فهرست
بررسی فنی پدیده: این تیم را جدی بگیرید
بررسی فنی پدیده: این تیم را جدی بگیرید

بررسی فنی پدیده: این تیم را جدی بگیرید

آی‌اسپورت- شهر مشهد در لیگ شانزدهم یکی از بهترین فصل‌های تاریخ فوتبالش را پشت سر خواهد گذاشت. تیم مشهد که توسط فرهاد کاظمی به خوبی بسته شد و احتمالا دیگر جز گزینه‌های سقوط نخواهد بود. دیگر تیم مشهدی یعنی پدیده هم حالا تیمی مقتدرتر از همیشه خواهد بود. این تیم برای فصل جدید با حفظ رضا مهاجری خریدهای خوبی هم داشت: مهرداد کفشگری، میلاد کمندانی‏، شهاب گردان، آرزداد هارویان‏، محمدرضا خرسندنیا، حسین زامهران، سید عبدالله حسینی، حمزه خذیراوی و مرتضی منصوری. این تیم در نقل و انتقالات هم فقط پنج بازیکنش را از دست داد. مهرداد رضایی، مهدی خیری، میثم نقی زاده، حسین بادامکی، احمد آل نعمه بازیکنانی بودند که در لیگ آتی در تیم پدیده نیستند.

پدیده در این فصل دیگر نگران اشتباهات مجتبی روشنگر نخواهد بود. این تیم حالا شهاب گردان را در اختیار دارد. در پست دفاع هم آرزداد هارویانی را از چنگ تراکتورسازی درآوردند که جایگزین آل‌نعمه شد. با همین دو خرید خط دفاع و دروازه‌بان پدیده با پیشرفت چشمگیری مواجه خواهد شد. اما این مهم‌ترین تغییر پدیده نخواهد بود. نقطه اتکای پدیده در فصل جدید به کمربند میانی‌اش برمی‌گردد. جایی که به جای نقی‌زاده‏، بادامکی، احمدی حالا سه بازیکن از استقلال و پرسپولیس در آن منطقه حضور دارند. میلاد کمندانی، محمدرضا خرسندنیا و مهرداد کفشگری در فصل جدید سه بازیکن میانی پدیده هستند. با حفظ یونس شاکری‏، محسن یوسفی و اضافه شدن حسین زامهران پدیده تیم گلزنی‌تری هم خواهد شد. این پدیده را جدی بگیرید.حسام محسنیانمطالب مشابه:


بررسی استقلال: کلیک کنیدبررسی پرسپولیس: کلیک کنیدبررسی تراکتورسازی: کلیک کنیدبررسی استقلال خوزستان: کلیک کنیدبررسی گسترش فولاد: کلیک کنیدبررسی ذوب‌آهن: کلیک کنیدبررسی فولاد: کلیک کنید


بررسی مشهد: کلیک کنیدبررسی پدیده: کلیک کنید
کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2016-07-09 14:19:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر