فهرست
800 میلیون برای 500 دقیقه/ تجارت به سبک غلام نژاد
800 میلیون برای 500 دقیقه/ تجارت به سبک غلام نژاد

800 میلیون برای 500 دقیقه/ تجارت به سبک غلام نژاد

آی اسپورت- مشکلات مالی استقلال برای تسویه حساب با امثال پرویز مظلومی، وحید طالب لو و پرو پییچ کم بود حالا آنها باید فعلا بیخیال همه شده و بدهی شان به مجید غلام نژاد را بدهند. کمیته انضباطی بابت یک نیم فصل حضور او، استقلال را به 800 میلیون تومان جریمه محکوم کرده است.
غلام نژاد توسط امیر قلعه نویی در نیم فصل دوم لیگ سیزدهم خریداری شد. با او قراردادی به مدت 1/5 فصل بسته شد اما در انتهای همان نیم فصل، قلعه نویی برای دوره بعدی اعلام کرد نیازی به غلام نژاد ندارد. باشگاه هم بدون مذاکره با این بازیکن، قراردادش را فسخ کرد و غلام نژاد هم دیگر راهی تیمی نشد تا بتواند شکایتش را علیه استقلال ادامه بدهد. او بابت یک فصل قراردادی که داشت و باشگاه به صورت یک طرفه فسخش کرد حالا می تواند 800 میلیون تومان از استقلال بگیرد.
این بازیکن سابقا ملی پوش که توسط علی دایی به خسرو حیدری ترجیح داده می شد، در یک نیم فصل 511 دقیقه برای استقلال بازی کرد و تنها در 8 دیدار این تیم راهی میدان شد. او بازیهای مهم استقلال برابر سپاهان، ذوب آهن، فولاد و تراکتورسازی را از دست داد، برابر نفت تنها 8 دقیقه و در دربی هم 35 دقیقه بازی کرد. غلام نژاد در این مدت 2 پاس گل برابر صبا در قم و ملوان در انزلی داد (هر دو به محمد قاضی) و 3 کارت زرد هم گرفت.
  ۱  
آی اسپورت
2016-07-09 18:58:47
نظر دهید

۱ نظر
-
شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۵، ۲۲:۵۴
به هر حال هرچی تا الان گرفته تحویل قندلی داده و باید بقیشو بگیره تا یه چیزی به خودش رسیده باشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر