فهرست
استتوس: وقتی صحبت‌های بیک‌زاده را خواندم، فقط خندیدم!
استتوس: وقتی صحبت‌های بیک‌زاده را خواندم، فقط خندیدم!

استتوس: وقتی صحبت‌های بیک‌زاده را خواندم، فقط خندیدم!

آی‌اسپورت- هاشم بیک‌زاده مدعی شده که می‌خواهد لژیونر شود. این که هنوز بازیکنی که در نیمی از سال را مصدوم است‏، به تیم ملی دعوت نمی‌شود، پیشنهاد زیادی از لیگ داخلی ندارد، به فکر حضور در کشورهای خارجی است جای تعجب دارد. معلوم نیست که تعریف بازیکنان ایرانی از لژیونر شدن چیست. هر کدام‌شان با چند بازی خوب به این باور می‌رسند که قرار است که حد فوتبال‌شان از لیگ داخلی فراتر رفته و وقت لژیونر شدن است. ولی در این سال‌ها خوب مشخص شد که بهترین بازیکنان ایرانی هم در حال حاضر جایی در تیم‌های اروپایی ندارند. مگر این که شبیه به طارمی و رضاییان خودشان را به کشوری جنگ‌زده و باشگاهی درجه چندم بندازند.
 


هانیه توکل

کدخبر: 9407
  ۱۰  
آی اسپورت
2016-07-09 13:37:50
نظر دهید
۱۰ نظر
باب اسفنجی عاشق نیلو و هانی
شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۳:۵۵
Honey بازم مثل همیشه کوبنده . از نیلو خبر نداری کجاس .؟
فرزاد
شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۰۹
خانم توکل مطالبتون با عرض پوزش بسیار چیپ و بد هست....شرمنده ام که این حرفا رو بهتون میزنم ولی سطح مطالبی که می نویسین در حد یک بوقچی باشگاه پرسپولیس هست . این در حالیه که من شدیدا طرفدار پرسپولیس بوده و هستم و خواهم بود ولی پرسپولیس با طرفدارانی مثل شما که سرمربی تیم ملی رو تهدید می کنن و در زمین امثال مایلی کهن و گودرزی بازی می کنن ره به جایی نمی برد....
-
شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۱۸
ما هم خندیدیم
علی غ
شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۰۹
سایت آی اسپورت خیلی باحاله
یه مشت دختر ترشیده و عقده ایی جمع کرده از دق دلی هر روز یه پاراگراف توهین آمیز پست می کنند.
الان تو این یه پاراگراف معلوم نی هاشم بیکزاده رو زده،رضاییان و طارمی رو نوازش داده !تیم ریزه اسپورت رو مسخره کرده یا لیگ در پیت ترکیه!!!!!!
ما هم خندیدیم ....
-
شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۴۰
استاد جان دلیل اصلی نرفتن بازیکنای ایرانی به اروپا اینه که تیمهای اروپایی هیچ درآمدزایی از خرید بازیکن ایرانی نخواهند داشت. دلیلشم معلومه وضعییت بسته اقتصادی ما و همچنین نبودن حق کپی رایت. وقتی باشگاه اروپایی بازیکن یه کشور آسیایی رو می خره می خواد پوسترش لباسش کفشش و... رو اونجا بعروشه. این امکانات تو ایران هست؟ خاطرم هست چند سال پیش که فرگوسن تو منچستر بود یه بازیکن درجه چندم چینی خریده بودن که فقطم بازیای بی اهمیت و دوستانه بازیش میدادن. حالا خودتون بگین دلیلش چی بود
-
شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۷:۰۳
منچستر،فرگوسن،چین؟!! داداش فازت چیه؟
-
شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۷:۱۲
کشوری جنگزده وات د فاز اصلا میدونی ترکیه کجاس
-
شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۷:۱۲
کشوری جنگزده وات د فاز اصلا میدونی ترکیه کجاس
برزو
شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۷:۳۷
چندتا دختر ترشیده که هنوز امکانش فراهم نشده ازدواج کنند اومدن تو این سایت عقده هاشونو خالی کنند. خانم شما برو ظرفا رو بشور اگه شستی رختا رو بشور. اگه اونا هم شسته برو خونه رو نظافت کن. اگه بازم بیکار بودی برو شلوارتو بذار تو یانه شروع کن به کوفتن! کلا یه کاری بکن تا از بیکاری دربیای ولی تو رو خدا تو رو خدا تو رو خدا یااداشت فوتبالی حداقل ننویسید! برید یادداشت های محمدحسین عباسی رو از ارشیو سایتها پیدا کنید بخونید تا ببینید چطوری باید متن نوشت.
-
شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۵، ۲۱:۲۸
هانیه برو ظرفاتو بشور بابا. آرزوته یه بار بری تورکیه حالا اوومده میگه جنگ زده.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر