فهرست
همه شروع‌های توام با گل رونالدو/ دولت مستعجل
همه شروع‌های توام با گل رونالدو/ دولت مستعجل

همه شروع‌های توام با گل رونالدو/ دولت مستعجل

آی اسپورت - هر چند آمار نشان داده رونالدو در اکثر فصول، بازی اول خوبی را تجربه نکرده اما تحت هر شرایطی یک خطر بزرگ محسوب می‌شود. نگاهی به آمار نزدیک به یک و نیم دهه‌ای دوران حرفه‌ای مرد سال ۲۰۱۷ فوتبال دنیا می‌تواند شاهدی بر این مدعا باشد.

گلزنی در روز شروع 

رونالدو در اولین بازی رسمی دوران حرفه‌ای خودش آن هم در لباس اسپورتینگ لیسبون ۲ گل وارد دروازه موریرنسه کرد و باعث برتری ۳ بر صفر تیمش شد.  یک فصل بعد او به جمع شیاطین سرخ شهر منچستر پیوست و در اولین بازی مقابل بولتون به عنوان بازیکن تعویضی به میدان رفت. دریبل‌های او، رقبا را سردرگم می‌کرد و نوید ظهور یک ستاره را می‌داد. کریس رونالدو در ادامه در فصل ۲۰۰۵-۲۰۰۴، اولین بازی مقابل استون‌ویلا را با یک گل و یک پاس گل را پشت سر گذاشت. رونالدو در اولین بازی فصل ۲۰۰۷-۲۰۰۶ یکی از ۵ گل تیمش را وارد دروازه فولام کرد.

طوفان کم تداوم در رئال مادرید 

کریس در اولین بازی رسمی خودش برای رئال مادرید در اولین هفته فصل ۲۰۱۰-۲۰۰۹ از روی نقطه پنالتی برای رئال گل زد و در اولین بازی فصل ۲۰۱۲-۲۰۱۱ هت‌تریکی جذاب در خانه ساراگوسا رقم زد. ستاره پرتغالی در فصل ۲۰۱۵-۲۰۱۴ گل دوم تیمش در اولین بازی فصل را درون دروازه کوردوبا قرار داد. به طور کلی رونالدو ۶ بار در اولین بازی فصل برای تیم‌هایش گل زده که ۳ گل در روزهای بازی برای رئال مادرید به ثمر رسانده است.

نود

۱    
آی اسپورت
2018-08-18 14:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر