فهرست
استتوس/ پیرمردهای همیشه حاضر و جوانان مثلا متخصص
استتوس/ پیرمردهای همیشه حاضر و جوانان مثلا متخصص

استتوس/ پیرمردهای همیشه حاضر و جوانان مثلا متخصص

آی اسپورت- تزریق نیروی جوانی به فدراسیون فوتبال ایران، دیگر امری تقریبا محال است. مهدی تاج هم مثل علی کفاشیان دوست دارد با پیرمردهای امتحان پس داده به راهش ادامه بدهد و بیخیال نیروی جوانی شود. این دقیقا سیاست او در روزنامه ورزشی اش هم بود؛ یک سری نیروی ثابت با تفکرات فیکس شده و مردانی که دیگر تغییر دادن شان محال بود که درنهایت رای به تعطیلی جهان فوتبال رویایی و دوست داشتنی دادند.
امروز، علی کاظمی به عنوان سرپرست سازمان لیگ معرفی شد. مردی 73 ساله که از ابتدای تشکیل لیگ حرفه ای بوده و هنوز هم هست. در نظم و قانون دانی این مرد کرمانشاهی شکی نیست ولی آیا نمی شود مقدمات حضور یک جوان را فراهم کرد تا خدای نکرده فردا دست مان در پوست گردو نماند؟ بعد از انقلاب و در هر لیگی، کاظمی برنامه ریز بوده جز دو سال در فدراسیون داریوش مصطفوی. چند سال قبل بود که بالاخره افشا شد نخوردن استقلال و پرسپولیس به هم در ابتدا و انتهای لیگ، از قبل برنامه ریزی شده بوده و این یعنی کاظمی هم ... بعله!
مسئول کمیته نقل و انتقالات لیگ هم مصطفی شهبازی است که 50 سال را رد کرده. او جزو معدود انسان های کره زمین است که موبایل ندارد (درست مثل علی کاظمی) و برای تماس گرفتن با او باید هفت خوان را طی کرد. بد جواب دادن به سوالات مطرح شده و پیچیده کردن همه ماجراها از خصوصیات شهبازی است. قوانین نقل و انتقالات و اینکه مثلا چه بازیکنی سهمیه لیگ برتری حساب می شود را فقط و فقط خود شهبازی می داند و بس. حتی ممکن است در برخی ساعات روز، کنعانی زادگان سهمیه باشد و در برخی ساعت ها، نباشد.
به این جمع باید امیر عابدینی را هم اضافه کرد. او امروز به عنوان سرپرست سازمان اقتصادی و بازار یابی فوتبال ایران معرفی شد که کسی نمی داند چیست و چه وظیفه ای دارد؟ اگر قرار است مشکلات اقتصادی را حل کند که عابدینی با مدیرعاملی داماش و بلاهایی که بر سرش آمد، ثابت کرده اصل جنس این کار است. عابدینی چند ساله است؟ 66 ساله!
البته حضور جوان های خیلی خیلی! متخصص هم در فدراسیون فوتبال منجر به اتفاقات عجیب و غریبی شده است. این جوانان مثلا متخصص حاضر در کمیته رسانه ها بودند که محرم نویدکیا را به عنوان بهترین بازیکن لیگ دوازدهم و آندرانیک تیموریان را به عنوان بهترین بازیکن لیگ سیزدهم انتخاب کردند درحالیکه مردم عادی هم می فهمیدند این عناوین باید به مهدی رحمتی و بختیار رحمانی برسد که یک تنه تیمهای شان را قهرمان کرده بودند نه اینکه پنجم شده باشند. قصه انتخاب پدیده فصل و عدم معرفی مهدی شریفی و معرفی محمد عباس زاده هم فراموش نشود. آنها بودند که هر سال عنوان بهترین مربی سال را به حسین فرکی دادند.
 
امید آرامش
  ۲  
آی اسپورت
2016-07-10 20:10:18
نظر دهید

۲ نظر
سعید
يكشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۵، ۲۰:۴۰
مسخره کردن خودشونو،اینا جاشون خانه سالمندانه،واقعا که
عشق قرمز
دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵، ۰۱:۳۰
مطلب بیست بود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر