فهرست
وعده کمیته انضباطی به پرسپولیس: پرونده رضاییان روی میز رئیس
وعده کمیته انضباطی به پرسپولیس: پرونده رضاییان روی میز رئیس

وعده کمیته انضباطی به پرسپولیس: پرونده رضاییان روی میز رئیس

آی اسپورت - نامه عذرخواهی رامین رضاییان از هواداران پرسپولیس، نتوانسته نظر مسئولان باشگاه درباره شکایت از این بازیکن را تغییر دهد. پرسپولیسی‌ها از کمیته انضباطی خواسته‌اند هر چه سریعتر تکلیف این پرونده را مشخص کند تا در صورت پیروزی، بتوانند کارهای لازم برای بازگرداندن یا محرومیت ستاره سابق‌شان را انجام دهند.

اسماعیل حسن‌زاده رئیس کمیته انضباطی هم به مسئولان پرسپولیس قول داده هر چه سریعتر رسیدگی تا آخر هفته، رای لازم برای این پرونده را صادر کند: «در هفته گذشته شکایت باشگاه پرسپولیس از رضاییان به دست ما رسیده  و در حال بررسی این موضوع هستیم. تمام جوانب مربوطه و ادعای طرفین را در این شکایت بررسی خواهیم کرد. موضوع پرونده رضاییان در هفته جاری  پیگیری می کنیم. به طور حتم پاسخ شکایت باشگاه پرسپولیس از رضاییان با ارائه مستندات اعلام خواهد شد.»

در صورت پیروزی پرسپولیس در این پرونده، ریزه اسپور هم امکان شکایت از رضاییان را خواهد داشت و مدافع راست تیم ملی، با دردسری جدی مواجه خواهد شد.


کد خبر: 9403
  ۲  
آی اسپورت
2016-07-09 18:25:49
نظر دهید

۲ نظر
امید
يكشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۵، ۰۶:۰۹
الان بیش از 15 روزه که اون دوتا بی وجود با ریزه قرارداد بستند و حتماً باشگاهشون از فدراسیون ایران درخواست آی تی سی هم کرده که اگه تا 15 روز فدراسیون ایران جوابی نده، فیفا خودش براشون آی تی سی صادر میکنه. اون وقت این عمروعاص میگه توی هفته جاری می خواهیم بررسی پرونده را شروع کنیم. فدراسیون موزامبیکی بهتر از این نمیشه. رضائیان 1% احتمال میداد به مشکل میخوره هرگز از این غلط ها نمی کرد. کیروش بهش گفته برو بقیش با من. به این عمروعاص بگید هنوز زوده رسیدگی پرونده را شروع کنه بگذاره واسه پایان لیگ. این بی شرف حکمهای به ضرر پرسپولیس را 24 ساعته میده
خسته
يكشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۰۹
رضائیان شمالی،
حسن زاده هم شمالی،
سوابق حسن زاده در این موارد هم کاملا روشن،
اگر حتی یک درصد فکر می کنید که حسن زاده به ضرر رضائیان رای خواهد داد باید به عقلتون شک کنید.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر