فهرست
نگرانی اصلی شهباززاده برای ماندن در استقلال: پست غیرتخصصی
نگرانی اصلی شهباززاده برای ماندن در استقلال: پست غیرتخصصی

نگرانی اصلی شهباززاده برای ماندن در استقلال: پست غیرتخصصی

آی اسپورت - خریدهای بزرگ و نگه داشتن امید ابراهیمی، استقلال را تبدیل به برنده بزرگ نقل و انتقالات لیگ شانزدهم کرده است. به خصوص که رقیب سنتی‌شان، نتوانسته به خوبی آن‌ها خریدهای بزرگ انجام دهد و هفته گذشته، دو ستاره اصلی فصل پیش را هم از دست داد. در این شرایط، خبر جدایی شهباززاده، کام استقلالی‌ها را تلخ کرده و آن‌ها نگرانند فصل بعد بدون او در گلزنی به مشکل بخورند. به خصوص که آمار هیچکدام از مهاجمان جدید استقلال، به خوبی شهباززاده نیست. مسئولان استقلال برای نگه داشتن شهباززاده با او وارد مذاکره شده‌اند اما به نظر می‌رسد دلیل شماره 10 آبی‌ها برای جدایی چیزی فراتر از پول یا حضور در فوتبال ترکیه باشد.

شهباززاده نیم فصل اولی که در استقلال بود، برای آقای گلی می‌جنگید اما با ورود عنایتی به پست وینگر منتقل شد و نتوانست زیاد برای تیمش گل بزند. انتقال شهباززاده به این پست، آمار گلزنی او و استقلال را کاهش داد. فصل پیش شهباززاده در نقش مهاجم هدف، عملکرد خوبی داشت اما با ورود کاوه رضایی و آرش افشین، نگران است دوباره به پست غیر تخصصی منتقل شود و به عنوان مهاجم کاذب یا وینگر در ترکیب تیم منصوریان قرار بگیرد.

در مذاکرات استقلال با شهباززاده هم منصوریان و باشگاه، بارها از نقش کلیدی او در تیم فصل آینده حرف زده‌اند. شهباززاده نمی‌خواهد بخاطر تغییر سبک و بازیکنان جدید استقلال، از دروازه دور شود و در پست غیرتخصصی، افت کند. اگر منصوریان بتواند شهباززاده را قانع کند فصل بعد در پست مورد علاقه‌ای به میدان می‌رود، آبی‌ها برگ برنده را برای نگه داشتن گلزن‌ترین مهاجم‌شان در اختیار خواهند داشت. در غیر این صورت، شاید حتی مبلغ رضایتنامه و تلاش باشگاه هم نتواند جلوی سفر شهباززاده به آلانیا را بگیرد.کد خبر: 9406
  ۵  
آی اسپورت
2016-07-08 15:09:26
نظر دهید

۵ نظر
-
جمعه ۱۸ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۲۷
فضل پیش آمارش خوب بود؟
نویسنده میدونی چند تا گل زده اصلن؟
عف بر شما
کیسه کش بی شرف
جمعه ۱۸ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۲۴
بره گمشه فک کرده کیه بزغاله
کچل الدوله
جمعه ۱۸ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۲۵
پول رضایتنامه اش رو میدیم امسال هم با ترکی و فغانی و حق وردی تمدید میکنیم
علی سینز و بانو برانکو
جمعه ۱۸ تیر ۱۳۹۵، ۱۸:۴۷
معلوم مطلبش لنگی سوز بوده که تمام نظرات رو لنگیون کیسه کش دادن.معلوم خیلی ازش می ترسن
قلی سینز و بانو منصوره
جمعه ۱۸ تیر ۱۳۹۵، ۲۰:۵۴
نه ابله جان "علی سینز " ورفقا... هر مطلبی که شما رو سوزوند الزاما دیگران را هم نمی سوزاند...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر