فهرست
ضعیف‌ترینِ لیگ برتر در تیم‌ملی؛ باز هم خانزاده!
ضعیف‌ترینِ لیگ برتر در تیم‌ملی؛ باز هم خانزاده!

ضعیف‌ترینِ لیگ برتر در تیم‌ملی؛ باز هم خانزاده!

آی اسپورت - در بین اسامی ۲۴ نفره منتشر شده برای سفر به ترکیه، ده بازیکن از لیگ برتر انتخاب شده‌اند. وحید امیری، مهدی ترابی، امید ابراهیمی، مجید حسینی، محمدرضا خانزاده، روزبه چشمی، علی قلی‌زاده، پژمان منتظری، رشید مظاهری و علیرضا بیرانوند بازیکنانی هستند که از لیگ برتر راهی روسیه می‌شوند. در بین این بازیکنان که هر هفته از آنالیزورهای برنامه نود نمره‌ای بین یک تا شش دریافت می‌کنند، محمدرضا خانزاده ضعیف‌ترین عملکرد را داشت. خانزاده در پایان این فصل معدل نمره ۳،۲۱ را کسب کرد که نود و هشتمین بازیکن لیگ برتر شده است. یعنی ۹۷ نفر دیگر این فصل بیشتر از نصف بازی‌های تیم‌شان بازی کرده‌اند و نمره‌ای بهتر از خانزاده گرفتند. در نمرات سایت متریکا که بر اساس تعداد عملکردهای هر بازیکن تعریف شده هم خانزاده با حضور در جایگاه ۱۰۲، ضعیف‌ترین بازیکن تیم ملی است.

محمدرضا خانزاده به عنوان ضعیف‌ترین بازیکن تیم ملی از نگاه نمرات سایت نود، از نظر آمار دیتای متریکا هم عملکرد خیلی قابل قبولی نداشته است. خانزاده در هر بازی لیگ فقط ۵،۲ عملکرد دفاعی داشته است. در حالی که مجید حسینی در هر بازی استقلال ۸،۱ عملکرد دفاعی داشت. یا در نبردهای هوایی خانزاده فقط ۱،۵ موفقیت در هر بازی دارد. که در تیم پدیده ۵ بازیکن از این حیث بهتر از او بوده‌اند. خانزاده به عنوان بازیکنی که این فصل ۱۸ بار در ترکیب فیکس و ۱ بار هم به عنوان تعویضی در مرکز خط دفاعی پدیده قرار گرفت در توپ‌گیری از حریف هم آمار خوبی نداشت و ۷ بازیکن پدیده بیشتر از او تکل موفق داشته‌اند. یا به عنوان نمونه روزبه چشمی در هر بازی استقلال دو برابر خانزاده در نبردهای یک مقابل یک موفق‌تر بوده و توپ حریف را می‌گرفت.

 

1
1

خانزاده که در شش مسابقه پدیده به عنوان دفاع راست بازی کرده، آمار گل‌زده خوبی به جای گذاشته است. این بازیکن دو مرتبه زمانی که دفاع راست بود و دو بار هم وقتی که دفاع میانی بود برای پدیده گل زد. اتفاقی که باعث شده او دومین بازیکن پدیده از نظر نرخ تبدیل شوت به گل شود. از دیگر ویژگی‌های مثبت خانزاده این است که به راحتی از حریف خطا می‌گیرد. به‌جز این دو آیتم، محمدرضا خانزاده در هیچ عملکرد دیگری جزو ۴ بازیکن برتر تیم‌اش هم نبوده است.

نود

۶ ۸  
آی اسپورت
2018-05-21 18:55:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
آرش6
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۸:۵۹
باند کیروشی پور ها دارند سوایی میکنند با کیروش ؟؟

چه خبره؟؟ بوی کباب شنیدید یا دارید رد گم کنی تیر هوایی میزنید ؟؟؟
مارال
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۱۰
خانزاده تو تیم ملی شده ربیع خواه ما تو پرسپولیس!
۹ ۳
پرسپولیس واقعی
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۵۱
مارال خانم ،
شکل اعتراضات پرسپولیسی ها و استقلالی ها شبیه اعتراض به برانکو برای ربیع خواه و به شفر برای قربانی یا قائدی است.
نتایج درخشان برانکو باعث نشده هواداران به انتخاب و سلیقه او احترام بگذارند و مدام یا مسلمان را علم میکنند یا ربیع خواه را

کی روش نتایج خوبی گرفته و معمولا بازیکنی را انتخاب میکنه که ماها اصلا به حساب نمی اوردیم.
ولی هنوز باعث نشده بهش اعتماد کنیم.
۵
امید از تفت
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۵۸
به ربیع خواه توهین نکن. 4تا بازی نبود 10 تا گل خوردیم.
۹
مارال
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۲:۴۴
به پرسپولیسی واقعی : با قائدی موافقم نیستم ولی خب بی خیال !
چند وقت بود میخواستم بهتون ی چیزی بگم ولی متاسفانه موقعیتش پیش نمی یومد!
بهتون پیشنهاد میکنم تو فضای مجازی خیلی از تیمتون انتقاد نکنید چون اینجا هم استقلالی کم نداریم هم پرسپولیسی ها خوششون نمیاد و باعث میشه شما از هر دو طرف ببازید ، متاسفانه آدمای احمق و بیشعور هم که کم نیستن! شما ی طورایی مثل من طرفدار قرمز شدید من به خاطر لجبازی با خانوادم و شما به خاطر کری با داداشتون اگه اشتباه نکنم !
چیزی که من تا حالا از شما دیدم منطق و شعور و انسانیت بوده بدون در نظر گرفتن رنگی بودن . شما از بچگی تا حالا طرفدار پرسپولیس هستید سر ی کری بچه گانه خواهش میکنم بهتون بر نخوره اما بهتون پیشنهاد میکنم اگه دوس دارید ی بار برا همیشه شرایط و بسنجید و ی بار دیگه تیمتون و انتخاب کنید چه آبی و یا چه قرمز؟!
شاید بعد این همه سال فک کنید اشتباه کردید، شما که نباید به خاطر یک کری تا ابد پای حرفتون بمونید! ( البته اگه مایل بودید )
و بعد اینکه سر قضیه خانم اشکریز شما همش از ایشون دفاع میکنید و در حالی که ایشون یکی از کسایی اند که فقط و فقط بلدن ضد پرسپولیس حرف بزنن و هیچ کدوم از پرسپولیسی ها قبولش ندارن یا حداقل بیشترشون ولی شما ازش حمایت میکنید و این خیلی بده !
و در آخر من تو زندگیم ی اصول دارم که همیشه بهش پایبند بودم و اون اینه که با هرکسی عیییین خودش حرف میزنم و از این رفتارم هم خیلی خوشم میاد ، به شما هم پیشنهاد میکنم که با هر کسی عین خودش حرف بزنید و اجازه ندید کسی به خاطر افکارتون بهتون بی احترامی کنه ، نه تنها اینجا بلکه در همه جای زندگیتون.

به امید از تفت : باشه ، حتما ما به ربیع خواه گل خوردیم ، هع واقعا حرفت مسخره است !
خواهشن بثبت
۳
رضا
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۱:۱۶
این پرسپولیس واقعی تا دیروز میگفت با دلیل و مدرک ثابت کنید خانزاده بازیکن ضعیفیه. الان داره ربط میده به سلیقه. واقعا احمق تر از تو وجود نداره
۴ ۱
مارال
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۲:۳۲
حداقل دو برابر تو سن داره ، یکم شعور داشته باش عین آدم حرف بزن احمق !
۴
مارال
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۲:۳۱
test write
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر