فهرست
بازمانده‌های آخرین برد استقلال: یک و دو
بازمانده‌های آخرین برد استقلال: یک و دو

بازمانده‌های آخرین برد استقلال: یک و دو

آی اسپورت – لیگ دهم و یازدهم که استقلال پیاپی در دربی پیروز می‌شد و هر بار تفاضل این برد را افزایش می‌داد، کسی فکرش را هم نمی‌کرد آن‌ها بیشتر از 5 سال منتظر برد بعدی باقی بمانند. بسیاری از بازیکنان وقت استقلال، تجربه 4 برد مقابل پرسپولیس را داشتند اما در تیم فعلی، فقط دو نفر بازمانده آخرین برد آبی‌ها هستند.
مهدی رحمتی و خسرو حیدری، لیگ یازدهم که استقلال در لیگ و جام حذفی پرسپولیس را شکست داد بازیکن این تیم بودند. فصل قبل آن که استقلال مقابل پرسپولیس دبل کرد، هر دو نفر در سپاهان بازی می‌کردند اما لیگ یازدهم برگشتند و دو برد در دو جام مختلف بدست آوردند. خسرو حیدری از آن زمان، هنوز بازیکن استقلال است و رحمتی بجز حضوری کوتاه در پیکان، بیشتر این سال‌ها دروازه‌بان استقلال بود و حالا بازوبند کاپیتانی این تیم را می‌بندد.
بجز این دو نفر، هیچکدام از بازیکنان دیگر استقلال تجربه پیروزی در دربی تهران را ندارند. در عوض، علاوه بر رحمتی و خسرو، امید ابراهیمی، یعقوب کریمی، جابر انصاری، هرایر مگویان، محسن کریمی، بهنام برزای و فرشید اسماعیلی به عنوان بازیکن ثابت یا ذخیره، باخت در دربی را تجربه کرده‌اند. یکشنبه، می‌تواند این معادله به نفع استقلال برگردد و همه تیم فعلی، حداقل یک برد دربی را در کارنامه‌شان ثبت کنند.

۲    
آی اسپورت
2017-02-10 22:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر