فهرست
احتمال تغییر برنامه جام شهدا؛ دلیل: پرسپولیسِ خسته!
احتمال تغییر برنامه جام شهدا؛ دلیل: پرسپولیسِ خسته!

احتمال تغییر برنامه جام شهدا؛ دلیل: پرسپولیسِ خسته!

آی اسپورت - رقابت‌های جام شهدا با حضور پرسپولیس، پدیده خراسان، تراکتورسازی و ماشین‌سازی تبریز در تهران برگزار خواهد شد و سازمان لیگ ورزشگاه تختی را برای برگزاری این بازی‌ها در نظر گرفته است. قرار است این مسابقات در روزهای ۲۶ و ۲۷ تیرماه برگزار شود و تیم‌های برنده و بازنده هم ۳۰ و ۳۱ تیرماه دیدارهای رده‌بندی و فینال مسابقات را برگزار خواهند کرد.
 
سازمان لیگ که با همکاری سازمان بنیاد شهید این مسابقات را برگزار می‌کند، در نظر داشت تیم پرسپولیس همراه با ماشین‌سازی در بازی افتتاحیه حضور پیدا کنند، اما احتمالاً اردوی سرخپوشان در اوکراین این برنامه را تغییر دهد. پرسپولیسی‌ها از ۱۱ تیرماه راهی اردوی ۱۴ روزه اوکراین شدند و با توجه به اینکه پنجشنبه به تهران باز می‌گردند به دلیل خستگی شاید با برگزاری بازی در روز شنبه مخالف باشند.
 
طبق اعلام حجت‌الله بهمنی مدیر روابط عمومی سازمان لیگ، قرار است جلسه‌ای در سازمان لیگ برگزار شده و احتمالاً درباره بازی افتتاحیه تصمیم جدیدی گرفته خواهد شد و تراکتورسازی و پدیده برگزار کننده دیدار افتتاحیه خواهند بود.

کد خبر:9402
  ۵  
آی اسپورت
2016-07-10 10:01:54
نظر دهید

۵ نظر
پرسپولیس
يكشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۵، ۱۱:۰۶
باید بندازنش عقبتر تا ما بتونیم حداقل این جام شهدا رو ببریم ومرهمی بر حسرت 9ساله ماباشه.راستی چرا جام رمضان برگزار نکردن؟
Mojtaba
يكشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۵، ۱۱:۱۴
جام را روبان قرمز ببندین پرسپولیس میخواد رکورد ولایت و شهدا روبشکنه دمش گرم پر افتخار ترین تیم این ترنمنت میره واس ستاره اول روی پیراهن با جام شهدا با حمایت هوادارای دلگرم سرخ
امیر تبریز اوغلی ضد نگ و کیسه
يكشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۵، ۱۲:۵۰
فینال تمام تبریزی
-
يكشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۴۶
ما هم ولایت رو میبریم هم شهدا.کیسه تهران اگه وجود داشت شرکت میکرد.یه بار شرکت کرد که سولاخ تراکتور شد
پرسپولیس
يكشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۵۱
آخ جون یادم نبود اگه قهرمان بشیم بهمون بالاخره ستاره میدن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر