فهرست
مصاحبه روز: ارسلان مطهری و خون آبی!
مصاحبه روز: ارسلان مطهری و خون آبی!

مصاحبه روز: ارسلان مطهری و خون آبی!

 آی اسپورت- ارسلان مطهری مصاحبه جالب و بلندبالایی در مورد استقلالی بودنش و غیرت و تعصبش به این تیم صحبت کرده است. او که از پرسپولیس پیشنهاد داشته ادعا می‌کند که به خاطر استقلالی بودن حتی بعد از این که این تیم او را نخواسته حاضر نیست به پرسپولیس برود. بخشی از مصاحبه این بازیکن را می‌خوانید:
«من به عنوان یک استقلالی، چگونه می‌توانم به تیمی بروم که رقیب استقلال است؟ چطور می‌توانم برای موفقیت این تیم بجنگم وقتی دلم با رقیبش است؟ پیشنهاد پرسپولیس حتی لحظه‌ای مرا دچار تردید نکرد چون عشقم به استقلال و هوادارانش عمیق و واقعی است.من احترام زیادی برای پرسپولیس و هواداران فهیمش قائلم، اما ترجیح دادم وقتی دلم با پرسپولیس نیست، به آنها دروغ نگویم. فکر می‌کنم این بهترین راه‌حل بود.حالا همه می‌دانند که وقتی می‌گویم استقلالی‌ام و به پرسپولیس نمی‌روم، بازارگرمی نیست. امیدوارم روزی بتوانم در یکی از تیم‌های بزرگ فوتبال دنیا که استقلال هم یکی از آنهاست بازی کنم.»
بعد از خواندن صحبت‌های مطهری شاید جالب باشد بدانید که او به دلیل داشتن قرارداد با نفت تهران نمی‌توانسته از این تیم جدا شود. ارسلان مطهری حتی به صبای قم رفت و با این تیم قرارداد داخلی امضا کرد اما به دلیل شکایت باشگاه نفت تهران مجبور به بازگشت شد. حالا با دانستن این شرایط مصاحبه سراسر غیرت مطهری را بخوانید. 
کدخبر:9403
  ۷  
آی اسپورت
2016-07-09 18:36:16
نظر دهید

۷ نظر
پوست لنگ رو امسال می کنیم
شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۸:۳۷
به این میگن مرد نه اون بیرانوند دوزاری
-
شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۸:۳۸
کاوه-کنعانی-رضاییان- مطهری.. همه لنگ رو قهوه ای می کنند
علی سینز و بانو برانکو
شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۹:۵۲
بوی سوختگی میاد...
Mojtaba
شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۵، ۲۱:۲۱
دمت گرم پسر خداروشکر مث آفتاب پرست نشدی
بانو کلصوریان
شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۵، ۲۳:۴۶
بابا برا خودش میگه . اصلا گزینه پرسپولیس نیست. فقط پول میده به خبرنگاران که مصاحبه ازش در این مورد چاپ کنن و خودشو به کیسه برا سال بعد بچسبونه
امیر علی
يكشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۵، ۰۹:۳۰
دمت گرم ارسلان ایشالا هرجا هستی موفق باشی

مثل بعضی آفتاب پرستا نیستی که حرفتو زود عوض کنی و بخاطر هرچیزی رنگ عوض کنی
آسیا تک
يكشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۵، ۱۱:۴۴
قشنگ معلومه خودشو انداخته به کیسه برا جانشین شهباز
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر