فهرست
سجاد بد باخت/ استقلال به سیم آخر می زند؟
سجاد بد باخت/ استقلال به سیم آخر می زند؟

سجاد بد باخت/ استقلال به سیم آخر می زند؟

آی اسپورت- قصه سجاد شهباززاده و استقلال هر روز پیچیده تر می شود. استقلال راضی نیست شماره 10 را خیلی آسان و ارزان از دست بدهد و شهباززاده هم با وجود نظر منفی طرف های مشورتش، برای رفتن از هر راهی برای خروج استفاده می کند. حرکت امروز شهباززاده و حضورش در سازمان لیگ برای فسخ یک طرفه قرارداد اما فقط معادلات را پیچیده تر کرد و حالا با اعلام رسمی عدم اجازه خروج، استقلال می تواند به سیم آخر بزند.

حرفهای امروز مسئول کمیته نقل‌ و انتقالات سازمان لیگ رای به برد استقلال در این مناقشه داد:«شهباززاده برگه فسخ یک طرفه قراردادش را آورده بود ولی او اجازه چنین کاری ندارد چون بندی در قراردادش برای این کار دیده نمی شود. ما قرارداد شهباززاده با استقلال را بررسی کردیم و دیدیم او فقط در صورت گرفتن رضایت استقلال می تواند از این جدا شود. پس این قضیه منتفی است که می تواند قراردادش را فسخ کند و برود. اگر او از استقلال طلبی دارد باید به کمیته انضباطی مراجعه کند و پیگیر شود. اگر هم می خواهد از استقلال برود باید با مسئولان این باشگاه حرف بزند و نامه اعلام رضایت شان را بگیرد.»


شهباززاده تا روز 3شنبه فرصت اضافه شدن به تمرینات آلانیا اسپور را دارد. او به مسئولان این تیم قول داده رضایت استقلال را بگیرد و راهی ترکیه شود ولی استقلالی ها طی نامه ای رسمی به همتایان ترک شان اعلام کرده اند یک میلیون دلار پول رضایتنامه شهباززاده است و همین مبلغ باعث شده آنها عقب بکشند. آنها طبق برآوردهای شان مبلغی حداکثر تا 800 هزار دلار را برای جذب شهباززاده پیش بینی کرده بودند شامل رضایت استقلال و حقوق خود بازیکن.

شهباززاده باید همچنان منتظر برگشت کاروان استقلال بماند تا رودررو با منصوریان حرف بزند. سرمربی آبی ها و مدیران این تیم تا اینجای کار با مهربانی درصدد منصرف کردن شهباززاده بودند ولی حرکت امروز او برای فسخ قرارداد قطعا با واکنش منفی شان روبرو می شود. اولین اقدام هم پس گرفتن حرف منصوریان است. سرمربی آبی ها گفته بود اگر شهباززاده بماند، جریمه هایش بخشیده می شود ولی بعید است این فرضیه حالا دیگر صادق باشد.

شهباززاده تعداد جلسات زیادی از تمرینات استقلال را از دست داده، با این تیم در اردوی آماده سازی ارمنستان شرکت نکرده و به دلیل درگیری هایش برای رفتن یا ماندن خودش هم تمرین نکرده است. با این وصف او اولا نمی تواند به هدفش یعنی حضور در ترکیه برسد؛ ثانیا آماده بازی کردن در استقلال نیست و ثالثا باید خودش را برای یک جریمه درست و حسابی تقریبا 200 ملیون تومانی طبق قانون هر جلسه غیبت در تمرین و جریمه 5 میلیونی آماده کند. حضور امروز او در سازمان لیگ همه چیز را خراب کرد.
 
  ۴  
آی اسپورت
2016-07-10 19:42:48
نظر دهید
۴ نظر
-
يكشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۵، ۱۹:۴۴
سجاد راه طارمی رو نرو پسر
-
يكشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۵، ۲۰:۰۸
سازمان لیگ پشت بشکه استقلاله
حمیدرضا
يكشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۵، ۲۲:۰۰
این نمیتونه رامین میتونست… یه بام و دو هوا
-
يكشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۵، ۲۳:۳۴
بزار بره به جهنم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر