فهرست
معمای سمت چپ استقلال/ من یا اون؟
معمای سمت چپ استقلال/ من یا اون؟

معمای سمت چپ استقلال/ من یا اون؟

آی اسپورت- عدم جذب احسان حاج صفی، باعث شده سمت چپ دفاعی استقلال کماکان فاقد مهره ای باشد که خیال منصوریان را راحت کند. او در سمت راست، وریا غفوری و خسرو حیدری را دارد که هرکدام شان می توانند خیال استقلال را از این جناح راحت کنند ولی چنین آرامشی در سمت چپ وجود ندارد. منصوریان در غیاب حاج صفی، از راه حل حذف گزینه ها استفاده کرده و فعلا به میثم مجیدی و میلاد زکی پور برای حضور در سمت چپ خط دفاعی رسیده است. برابر امید استقلال، زکی پور دفاع چپ بود و در بازی با آرارات، مجیدی در این سمت زمین بازی کرد.
امید نورافکن جوان به عنوان مدافع چپ بیشتر بازیهای استقلال در مقطع پایانی فصل مدنظر منصوریان قرار ندارد. سرمربی آبی ها معتقد است نورافکن در پست اصلی اش یعنی هافبک دفاعی بهتر بازی می کند و جواب می دهد. نورافکن در تیم ملی جوانان هم در این پست بازی می کند. مشکل دیگر نورافکن این است که به دلیل حضور در اردوی تیم جوانان و تورنمنت سنگاپور چندان در نیم فصل اول نمی تواند به استقلال کمک کند.
یعقوب کریمی دیگر گزینه بازی در سمت چپ خط دفاع بود که روی نامش خط قرمز کشیده شد. منصوریان معتقد است کریمی به دلیل اشتهای زیاد برای حضور در حمله، نمی تواند در دفاع بازیکن ایده آلی باشد. در بازی استقلال و نفت جام حذفی، کریمی در سمت چپ خط دفاع بازی کرد و نفتی ها درست از این نقطه زمین بود که به استقلال فشار آوردند، گل زدند و موجب اخراج کریمی شدند.
با حذف این دو نفر، دوئل بازی در سمت چپ خط دفاع استقلال بین میثم مجیدی است و میلاد زکی پور. برتری هم فعلا با اولی است که اولا سابقه یک فصل بازی در استقلال را دارد برخلاف دومی که تازه آمده و با جو این تیم هنوز آشنا نشده. ثانیا مجیدی با استقلال خوزستان و آلومینیوم هرمزگان هم در لیگ برتر بازی کرده درحالیکه کل تعداد بازیهای زکی پور در لیگ برتر به 7 تا نمی رسد.
  ۱  
آی اسپورت
2016-07-08 19:15:36
نظر دهید

۱ نظر
-
جمعه ۱۸ تیر ۱۳۹۵، ۲۰:۴۸
به نظر من زوج مجیدی زکی گوز بهتر جواب میده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر