فهرست
استتوس: دیر می فهمی که اونا بوقلمون صفتن!
استتوس: دیر می فهمی که اونا بوقلمون صفتن!

استتوس: دیر می فهمی که اونا بوقلمون صفتن!

آی اسپورت- بعد از اینکه هوادارای اتریش، تونی پولستر رو توی آخرین بازی های ملی اش هو کردن، اون حاضر نشد تو بازی خداحافظی با پیراهن اتریش شرکت کنه و توی یه مصاحبه گفت:" دیگه برای اون بوقلمون صفت ها بازی نمی کنم!"

و این بوقلمون صفتی هوادارا، چیزیه که هر بازیکن فوتبالی دیر یا زود تجربه می کنه؛ حتی اگر باستین شواین اشتایگر باشی و همین دو سال قبل در فینال ماراکانا اونقدر جون کنده باشی که بعد از سوت آخر بازی، توان شادی کردن هم نداشته باشی؛ اونقدر ضربه خورده باشی که ترجیح بدی گوشه ای بشینی و جشن قهرمانی هم تیمی‌هات رو تماشا کنی.
اما حالا با یک اشتباه، همه آن عرق ریختن ها و جون کندن ها فراموش شده باشه. فراموش کرده باشن که اگر بازی بی نقص تو نبود، آلمان نه فقط دیشب، که دو سال قبل هم می تونست جلوی فرانسه شکست بخوره؛ که اگر تو نبودی و اون چند تا توپ رو از جلوی دروازه نویر رد نمی کردی، هیچ وقت اون 7-1 رویایی هم اتفاق نمی افتاد.
اما فقط بعد از دو سال، اون روزا اونقدر دور شده که می پرسن ممکنه تو به عمد پنالتی داده باشی؟! تقصیر تو نیست؛ فقط تو جزو اون دسته ای بودی که دیر می فهمن که اونا بوقلمون صفتن؛ بعد از 14 سال و 120 تا بازی!

بهنام جعفرزاده
  ۲  
آی اسپورت
2016-07-09 17:25:10
نظر دهید

۲ نظر
-
شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۷:۵۰
مگه پولستر در بازی با ایران خداحافظی نکرد
-
شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۸:۴۰
کی همچین سوال احمقانه ای پرسیده؟پنالتی همدی؟!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر