فهرست
دیگو سیمئونه : حالا هر بازی برای مان مثل یک فینال است
دیگو سیمئونه : حالا هر بازی برای مان مثل یک فینال است

دیگو سیمئونه : حالا هر بازی برای مان مثل یک فینال است

آی اسپورت - اتلتیکو یک بار دیگر پیروز شد و این بار مقابل ختافه و در زمینی که 6 سال بود در آن پیروز نشده بود. دیگو سیمئونه سرمربی بسیار موفق اتلتیکو در نشست خبری پس از بازی پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.


« تا بازی قبلی همیشه می گفتم بازی به بازی پیش خواهیم رفت ؛ اما الان و پس از این پیروزی بسیار مهم به شما می گویم که از بازی بعد ، فینال به فینال پیش می رویم. بازیکنانم بسیار تلاش کردند و به اندازه روز بازی با بارسلونا از خود جدیت نشان دادند. بازیکنانم فداکارانه بازی کردند ، آن هم مقابل حریف سرسختی مثل ختافه ! امروز هواداران ما هم در ورزشگاه بودند و ما را به خوبی حمایت کردند. برای روز جمعه در مقابل الچه دوست دارم که ورزشگاه کالدرون لبریز از تماشاگر باشد به مانند روز بازی با بارسلونا و با همان شور و هیجان »


وی در ادامه در مورد مصدومیت دوباره دیگو کاستا افزود :

« مشکل خاصی نبود ، او سلامت است . این ضربه ها که به یک ببر آسیبی نمی رساند »


در پایان سیمئونه خاطرنشان کرد :

« بازی مقابل الچه یکی از 5 فینال پیش روی ماست و باید این تیم را شکست دهیم. در حال حاضر به لطف تلاش های بدنساز تیم " دکتر ارتگا "  تیم از لحاظ فیزیکی در بهترین شرایط ممکن بسر می برد. قهرمانی در دستان خود ماست و به عملکرد خودمان بستگی دارد. اگر همین گونه متحد و فداکارانه بازی کنیم به قهرمانی دست خواهیم یافت »
  ۱  
آی اسپورت
2014-04-15 12:31:13
نظر دهید

۱ نظر
-
شنبه ۴ مهر ۱۳۹۴، ۱۴:۵۹
ئئددذنتداا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر