فهرست
به بهانه مذاکرات طولانی حاجی‌صفی: مردم را گیر نیاورید!
به بهانه مذاکرات طولانی حاجی‌صفی: مردم را گیر نیاورید!

به بهانه مذاکرات طولانی حاجی‌صفی: مردم را گیر نیاورید!

آی‌اسپورت- بعد از اتمام بازی‌هایی که بازیکنان استقلال و پرسپولیس برای عقد قرارداد در آورده بودند، حالا نوبت به ملی‌پوش دیگری رسید. احسان‌ حاجی‌صفی هر روز برای انتخاب تیم جدیدش حرف‌های جدیدی می‌زند. یک روز با علیرضا منصوریان به توافق می‌رسد و روز دیگر عکس پروفایلش را لباس سپاهان می‌گذارد. حالا از تراکتورسازی به عنوان جدی‌ترین گزینه‌اش نام می‌برند.
اما اتفاق مهم در مورد حاجی‌صفی این جابه‌جایی گزینه‌هایش نیست. او فصل قبل فقط پنج هفته در لیگ ایران بود. بعد از آن به بهانه لژیونر شدن دست سپاهان را توی پوست گردو گذاشت و رفت. احسان رفت تا فوتبالش پیشرفت کند. حتی به قیمت قرارداد کمتر. حاجی‌صفی می‌توانست بماند و قرارداد مالی بهتری ببندد. ولی رفت تا فوتبالش پیشرفت کند. 
حالا حاجی‌صفی با وجود این که از لیگ یونان پیشنهاد دارد، هنوز تصمیمش را برای بازگشت به لیگ برتر یا ادامه دوران لژیونری‌اش نگرفته. سوالی که به وجود می‌آید این است که اگر حاجی‌صفی حضور در فوتبال اروپا را به پولِ لیگ داخلی ترجیح داده پس منتظر چه چیزی است؟ یا او دنبال پول است که نباید فصل قبل سپاهان را رها می‌کرد یا این که لژیونر شدن را ترجیح می‌دهد. اگر لژیونر شدن را ترجیح می‌دهد حالا به گفته خودش از لیگ یونان پیشنهاد دارد و دیگر چه دلیلی دارد که با استقلال، سپاهان و تراکتورسازی مذاکره کند؟مریم پویان

کدخبر:9407
  ۵  
آی اسپورت
2016-07-10 14:44:26
نظر دهید
۵ نظر
-
يكشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۴۱
چرت
برزو
يكشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۰۵
اگه دنبال پوله باید حتما تو سپاهان میموند!؟ اگه دنبال لژیونر شدنه حتما باید بره یونان!؟ هرجا راحت تره خودش بلده سبک و سنگین کنه کجا به دردش میخوره دیگه واسه تیم انتخاب کردنم باید از شمایی که هنوز ظرفا رو نشستی و خونه رو نظافت نکردی بیاد اجازه بگیره!؟
-
يكشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۵، ۱۷:۴۳
خاک بر سرت برزوی عقده ای عقب افتاده... حتما مادر خودت رو هم توی خونه "ظرف شور" صدا میزدی ابله!
-
يكشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۵، ۱۹:۳۹
فصل پیش دنبال پیشرفت بود الان از پیشرفت داره ناامید میشه و نیم نگاهی هم به پول داره البته به لطف مدیران بی لیاقت ایرانی
حمیدرضا
يكشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۵، ۲۲:۱۴
برزو از اسمت خجالت بکش
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر