فهرست
سوال روز: چرا شهباززاده این قدر برای استقلال مهم است؟
سوال روز: چرا شهباززاده این قدر برای استقلال مهم است؟

سوال روز: چرا شهباززاده این قدر برای استقلال مهم است؟

آی اسپورت - علیرضا منصوریان روی سجاد شهباززاده حسابی ویژه باز کرده اما قدرتی ترین فوروارد و کلاسیک ترین مهاجم آبی ها خیلی تمایلی به ماندن ندارد. او ترکیه را بهانه کرده اما بسیاری معتقدند سجاد بعد از تغییرات در استقلال ، فقط می خواهد فسخ کند و در این تیم نماند.
 
مهاجم تحصیلکرده استقلال که خیلی خوب دریبل می زند ، فوتبال فیزیکی اش عالی است ، شوت خوب می زند و در سرزنی هم تبحر دارد ، بازیکنی است که وقتی در تمرینات نخست استقلال حاضر شد ، منصوریان ذوق زده به دوستانش گفت:«یک سجاد اماده دارم که آن جلو ، تیمم را بالا نگه می دارد. او را این قدر دوست دارم که به خاطرش می خواهم با دو فوروارد بازی کنم.» این حرف ها را منصوریانی می زند که عادت به بازی با تک مهاجم دارد و در نفت بازی های دفاعی تیمش معروف بود. او البته خودش هم گفته در استقلال باید با سبک دیگری بازی کند . اینجا تماشاگر فوتبال دفاعی را نمی پسند و حمله دوست دارد .
 
منصوریان به همین دلیل است که روی سجاد حساب ویژه ای باز کرده چون اطمینان کامل ندارد که علی قربانی بتواند در جمع آبی های پایتخت از همان بازی های نخست ، کار فوروارد راس را در تیم بازی کند .

منبع: خبر آنلاین
  ۲  
آی اسپورت
2016-07-09 09:22:46
نظر دهید

۲ نظر
-
شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۰:۱۰
اینا که گفتی منظورت رونالدو بود یا شهباززاده؟
-
شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۴۳
خدایی بیاد پرسپولیس تمام رکوردها رو میزنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر