فهرست
قلعه نویی: منتظر تصمیم حاج صفی هستم / قبول دارم تیمم جوان نیست
قلعه نویی: منتظر تصمیم حاج صفی هستم / قبول دارم تیمم جوان نیست

قلعه نویی: منتظر تصمیم حاج صفی هستم / قبول دارم تیمم جوان نیست

آی اسپورت- امیر قلعه نویی پس از تساوی تیمش در دیدار دوستانه مقابل پیکان با خبرنگاران حرف زد. صحبت های قلعه نویی را می خوانید. * بازی خیلی خوبی بود و قبل از شروع لیگ این بازی برای ما لازم بود. ما در این بازی به اهدافی که داشتیم، نزدیک‌تر شدیم. تمرینات ما هم خوب پیش رفته و هفته به هفته با تمریناتی که انجام می‌دهیم، به شرایط آرمانی‌مان نزدیک‌تر می‌شویم.

* حاج‌صفی بازیکن بزرگی است و همه دوست دارند این بازیکن را در اختیار بگیرند، اما باید ببینیم خودش چه تصمیمی می‌گیرد و شرایط به چه شکل پیش می‌رود.

* من در این جام دلم برای کرواسی سوخت که تیم خوبی بود. همچنین حیف شد که آلمان و فرانسه پیش از فینال به‌هم خوردند.

* شانس در تورنمنت‌هایی به این شکل تأثیرگذار است، اما ما این را قبلاً هم گفتیم و به آقایان برخورد. در یک تورنمنت هم بزرگی تیم‌ها و هم شانس تأثیرگذار است. در جام ملت‌های آسیا من گفتم که در بازی ایران و عراق شانس تأثیرگذار بوده، اما به آقایان برخورد.

* در این یورو پرتغال شانس زیادی داشت و تنها مسابقه‌ای که در آن خوب بازی کرد، مقابل ولز بود. من دوست داشتم در این جام کرواسی و بلژیک را در فینال ببینم. اکنون هم فرانسه و پرتغال در فینال هستند که شانس فرانسه روی کاغذ و به نسبت بازی‌های دیگری که انجام داده برای قهرمانی بیشتر است، اما پرتغال هم تا اینجای جام که به فینال آمده شانس زیادی داشت و شاید بازهم شانس بیاورد.


* بازیکنان جوان خوبی در این جام حضور داشتند. هافبک جوان پرتغال که بایرن مونیخ خریده (سانچس) خوب بوده و فرانسه هم چهار پنج بازیکن خوب داشته است.

* قبول دارم که ما بازیکنانی گرفته‌ایم که چندان جوان نیستند، اما به قول استاد کریمی که بارها گفته «شناسنامه فوتبال بازی نمی‌کند». مهدی کیانی اکنون بازیکن جوانی نیست، اما اگر آمار او را در همین بازی با پیکان استخراج کنید، بالای ۱۰ کیلومتر دویده است. ضمن اینکه ما در این فصل بازیکن جوان هم گرفته‌ایم که میانگین سنی ما را روی ۲۶، ۲۷ سال نگه می‌دارد.


* من به این تیم خیلی امیدوارم و تمام تلاش‌مان را خواهیم کرد تا این فصل به قهرمانی برسیم. ما صد در صد و با تمام قوا در جام شهدا حاضر می‌شویم.
کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2016-07-08 21:29:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر