فهرست
آمار جالب پرسپولیس با وحید و علیپور: پنالتی‌گیرتر از طارمی!
آمار جالب پرسپولیس با وحید و علیپور: پنالتی‌گیرتر از طارمی!

آمار جالب پرسپولیس با وحید و علیپور: پنالتی‌گیرتر از طارمی!

آی اسپورت - پرسپولیس برانکو، فصل پیش قهرمان نشد اما بخاطر بازی تهاجمی و زدن گل‌های پرتعداد، محبوبیت زیادی بین تماشاگرانش بدست آورد. این فصل با جدایی طارمی و رضاییان که نقش مهمی در گلزنی پرسپولیس داشتند، طرفداران این تیم نگرانند فصل بعد تیم‌شان نتواند نمایش خوب لیگ پانزدهم را تکرار کند. پرسپولیس فعلا در بازی‌های دوستانه، خوب گل زده و جالب‌تر اینکه بدون طارمی بیشتر هم از حریفانش پنالتی می‌گیرد.

فصل پیش تا قبل از دربی تهران، پرسپولیس پنالتی‌گیرترین تیم لیگ برتر بود و صددرصد پنالتی‌های این تیم بخاطر خطا روی طارمی بدست آمد. خطای حنیف عمران‌زاده روی بنگر در دربی، اولین پنالتی سرخ‌ها بدون دخالت طارمی محسوب می‌شد. در هفته‌های بعد، علیپور هم دو پنالتی برای پرسپولیس گرفت اما در نهایت، طارمی با 8 پنالتی از 11 پنالتی، فاصله فوق العاده‌اش با دیگر بازیکنان پرسپولیس را حفظ کرد.

با جدایی طارمی، به نظر می‌رسید روند پنالتی گرفتن پرسپولیسی‌ها به مشکل بخورد اما زوج علیپور و امیری، حداقل در بازی‌های دوستانه جای او را گرفته‌اند و پرسپولیسی‌ها در 3 بازی ابتدایی دوستانه‌شان، 4 پنالتی داشتند. در بازی با پراگ پرسپولیس صاحب دو ضربه پنالتی شد و در هر دو بازی دوستانه‌اش در کشور اوکراین، یک پنالتی گرفت. با این آمار، به نظر می‌رسد پرسپولیسی‌ها از حالا باید دنبال یک پنالتی‌زن خوب برای فصل بعد باشند. به خصوص که یکی از همین 4 پنالتی، در بازی دوستانه آخر پرسپولیس با چرنیگو از دست رفت و باعث شکست آن‌ها شد.


کد خبر: 9406
     
آی اسپورت
2016-07-10 14:50:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر