فهرست
گزارش روز: پنج خرید برتر تراکتورسازی
گزارش روز: پنج خرید برتر تراکتورسازی

گزارش روز: پنج خرید برتر تراکتورسازی

آی اسپورت- پنج خرید مطرح تراکتورسازی را مرور می‌کنیم.


محسن بنگر، مدافع باتجربه ای است که امیرقلعه نوعی او را در فصل نقل و انتقالات تابستانی به جمع سرخپوشان فوتبال آذربایجان اضافه کرد. با جدایی کارلوس کاردوسو و شجاع خلیل زاده که هر دو در اکثر قریب به اتفاق بازی ها عملکرد بسیار‌خوب و قابل قبولی در ترکیب تراکتورسازی داشتند، دو بازیکن جایگزین آن ها، هادی محمدی و محسن بنگر جذب تیم شدند که احتمالا به صورت چرخشی در کنار خالد شفیعی زوج خط دفاعی تراکتور را در فصل پیش رو تشکیل خواهند داد.
با به ثمر رساندن یازده گل، محمد ابراهیمی یکی از عوامل اصلی نتیجه گیری خوب تیم گسترش فولاد در فصل گذشته بود که با ضربات سه امتیازی خود، در بازی های زیادی به کمک تیمش آمد. به ثمر رساندن ۵ گل در دو هفته مقابل تیم های راه آهن و ذوب آهن اوج کار او بود که باعث شد بار دیگر توجه هواداران تراکتور به عملکرد او جلب شود. زمزمه هایی نیز از پیشنهادات سایر تیم ها، همچون سرخابی های پایتخت برای این بازیکن به گوش می رسید اما F14 تراکتوری ها سرانجام تصمیم گرفت که به خانه برگردد و این بار با انگیزه ، اعتماد به نفس و تجربه بیشتری پیراهن تیم محبوب خود را به تن کند.
کرار جاسم یکی از چندین بازیکنی است که از زمان حضور تراکتور در رقابت های لیگ برتر به فوتبال ایران معرفی شده و یا اسم و رسم دوباره ای برای خود به پا کرده و راهی تیم هایی چون استقلال شدند. اما نتوانستند فرم خوب خود را در چنین تیم هایی ادامه داده و در نهایت نیز یا کنار گذاشته شدند یا به شکل نامناسبی از فوتبال ایران رفتند. با این حال کرار بار دیگر با درخواست هواداران تراکتور از مدیران باشگاه به این تیم بازگشت و امیدوار است تا با استفاده از تجربه سال های گذشته خود در فوتبال ایران در فصل پیش رو بهترین عملکردش را ارائه دهد.

لوسیانو ادینهو با به ثمر رساندن ۲۴ گل در یک فصل، نام خود را در تاریخ باشگاه تراکتورسازی ثبت کرد و اگر اتفاقات و حواشی آخر فصل بوجود نمی آمد، شاید همین گل ها برای تراکتور جام قهرمانی لیگ برتر را به دست می آوردند. هر چند لوسیانو سال گذشته در تیم السیلیه دوران خوبی را سپری نکرد و تنها یک گل برای این تیم به ثمر رساند، اما مطمئنا با حضور دوباره در تراکتور، انگیزه ای دوچندان خواهد داشت و عملکردش را بهبود خواهد بخشید. از طرف دیگر جانشینان خوبی نیز مثل فرزاد حاتمی و مهدی شریفی نیز برای او وجود دارند تا ادینهو با حداکثر توان و انرژی در بازی ها حضور داشته باشد و در مواقع خستگی نیز جای خود را به بازیکنان روی نیمکت بدهد.


محمد نوری یکی از هافبک های خلاق ایرانی است که فصل گذشته در مسیمیر علی رغم اینکه بهترین بازیکن تیم خود و نیز جزو بهترین های لیگ قطر بود، نتایج خوبی نگرفت و در نهایت نیز به دسته پایین تر سقوط کرد. اخبار مختلفی پیرامون حضور او در گسترش فولاد یا حتی بازگشتش به پرسپولیس مطرح بود اما در نهایت نوری به تراکتورسازی پیوست تا در ترکیب پرستاره این تیم برای فصل آینده جایی داشته باشد.

کدخبر: 9407
  ۳  
آی اسپورت
2016-07-10 16:42:28
نظر دهید

۳ نظر
علی کچل
يكشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۵، ۱۷:۲۹
باید یه نفر بازیکن ویلچر پخش کن هم بذاره وسط زمین
من یه فارسمو کارم پارس کردن
يكشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۵، ۲۱:۰۷
به امید روزی که با سگها بجنگیم اون موقع باز مثل نیاکانشان که همیشه مورد تجاوز بودند خواهند بود
حسین
يكشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۵، ۲۲:۲۴
سلاملطفا توهین نکنید
ما باید با فرهنگ مون خودمون رو نشون بدیم قهرمانی زیاد مهم دییر.
میانا لی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر