فهرست
مایلی کهن: منصوریان کلاسش بالاست؛ فقط کی‌روش را تحویل می‌گیرد
مایلی کهن: منصوریان کلاسش بالاست؛ فقط کی‌روش را تحویل می‌گیرد

مایلی کهن: منصوریان کلاسش بالاست؛ فقط کی‌روش را تحویل می‌گیرد

آی اسپورت - در خبرها آمده بود که علیرضا منصوریان از محمد مایلی کهن خواسته که سجاد شهباززاده را برای ماندن در استقلال متقاعد کند. اما مایلی کهن داستان را طور دیگری تعریف می‌کند. البته طعنه زدن به منصوریان و کی‌روش را هم در این بین فراموش نمی‌کند:
 
*آقای منصوریان از من چنین درخواستی نکرده چون او کلاسش بالا رفته و دیگر ما را تحویل نمی‌گیرد. منصوریان دیگر فقط کی‌روش را تحویل می‌‌گیرد و ما دیگر به درد او نمی‌خوریم. با این حال در مقطعی راهنمایی من باعث شد که تغییراتی در کار منصوریان ایجاد شود. من آن زمان مربی تیم ملی بودم و او می‌خواست به گیلانک سنگاپور برود و تقریبا شرایط امروز شهباززاده را داشت. با این تفاوت که الان در قرارداد شهباززاده بندی وجود دارد که می‌تواند برود اما در قرارداد منصوریان خبری از این بندها نبود.
 
*شهباززاده به من لطف دارد و بعضا با من مشورت می کند. او حتی به من زنگ زد و نظرم را خواست که من در پاسخ به درخواست شهباززاده گفتم تمایل دارم یک سال قراردادی که با استقلال دارد، در این تیم بماند. سجاد یک پسر باشخصیت، نجیب و دوست‌داشتنی است و در این دو سه سالی که اسم و رسمی به دست آورده کوچکترین تغییری در رفتار او مشاهده نشده و حتی از لحاظ ظاهر نیز ساده‌تر شده است. این نشان دهنده شخصیت خاص این جوان دوست‌داشتنی است و من به او گفتم بمان چون برای خودت بهتر است. هر چند که من در اینگونه مسائل به فکر منافع ملی هستم و هیچ گاه رنگ‌ها را نمی‌بینم.

کد خبر:9402
  ۵  
آی اسپورت
2016-07-09 11:49:31
نظر دهید

۵ نظر
Mojtaba
شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۳:۳۶
این مایلی کهن هر روز که از خواب بیدار میشه پاچه ی نفرو میگیره اصن عادت کرده دیگه نمیشه کاریش کرد
-
شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۲۶
پس اگر کی روش هم دخالتی توی نقل و انتقالات داشته امری طبیعیه و پرسپولیسیا نباید خرده بگیرن ازش
چون مایلی کهن هم ٢٠ سال پیش به عنوان سرمربی تیم ملی همین کارو میکرده
-
شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۳۰
افرین حاج مایلی والا اگر همیشه همین جوری معقولانه رفتار کنی کیه که بخواد حرفی بارت کنه همین جوری معقول بمون استاد مایلی
-
شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۵۰
مایلی کودن از کی تا حالا به فکر منافع ملی بودی؟!
کچل
برزو
شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۷:۲۳
درود بر شرفت اقای مایلی کهن. شما بهترین سرمربی بعد از انقلاب هستید هنوز اون خاطرات خوب جام ملت های 96 و اون نتیجه ی 6-2 روبه روی کره ی جنوبی رو فراموش نکردیم. ما قدردان زحمات شما هستیم. مطمئن باشید این لطف شما به طرفداران استقلال رو هم هیچوقت فراموش نمی کنیم. هرچند شهباززاده اونقدر غیرتی و تعصبی بود که بمونه. / دایوومی و رونالدو لنگ رو قهوه ای کردند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر