوزی کی‌روش است؟

بمب جدید زنوزی کی‌روش است؟

آی اسپورت - فوتبال ایران همیشه آبستن حوادث عجیب و غریب بوده و دیگر هواداران فوتبال در ایران از شنیدن هیچ خبری غافلگیر و شوکه نمی‌شوند، حال اگر آنکه خبری در مورد جابجایی مربیان و بازیکنان منتشر شود. تیم تراکتورسازی تبریز پس از انتقال به بخش خصوصی توانست با برقرار کردن ثبات مالی در بدنه باشگاه و استخدام بازیکنان بزرگ و بین‌المللی بیش از پیش نگاه‌ها را به سوی خود جلب کند. سه کاپیتان تیم ملی ایران به تراکتورسازی پیوستند و بمب‌های نقل و انتقالات تابستانی یکی یکی در حوالی ائلگلی تبریز ترکانده شد.

این اتفاقات از آنجایی جالب توجه بود که مسعود شجاعی و اشکان دژاگه بارها و بارها توسط تیم‌های سرخابی پایتخت با پیشنهاد بازی مواجه شدند اما هر بار این پیشنهاد ها را رد کرده و اظهار داشتند که قصدی برای بازی در لیگ ایران را ندارند. اما خبری که نیمه شب یکی از شب‌های گرم تابستانی مخابره شد خلاف این موضوع را ثابت کرد و نشان داد که می‌توان با مذاکره، مذاکره و مذاکره هر اتفاقی را رقم زد، حتی آوردن اشکان و مسعود به تبریز.

اندکی پس از این دو احسان حاج‌صفی هم راه سفر به تبریز را در پیش گرفت و پیراهن سرخ تبریز را به طلایی پوشان سپاهان ترجیح داد، جایی که او از آنجا به فوتبال ایران و آسیا معرفی شد و توانست مدارج ترقی را یکی یکی طی کرده و به بازوبند تیم ملی ایران نیز برسد اما احسان ترجیح داد تا هم قطار مسعود و اشکان شود و نه یاور امیرقلعه‌نوعی برای نجات سپاهان از بحران.

چند روز قبل بود که بازیکن سابق میلان کوین کنستانت با عقد قراردادی 3/5 ساله به تراکتورسازی پیوست تا تیم متمول تبریزی یکی دیگر از چهره‌های مطرح فوتبال را به استخدام خود در بیاورد و در نقل و انتقالات زمستانی فعالیت پررنگی داشته باشد. با بازگشت آنتونی استوکس و هری اروین سرخپوشان برای رسیدن به صدر جدول رده بندی تلاش می‌کنند و قرار است روی نیمکت تغییرات دیگری هم صورت بگیرد.

حال اما خبری به گوش می‌رسد که می‌تواند تمام فوتبال ایران را دربر بگیرد و تحت الشعاع خود قرار دهد. خبری که پس از پیوستن مسعود، اشکان و احسان و همچنین شایعه جذب آزمون بیش از پیش به واقعیت نزدیک است. قرارداد سرمربی تیم ملی ایران  تا پایان جام ملت‌های ایران اعتبار دارد و وی می‌تواند پس از این مسابقات از تیم ملی ایران جدا شده و سرنوشت خود را در تیم دیگری جستجو کند. تاکنون پیشنهادات متعددی برای کی‌روش در رسانه‌ها مطرح شده است اما تاکنون هیچ کدام حالت جدی به خود نگرفته و در حد گمانه‌زنی باقی مانده است.

از طرفی رابطه خوب بین مالک تراکتورسازی و کارلوس کی‌روش می‌تواند به شایعه سرمربیگری سرمربی  پرتغالی پس از جام ملت‌ها در تراکتورسازی دامن بزند چرا که کی‌روش نشان داده با کسانی می‌تواند کار کند که از نظر مالی و انضباطی با آنها سازگار باشد و جریان فکری همسو باهم داشته باشند.

محمد تقوی سرمربی کنونی تیم تراکتورسازی که پس از جان توشاک سکان هدایت تراکتورسازی را بر عهده گرفته کماکان پسوند موقت را کنار اسم خود یدک می‌کشد و احتمال می‌رود در تعطیلات نیم فصل یک سرمربی بزرگ خارجی جذب این تیم شود امری که با توجه به تمکن مالی زنوزی اصلا بعید نیست.

همگان از رابطه شکرآب کی روش و اسدی در زمان دبیرکلی اسدی در فدراسیون فوتبال ایران با خبر هستند و مصاحبه‌ها و اظهارنظرهای این دو علیه یکدیگر را از یاد نبرده‌اند. اسدی از سمت مدیرعاملی تراکتورسازی کنار رفته است. ظاهر کار به این شکل است که وی به علت دوشغله بودن جایگاه خود را از دست داده اما شایعه‌ای قوی از تبریز به گوش می‌رسد مبنی برا احتمال همکاری تراکتورسازی و کی‌روش بعد از جام ملت‌های آسیا.  کیست که نداند حرف اول و آخر در این تیم را زنوزی مالک این تیم می‌زند و اگر قرار بر آوردن کی‌روش باشد حتی می‌تواند مدیرعامل را هم جا به جا کند.

سردار آزمون هم که در تیم روبین کازان عضویت دارد هم نامش حوالی تیم متمول تبریزی به گوش می‌رسد. مالک این تیم بارها به جذب آزمون علاقه‌مند بوده و حتی با وی عکسی به یادگار هم گرفته است. کی‌روش و آزمون رابطه‌ی بسیار خوبی با هم دارند و حضور همزمان این دو در تبریز پس از جام ملت‌ها دور از ذهن نیست.

همه‌ی این‌‌ها گمانه زنی رسانه‌ای است و باید ببینیم تا در روزهای چه اتفاقاتی پیرامون کی‌روش، تیم ملی ایران و تیم تراکتورسازی تبریز رخ خواهد داد و آیا یکی از بزرگترین انتقالات تاریخ لیگ برتر را خواهیم دید یا خیر.

ایلنا

۵۸ ۱۷  
آی اسپورت
2019-01-07 21:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۷ نظر
محمد
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۱:۱۹
کیروش میترسه بیاد ترتر

چون میدونه دهنش سرویسه
مجید
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۱:۵۳
من فاسدتر ..بی رگتر از این لنگی ها هوادار ندیده ام..اینکه کیروش سر تو چه بلایی اورده الله و اعلم..
جیم
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۱:۲۲
بله زندگی در «ترکیستان» جذابیت هایی داره که بوگاتا نداره .... برو‌ خدا عاقبتت رو‌بخیر کنه... میبافی یه چیزی بباف که بگنجه! چرا اعتبارتون رو خراب میکنید بخاطر این اراجیف؟
hamid
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۱:۵۲
ishalla miyad teractor ta dahane in brangohe yavegoo ro bebande
afghani
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۱:۵۴
vay age bere teractor ma vagh vagh zabanan che sooooozeshi begirim
ترتری
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۲:۱۳
فعلا عرعر کن تا وقتی از توهم بیرون بیای. اخرین سرمربی درست و حسابی که اومد ترتر شبانه فرار کرد
تیراختوری
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۲:۲۸
عن عن میکنم دهن توی لنگی وطن فروش و ناموس فروش
موسی
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۳:۱۲
الان یه دختر ترک قشنگ برای کیروش هم جور میکنن,یحتمل این ترتریهایی که ایتجا کامنت میزارن یکی باید خواهرشو وقف کیروش بکنه.خخخخ
چرتپولیس حقیر
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۰۰:۰۶
دختر برانکو خخخخخ
بقه چرتپولیسی ها هم که قشر پایین هستن به درد کلفتی میخورن خخخخخ
علی11
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۰۰:۳۶
یه دختر اریایی قشنگ واسه برانکو جور کردین لابد موندگار شد خخخخخخخ
تراختور کبیر
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۰۰:۰۱
انشالله کیروش بزرگ میاد تراختور کبیر محبوب ترین ومردمی ترین تیم کشور
سعید
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۰۰:۰۳
چرتپولیسی های حقیر و مفت خور و رانتی با شنیدن نام کیروش به لرزه میوفتن
نیمکت تراختور جای بزرگان است مثل کیروش
سهند
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۰۰:۱۲
ماموریت کیروش الان جام ملت هاست و اینها همه حدس وگمان هست
به هر حال تراختور باید سرمربی بزرگ خارجی بیاره حالا کیروش باشه که چه بهتر
abtin
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۰۰:۱۷
هرچی خیال میکنید رو به نثر در میارید. بیخیال دیگه. توهم از این ضایع تر نبود؟
۲
مرد برتر
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۰۴:۰۳
من نمی‌دونم این لنگی‌ها چرا زیر خبر تراختور کبیر کامنت می‌رارن؟ برین به دلال کروات خودتو برسین. قراره یه جنس بنجل دیگه رو هم بندازه بهتون.
محمد
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۱۲:۳۰
کاش کی‌روش جرات داشت میومد تو لیگ ایران و توی زمین با برانکو و شفرذو قلعه نویی روبرو میشد
۱
علیرضا
چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷، ۱۷:۴۸
..
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر