فهرست
اولین مشکل رحمتی و منصوریان: آب یخ!
اولین مشکل رحمتی و منصوریان: آب یخ!

اولین مشکل رحمتی و منصوریان: آب یخ!

آی اسپورت- مهدی رحمتی در چند سال اخیر رکورد منحصر به فردی داشته است. او در این سال‌ها با صد در صد مربیانی که داشته به مشکل برخورده است. امیرقلعه‌نویی، پرویز مظلومی و کی‌روش. این حاشیه‌ها و مشکلات باعث شده بود تا در ابتدای حضور منصوریان در استقلال شایعاتی در این مورد مطرح شود که یکی از شروط این سرمربی برای استقلالی شدن این بوده که رحمتی در این تیم نباشد اما در نهایت به دلیل پیوستن بیرانوند به پرسپولیس، نبودن دروازه‌بان درجه یک و البته قرارداد سه ساله رحمتی این مربی مجبور شده تا با کاپیتان فعلی تیمش کنار بیاید.
البته دیروز مصاحبه‌ای از مهدی رحمتی منتشر شد که تا حدودی نشان می‌دهد بعضی از اختلافات میان این دو بوجود آمده است. مهدی رحمتی در بخشی از مصاحبه‌اش که در اردوی ارمنستان و با سایت باشگاه استقلال هم انجام شده مشکلی با این ندارد که علنی بگوید با بعضی از تمرینات منصوریان مشکل دارد. او در مورد تمرین آب یخ استقلالی‌ها که این روزها هم خیلی خبرساز شده گفت:"بازیکنان با این برنامه کنار آمده اند من هم به اجبار کنار آمده ام!چون واقعا خیلی سخت است. نمی توانم در این بشکه های آب یخ زیاد بروم. البته این موضوع خیلی به تیم ما کمک می کند ولی برای من خیلی سخت است به این بشکه های آب یخ بروم."
کدخبر:9403
  ۵  
آی اسپورت
2016-07-08 19:00:36
نظر دهید

۵ نظر
مصطفی
جمعه ۱۸ تیر ۱۳۹۵، ۱۹:۴۸
من پرسپولیسی ام، ولی انصافا دیگه گند خبرا رو درآوردین، یعنی این قابلیت رو دارین که کوچکترین چیز رو تبدیل کنید به حاشیه. بعد تا یه بازیکن وارد حاشیه میشه خودتون قیافه حق به جانب میگیرید که فلانی غیرحرفه ایه، و فلانه و ...
قلی سینز و بانو منصوره
جمعه ۱۸ تیر ۱۳۹۵، ۲۱:۲۸
کدوم کیسه کشی آدمه که این یکی باشه؟!
-
جمعه ۱۸ تیر ۱۳۹۵، ۲۲:۳۳
مصطفی درست میگه آخه این چیه که کار کردین
رحمتی نماد بازیکن سالاری
شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۵، ۰۶:۲۵
متظاهر سیاه باز پول پرست و بیشخصیت
علی
شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۵، ۰۸:۳۹
آفرین به مصطفی و تاسف برای شما
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر