فهرست
راهکار تراکتور برای نگه داشتن رفیعی: توافق یا اضافه خدمت؟
راهکار تراکتور برای نگه داشتن رفیعی: توافق یا اضافه خدمت؟

راهکار تراکتور برای نگه داشتن رفیعی: توافق یا اضافه خدمت؟

آی اسپورت- پایان خدمت سروش رفیعی در نیم فصل، دوئل جدیدی بین سرخابی‌ها راه انداخته اما شاید این بار، هر دو آن‌ها در رسیدن به هدف‌شان ناموفق باشند. خدمت سربازی سروش رفیعی، نیم فصل تمام می‌شود و او می‌تواند به عنوان بازیکن آزاد، به هر تیمی که خواست برود. پرسپولیس اولین تیمی بود که با رفیعی وارد مذاکره شد و استقلال هم صحبت‌های اولیه را با او انجام داده اما تراکتورسازی، علاقه‌ای برای از دست دادن ارزشمندترین بازیکنش ندارد.
تراکتوری‌ها از حالا، مذاکره با رفیعی را آغاز کرده‌اند تا برای نیم فصل دوم، قرارداد جدیدی با او ببندند. فصل پیش همین اتفاق، برای بختیار رحمانی و علی حمودی هم افتاد اما هیچکدام از دو طرف، زیر بار تمدید قرارداد نرفتند. حتی بختیار بعد از بازی با استقلال، مصاحبه تندی انجام داد و رسما از تراکتورسازی خداحافظی کرد اما در نهایت، اضافه خدمت هر دو بازیکن باعث شد آن‌ها تا آخر فصل در تبریز ماندگار شوند. فصل پیش بجز فرید کریمی، نریمان جهان و عبدالله زاده که در لیست مازاد قلعه نویی قرار گرفتند، هیچ سربازی نتوانست نیم فصل از تراکتورسازی جدا شود و همه به صورت توافقی یا با اضافه خدمت در این تیم باقی ماندند.
به نظر می رسد امسال هم تکرار این اتفاق برای سروش رفیعی، زیاد دور از ذهن نباشد. تراکتوری‌ها مذاکره با رفیعی را آغاز کرده‌اند و اما در صورتی که او زیر بار تمدید قرارداد نرود، شاید خیلی زود خبر اضافه خدمتش را بشنود. به خصوص که او هم جزو بازیکنانی است که بخاطر کارت معافیت جعلی محکوم شده‌اند و از حالا، 3 ماه اضافه خدمت به تراکتوری‌ها بدهکار است.
کدخبر:9403
  ۵  
آی اسپورت
2016-07-10 18:20:55
نظر دهید

۵ نظر
Mojtaba
يكشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۵، ۱۸:۵۳
چه تیم لجنیه نیم فصل همین بلا رو سر بختیار اوردن اضافه خدمت دادن بهش امیدوارم همیشه دستش تو پوست گردو بمونه و به هیچ مقامی نرسه که مهدی شریفی رو از ملوانان گرفتن
-
يكشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۵، ۲۰:۰۶
مجتبی فشارت بالاست بروتوبشکه اب یخ تا لجنهای بدنت برزه لجن خودتی و اونی تیمته درپیت ایشالله امسال چنان بزنیموتون که سالهاست که برف نمباره تا چند سال دیگه تولیگ برتر پیداتون نشه
تراختورچی
يكشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۵، ۲۱:۴۷
لجن دو تیم چرکلیس واستراغ هست که پول بیت المالو مفت خرج میکنند سالی بالای 50میلیارد فقط بازیکن میخرند در حالی این پول،پول دولت و پول 80میلیون از یتیم و پیرزن هست لجن شماها هستید هرسال 20امتیازتون توسط کمیته ی داوران تامین میشه لجن شمایید که به زور تلویزیون خودتونو تا الان نگه داشتید و گرنه همه طرفدار تیم شهر خودشون میشدند وقتی شبکه ی استانی هم بازی های تیمهای استانش پخش نمیکنه شبکه ی یک ،دو،سه،ورزش از صبح تا شب تبلیغ این دو تا تیمو میکنن اگه نگاه تلویزیون به اصطلاح ملی به تمام تیمها یکی باشه چرکپولیس و استراغ هوادارش میریزه و تیمهایی مثل فولاد،استقلال خوزستان ،صنعت نفت،فجر سپاسی،شاهین بوشهر،ذوب آهن،ملوان،مس کرمان ،گسترش،ماشین رشد میکنن و تراختور هم که بارشو بسته هوادارش با این شرایط از تیمهای بی مصرف پایتخت بیشتره دوتاش شاید بتونن اندازه ی تراختور هوادار داشته باشند
-
دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵، ۰۱:۴۰
سروش از تیر ماه سال قبل خدمتش شروع شده الان خدمتش یک سال شده. خدمت سربازی هم 21 ماه هست چجوری نیم فصل خدمتش تمام میشه؟؟؟؟ در شرایط عادی فروردین سال آینده خدمتش تمام میشه. اونایی که کارتشون باطل شده تازه اضافه خدمت هم زده سازمان نظام وظیفه.
طرفدار تیمهای شهرستانی
دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۲:۵۷
مدت زیادیه که چرتپولیس و استفراغ باوجود امدادهای کمیته داوران و پول مفت بیت المال در حال ریزش هوادار و سقوط هستند عصر تیمهای شهرستانی آغاز شده زنده باد تیمهای شهرستانی زنده باد فولاد،استقلال خوزستان،صنعت نفت ،شاهین بوشهر،برق شیراز،فجرشهیدسپاسی،تراکتور،گسترش فولاد،ماشین سازی،سپاهان،ذوب آهن، پدیده،مشهد،ملوان،صبای قم.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر