فهرست
استقلال «جدید» برابر آرارات/ 2-4-4 لوزی یا 1-3-2-4!
استقلال «جدید» برابر آرارات/ 2-4-4 لوزی یا 1-3-2-4!

استقلال «جدید» برابر آرارات/ 2-4-4 لوزی یا 1-3-2-4!

آی اسپورت- استقلال در اولین بازی تدارکاتی اش در اردوی ارمنستان به مصاف آرارات می رود. این دومین بازی دوستانه آنها پیش از شروع لیگ شانزدهم است. ترکیب منصوریان برای این بازی، تفاوتی کامل با نفرات بازی قبلی برابر تیم امید استقلال دارد. آن روز استقلال 2-4-4 لوزی بازی کرد و امروز از سیستم 1-3-2-4 استفاده می کند.
برابر تیم امید، عظیم گوک و امین حاج محمدی زوج قلب خط دفاع بودند و در این بازی، مگویان و رابسون. خسرو حیدری به دفاع راست برگشته و خبری از غفوری که در بازی قبلی فیکس بود نیست. مدافع چپ هم میثم مجیدی است و نه میلاد زکی پور.
در غیاب فرشید باقری، استقلال از زوج امید ابراهیمی و مجید حسینی در مرکز زمین به عنوان دو هافبک دفاعی اش استفاده می کند. در سمت راست خط هجوم، بهنام برزای حضور دارد درحالیکه در بازی قبلی، محسن کریمی بازی کرده بود. یعقوب کریمی جای علیرضا سیار را گرفته و به عنوان تک مهاجم هم به علی قربانی بازی داده شده است.
تنها نفرات مشابه استقلال در این دو بازی، مهدی رحمتی و بختیار رحمانی هستند چون استقلال بازیکنی برای جانشینی شان ندارد. حسین حسینی به ارمنستان نرفته و بازیسازی جز رحمانی وجود ندارد.
     
آی اسپورت
2016-07-08 18:31:42
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر