فهرست
حسینی به جای حسینی؛ جانشین سیدجلال پیدا شد؟
حسینی به جای حسینی؛ جانشین سیدجلال پیدا شد؟

حسینی به جای حسینی؛ جانشین سیدجلال پیدا شد؟

آی اسپورت - قبل از تغییر پست مهرداد پولادی در تیم ملی، دفاع چپ نقطه ضعف تیم کی‌روش محسوب می‌شد. بعد از اتفاقاتی که برای پولادی افتاد هم چند سالی تیم ملی مشکل مدافع چپ داشت اما میلاد محمدی توانست این مشکل را برطرف کند. دروازه‌بان، دفاع راست، دفاع چپ، هافبک دفاعی، هافبک هجومی، وینگر و مهاجم نوک، پست‌هایی بودند که کی‌روش در این سال‌ها توانست بازیکنان جدیدی برای آن‌ها پیدا کند و یک تیم کامل، برای ترکیب اصلی و ذخیره داشته باشد. با این حال یک پست، هنوز مشکل بزرگ او محسوب می‌شود.

مرتضی پورعلی‌گنجی، یکی از دو مدافع میانی ایران در جام جهانی خواهد بود اما کی‌روش هنوز زوجی برای او پس از خداحافظی سیدجلال پیدا نکرده است. حسینی و منتظری، سال‌های پایانی فوتبال‌شان را پشت سر می‌گذارند و در غیاب آن‌ها هیچکس، نتوانسته زوج مطمئنی برای پورعلی‌گنجی باشد. محمد انصاری چند بازی مدافع وسط تیم ملی شد و با وجود نمایش نسبتا خوب، نتوانست کی‌روش را کاملا راضی کند. روزبه چشمی هم در این پست امتحان شد و بخاطر خطاهای پرتعداد و دادن پنالتی، برای خط دفاع گزینه مطمئنی نبود. خانزاده همچنان به تیم ملی دعوت می‌شود اما کی‌روش زیاد روی او حساب باز نمی‌کند. عزت الله پورقاز هم جایگاهش را از دست داده است.

مجید حسینی، پنجمین گزینه‌ای بود که کی‌روش در ماه‌های اخیر برای این پست امتحان کرد و دیشب برای تیم ملی به میدان رفت. حسینی نمایش موفقی داشت و کی‌روش، امیدوار است او بتواند مشکل تیم ملی پس از پایان دوران سیدجلال و منتظری را برطرف کند. دورانی که هنوز معلوم نیست کی‌روش بخشی از آن باشد اما سرمربی تیم ملی، ماه‌هاست دغدغه‌اش را دارد.

نود

۶ ۲  
آی اسپورت
2018-05-20 16:05:00
نظر دهید

۲ نظر
مجید10
يكشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۰۸
لعنت به دلال موزامبیکی که کمر همت بسته به نابودی تیم ملی! جام جهانی جای آزمون و خطاست؟؟؟؟؟بچه دو ساله میفهمه سید جلال ستونه!
م.
يكشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۱۶
درخشش در بازی دیشب؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!

یهنی فردوسی پور ملاکش برای این تحلیل درخشان گل نخوردن از تیم امید ازبکستانه؟! تجربه خودش رو در بازی های بین المللی و زیر فشار تیمهای پر قدرت نشون میده نه در یه بازی سطح پایین با چندتا جوون که هیچ استرس و نگرانی وارد نمیکنه که بخواد تمایز یه دفاع باتجربه و یه دفاع کم تجربه رو نشون بده!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر