فهرست
ساکت توضیح داد؛ پاسخ به انگلیس درباره جذب کی‌روش
ساکت توضیح داد؛ پاسخ به انگلیس درباره جذب کی‌روش

ساکت توضیح داد؛ پاسخ به انگلیس درباره جذب کی‌روش

آی اسپورت - یکی از مهم‌ترین اخبار هفته گذشته خبر پیشنهاد هدایت تیم ملی انگلیس به کارلوس کی‌روش بود. این خبر بازتاب زیادی در میان اهالی فوتبال داشت. محمدرضا ساکت مدیر تیم‌های ملی فوتبال اما توضیحاتی در این باره داد. او گفت:« این طبیعی است که برای هر مربی بزرگی در طول سال پیشنهادات زیادی مطرح شود و همچنین رسانه های مختلف نظر خود را در این باره اعلام کنند. کی روش هم مربی بزرگ و شناخته شده ای در سطح جهان است و به همین دلیل دیدیم که نام او بارها به عنوان گزینه حضور روی نیمکت تیم های مختلف مطرح شده است. من از شرایط تیم ملی انگلیس و همچنین وضعیت سرمربیگری این تیم خبر ندارم. ما کارهای خودمان را دنبال می کنیم و در مقطع حساسی قرار داریم. بهتر است به این شایعات دامن زده نشود تا هم تمرکز فدراسیون و هم سرمربی تیم ملی روی بازیهای مقدماتی جام جهانی باشد.»
 
مدیر تیم های ملی در پاسخ به این سوال که آیا مکاتبه ای از سوی کی روش با فدراسیون انگلیس انجام شده یا خیر گفت: «مطمئن باشید که کی روش به تعهدی که به ایران دارد پایبند است و تمام تمرکزش روی مسائل تیم ملی ایران است. همان طور که گفتم ما در مقطع حساسی قرار داریم و تا چند وقت دیگر بازی های حساس مقدماتی جام جهانی آغاز میشود که باید تمام تمرکز خود را روی آنها بگذاریم. تا به حال هم هیچ بحثی از سوی کی روش یا کشورهای دیگر با فدراسیون ایران مطرح نشده و اگر هم این اتفاق بیفتد قطعا جواب ما منفی است و با کی روش به راه خود ادامه می دهیم.»

کد خبر:9402
  ۳  
آی اسپورت
2016-07-10 10:13:44
نظر دهید
۳ نظر
پرسپولیس با غیرت
يكشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۵، ۱۰:۲۶
وای خدای من اینا دیگه کی هستن خودش شایعه درست میکنن خودشون هم جدی میگیرن.آخه تیم ملی انگلیس اینقدر بدبخت شده که کیروش رو سرمربی کنه؟ کیروش رو تو ایران فقط بزرگش کردن وگرنه چه کارنامه ای داشته جز صعود ایران به جام جهانی و آخر شدن.طرف بزرگترین افتخارش تو 10 سال اخیرباخت به آرژانتین بوده انوقت ادعای سرمربیگری انگلیس رو داره
-
يكشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۵، ۱۱:۲۹
ایشالا قندلی هم یه روز سرمربی ترکمنستان می شه
کدوم پبشنهاد
يكشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۵، ۱۱:۵۳
فیلمشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر