فهرست

گاف در مورد تمدید قرارداد ابراهیمی: مشکل، فقط پول بود

آی اسپورت - امید ابراهیمی نزدیک به 2 هفته با استقلالی‌ها مذاکره کرد و به افشارزاده گفت اگر طلب سال گذشته وی را بدهند او مشکلی برای تمدید قرارداد با استقلال ندارد. البته ابراهیمی چند روز قبل از سفر استقلال به ارمنستان با استقلال تمدید قرارداد کرد و گفت که اصلا اولویت وی برای ماندن مسائل مالی نبود و در مصاحبه‌ای هم که توسط تیم رسانه‌ای استقلال منتشر شده بود ابراهیمی از تمامی عوامل مجموعه استقلال تشکر کرد.
با آغاز اردوی استقلال منصوریان در گفت و گویی تصویری با سایت باشگاه استقلال اعلام کرد که شفیع زاده نقش بسیار مهمی در تمدید قرارداد ابراهیمی با استقلال داشته و در لحظه آخر این شخص ابراهیمی را به استقلال چسبانده است. حال این سوال پیش می‌آید که شفیع زاده که قول کمک مالی به استقلال بابت حضور حاج صفی را داده است به جز کمک مالی چگونه می‌توانست ابراهیمی را به استقلال بچسباند؟

به نوشته نامه نیوز، همین اظهار نظر کافی بود تا مشخص شود امید ابراهیمی به همان دلیلی که در قبل از فینال جام حذفی در تمرینات استقلال شرکت نمی‌کرد این بار هم برای تمدید قرارداد با استقلال شرط گذاشت و اتفاقا اولویت او مسائل مالی بوده است. جالب اینکه شفیع زاده نیز در مصاحبه ای کمک مالی به استقلال را تایید و تاکید کرده قرار نبوده این کمک، رسانه ای شود!
کد خبر: 9408
     
آی اسپورت
2016-07-10 07:25:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر