فهرست

۱۳ آذر ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۰

پیشنهاد #کی‌روش به لیگ: در نیم فصل دوم، بعد از پایان هر هفته لیگ، بازیکنان ملی را یک و نیم روز به من بدهید/ کی‌روش می‌خواهد ریکاوری شاگردانش را هر هفته خودش انجام دهد، نه باشگاهها!
آی اسپورت
2017-12-04 23:50:23
نظر دهید

۸ نظر
حمید
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶، ۰۴:۲۱
به نظرم عملی نیست. یه لحظه تصور کن تعداد سفرهایی رو که بازیکن های شهرستانی باید انجام بدن. به علاوه وقتی لیگ قهرمانان شروع بشه و بازی ها فشرده بشه امکان اجرای این طرح به صورت کامل وجود نداره.
کیروش بی جام،بدتریم مربی تاریخ لالیگا
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶، ۰۹:۵۲
ایشان خیلی پر رو تشریف دارند.
Arash
چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶، ۰۷:۳۷
برانکو پر جام ترین مربی معتبرترین لیگهای دنیا خیلی کمرو تشریف دارن
حرف حساب
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۵۸
اين بابا ما رو جيگر فرض کرده! يک روز نيم يعني همون دو روز ديگه! چون اون نصفه روز که ديگه باشگاه با بازيکن کاري نداره! يک روز هم که مسابقه است! بازي هاي ليگ هم که به امر شما فشرده شده هر 4 روز بازي دارند. پس بازيکنها کي در اختيار تيمها باشند؟ حالا بازي باشگاههاي آسيا چطور ميشه؟؟!!
حامد
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶، ۱۲:۴۵
فرق اصلی کیروش و برانکو می‌دونید چیه؟
کیروش مثل نهادهای حکومتی و دولتی می‌مونه. هر چقدر بخواد پول می‌گیره و به جایی هم جوابگو نیست. هر چقدر هم خرابی به بار بیاره باز زبونش درازه.
برانکو مثل شرکت‌های خصوصی می‌مونه. موندگاری‌اش نسبت مستقیم داره با کیفیت و محصولش.
به همین خاطر برانکو تمام زحمتش رو میکشه برای نتیجه گرفتن و کیروش تنها چیزی که براش اهمیت نداره کیفیت و نتیجه‌ی نهایی کارشه.
بسیار عالی
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶، ۱۳:۱۱
نظرت کاملا متین
مهدی
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶، ۱۳:۰۰
همه میدونن بازیکنای ملی پوش پرسپولیس خیلی دونده تر و جنگنده تر از لژیونرهای خارجی ما هستن، کیروش خودش رو مربی باسوادی میدونه در حالیکه در حد اکبر میثاقیان هست! یکی نیست بگه گاگول 1.5 روز بازیکنا رو بگیری بعد مسافت و خستگی بازیکنای شهرستانی بابت رفت و برگشت رو حساب کردی؟! یعد جونی برای اون بازیکن میمونه که برای باشگاهش درست حسابی بازی کنه؟! کل هدفش تخریب برانکو و گند زدن به لیگ ایران هست، چهارم شدن تو گروه 4 تیمی که دیگه انقدر ادا درآوردن نداره که
ساشا
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۳۳
سلام ، واقعا مردم خسته شدن از ایجاد این دوقطبی های مشمئزکننده و کذایی، تجربه ثابت کرده که این دوقطبی ها آخرش به عداوت و دشمنی مینجامد. تو والیبال هر مربی میاد میزارنش روبروی ولاسکو ، اون از کشتی با بنا دو قطبی درست می کنند، این هم از فوتبال که دوقطبی برانکو- کیروش رو راه انداختند اما در مورد آخری ردپای یه برنامه تاویزیونی پر رنگ هست که در هر موقعیتی حاشیه برایه برانکو درست می کند. اینکه باشگاه های ایران سال ها ست که در آسیا نتیجه نگرفته؛ تقصیر برانکو و پرسپولیس نیست که چون بقیه نتونستند. خودش با دست خودش از آسیا حذف بشه. امثال هم دیدید با شایستگی تا نیمه نهایی رفت اگه محرومیت طارمی نبود و محرومیت 4 بازیکن اصلی و شوک محرومیت ناشی از جنجال برنامه نود شب قبل بازی با الهلال تیم رو از هم پاشید وگرنه پرسپولیس سه بازی قبل با الهلال مساوی شده بود و الهلال برتری محسوسی مقابل پرسپولیس نداشت. خوبه که ، هم ما ها قدردان همه ی زحمت کشان باشیم. هم از برانکویی که بیشترین امتیازات صعود به جام جهانی رو بازیکنان او در پرسپولیس برایه ایران کسب کردند و هم از کیروش که پرستیژ تیم ملی ایران رو بالاتر برده. انرژی خودمون رو صرف ایجاد دو قطبی نکینم .همن قدر که پرسپولیس قهرمان آسیا بشه که نشون داده که پتانسیل اونرو داره . خوشحال می شویم . همون قدر هم خوشحال می شویم که تیم ملی برایه اولین بار به دور بعد همراه کیروش صعود کنه . ما هم هر دو مربی رو دوست داریم چون در کار خودشون در دو جبهه رو به بهترین نحو انجام میدهند. امیدوارم هم منافع باشگاه های موفق رعایت بشه چون باشگاه های خوب ،بازیکن خوبی رو به تیم ملی تحویل میده. هم منافع تیم ملی . در تضاد منافع، هردو طرف ضرر خواهند کرد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر